Amerikanci optuzili Kinu da stoji iza rusenja Baltimorskog mosta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Americki mediji pisu juce i danas da Kina stoji iza rusenja Baltimorskog mosta, na nacin da su preuzeli kontrole broda i naveli ga da udari u noseci stub.

Kina sa druge strane pozvala svoje drzavljane da hitno napuste teritoriju SAD-a.

Rat izmedju Kine i Amerike je neizbezan?

Autorska tema.
ti svakog dana najavis po jedan svetski rat!
USA - Rusija, NATO-Rusija, Rusija- Poljska, Rusija -EU, sad Kina - USA, a kad te pitam da preciziras, da kažeš kada će do tog rata doći, da navedeš mesec, kvartal, godinu, pa kad dodje taj dan da vidimo daj je do rata stvarno došlo, nema odgovora.... beeeeeee 🐑

USA - Rusija, NATO-Rusija, Rusija- Poljska, Rusija -EU, sad Kina - USA, a kad te pitam da preciziras, da kažeš kada će do tog rata doći, da navedeš mesec, kvartal, godinu, pa kad dodje taj dan da vidimo daj je do rata stvarno došlo, nema odgovora.... beeeeeee 🐑

Kina daje 100% podrsku Srbiji u UN

Poslednja izmena od moderatora:
Nove vojne vezbe za rat Kine i Rusije protiv SAD i NATO pakta

Zapad se aktivno sprema za rat takodje

GJZqFyPXsAAo0dT.jpeg

kaži kad će rat! bilo koji od tih svih do kojih misliš da će doći...koji mesec, godina? :rtfm:

Direktor americkog Blacwatersa Erik Prins kaze da ce ove godine. Vecina analiticara se slaze da ce do rata doci najkasnije do 2026.

Erik Prins kaze isto da Kina ubrzano prodaje svu imovinu u USA neku i u bescenje

To se ne radi osim ako rat nije neizbezan

Ja prenosim sta kazu eksperti.

Direktor americkog Blacwatersa Erik Prins kaze da ce ove godine. Vecina analiticara se slaze da ce do rata doci najkasnije do 2026.

Erik Prins kaze isto da Kina ubrzano prodaje svu imovinu u USA neku i u bescenje

a "stručnjaci" sve moj do mojega.
OK, dakle do kraja ovo godine, tj. najkasnije do kraja 2026? nisam samo razumeo na koji se rat misli, pošto si više ratova najavljivao prethodnih dana?
šta ti lično misliš, pošto očigledno veruješ da će još do nekih ratova sigurno doći?

OK, dakle do kraja ovo godine, tj. najkasnije do kraja 2026? nisam samo razumeo na koji se rat misli, pošto si više ratova najavljivao prethodnih dana?
šta ti lično misliš, pošto očigledno veruješ da će još do nekih ratova sigurno doći?

Pa rat Amerike i Kine u vezi Tajvana

Kompletna americka industrija proizvodnje cipova je locirana tamo

Ako Kina zauzme Tajvan Amerika ostaje bez cipova

Koji crni rat. Ima da zvalave par dana i to je to.

Rat izmedju Japana i SAD je poceo onda kad je SAD uvela sankcije Japanu.

Kina vec duze vremena ima sve moguce i nemoguce americke sankcije.

Sada i Kina uvodi sankcije SAD-u.

Samim tim jasno je da smo sve blizi opstem ratu Kine i Amerike

Sankcije su gotovo uvek UVOD U RAT.

U to cu da poverujem tek kada vise ne bude mogla da se naruci kineska hrana.

Ovo nije autorska tema nego fake news sa Twittera.
Tačno ! Kao 90 % jenkijevskih vesti !
Pak sve u funkciji mazanja očiju jenkijevskim ovčicama od stanovništva kako bi lakče poreske pare prebacili u vojnu undustriju koja im je najprofitabilnija grana u državi !
Kako su već provaljeni za više od 200 milijardi dolara upućenih u ukrainu , sad im je potreban novi virtuelni neprijatelj za svoju poslušnu radnu marvu po državi Plašili su narod preko 70 godina sa Rusima .
Toliiko je trebalo tupavim jenkima da shvate da ih njihove vlade lažu
Cela mašinerija je pokrenuta po novu opasnost , a to je sad Kina !
"Dok je ovaca biće i vune "
Sve je manje je kolonija koje neometano mogu da plačkaju.
Uvek je reč o pljački.
Dok može da se masovno plačka, može masovno i da se deli poslušnima.
Zato su se okomili na Rusiju i Kinu.
I slomiće zube.

Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back