Ispovest Novosađanke koja je postala Indijka

meliote idi ti u tu indiju da vidiš šta ona tačno radi, ovo su ti sve samo pretpostavke :confused:
mada i snima filmove tamo
Ma nema veze šta ona radi tamo, ja samo kažem ako planirada ostane šta može da je snađe. Piše postala Indijka, znači ostaje tamo.

Onaj starac ceo život moli za parče hleba a ona se baca nogicama nonšalantno pred njim. Možda ona snima filmove ali snimljena je ona tamo odavno od starešina kasti.
 
Poslednja izmena:
По мени је у питању незрела особа ,као што сама каже водила је овде нездрави живот ,могла је и овде да се контролише сама,друго све што је ново и другачије од нас је занимљиво јако кратко.Тако да нека се родитељи моле Богу за њу ,па ће се она вратити кући ,пре него што буде касно за њу.
 
По мени је у питању незрела особа ,као што сама каже водила је овде нездрави живот ,могла је и овде да се контролише сама,друго све што је ново и другачије од нас је занимљиво јако кратко.Тако да нека се родитељи моле Богу за њу ,па ће се она вратити кући ,пре него што буде касно за њу.
Pa da, ima tu elemenata i nezrelosti i egzibicionizma.
Ali, mlada je, ima pravo na to.
Uostalom, uvek moze da promeni smer.
 
По мени је у питању незрела особа ,као што сама каже водила је овде нездрави живот ,могла је и овде да се контролише сама,друго све што је ново и другачије од нас је занимљиво јако кратко.Тако да нека се родитељи моле Богу за њу ,па ће се она вратити кући ,пре него што буде касно за њу.
Дај Боже да прочита ово па да мало боље сагледа ствари док не буде касно, за њу пре свега.
 
Pa da, ima tu elemenata i nezrelosti i egzibicionizma.
Ali, mlada je, ima pravo na to.
Uostalom, uvek moze da promeni smer.
Лако је у својој земљи мењати по 100 смер ,али у тако тим државама нема углавном повратка.Е сад нећу више као идем ,а они кажу сад нема назад 😉
 
Лако је у својој земљи мењати по 100 смер ,али у тако тим државама нема углавном повратка.Е сад нећу више као идем ,а они кажу сад нема назад 😉
Ovaj život kao kod nas ovde na Balkanu nema nigde na olaneti. Da vide stranci krstili bi se ili šta god već. :)
 
Real life in India for many people IN THAT BIG COUNTRY

thequint_2016-06_97cf716b-89af-4ccc-8906-101050d759cb_Untitled design (2).png
 
Poslednja izmena:
Ovaj život kao kod nas ovde na Balkanu nema nigde na olaneti. Da vide stranci krstili bi se ili šta god već. :)
Странци могу да виде и да се диве,овде је слобода ми смо свет.Не треба нас нико ничему да учи,био сам по Европи ,могу рећи само да су болесни.
 
Где год отишао ,ти никад нећеш моћи да будеш њихов а ни свој.
Можеш само у Америци да будеш Американац само ако одлично научиш енглески језик или у Канади да постанеш Канађанин. Свугде другде си туђин.
 
Trenutni hir. Dok dobije nove pratioce na Instagramu pa ode ona dalje..
Они је титрају тамо, нико не сме да је пипне, и свако би волео тако да живи, да гледаш у небо, не радиш ништа и да медитираш. Али то тамо не може довека и после се дебело наплати.
 
Они је титрају тамо, нико не сме да је пипне, и свако би волео тако да живи, да гледаш у небо, не радиш ништа и да медитираш. Али то тамо не може довека и после се дебело наплати.
Ma budalaština, žali Bože 96 sec koje potroših na čitanje ovog članka :)
 
Ma budalaština, žali Bože 96 sec koje potroših na čitanje ovog članka :)
Али поучна прича кад се коментарише шта све може да је снађе. Да се бар 10 особа освести па нека сврха од овог дописивања.

Чим они чују да је она прекинула контакт са родитељима из било којих разлога, постаде она супруга неког старца или оде у бело робље. До краја живота. Само ће родитељи алармирати амбасаду, али се ови из амбасаде неће цимати тек тако. Није она једина тамо. Ако се заинтересују за њен случај уопште.
 
Poslednja izmena:
Али поучна прича кад се коментарише шта све може да је снађе. Да се бар 10 особа освести па нека сврха од овог дописивања.

Чим они чују да је она прекинула контакт са родитељима из било којих разлога, постаде она супруга неког старца или оде у бело робље. До краја живота.
Ne znam, meni se sad ide u Indiju :)
 

Back
Top