Iskustvo sa vracarama i vidovnjacima

SreckoBg

Početnik
Poruka
4
Vecina ljudi neveruje u vracare i vidovnjake,neki ih posecuju iz ciste radoznalosti da vide sta ce da im kazu i da li ce nesto da pogode a ima i onih koje je neka muka naterala da veruju da magija postoji pa na svaki nacin pokusavaju da pronadju nekog ko bi im pomogao da rese svoje probleme.Bilo je i ranije ovakvih tema koje su ili zatvorene ili stare pa na privatne poruke niko neodgovara.Znam jos neke clanove koji na ovom i slicnim forumima pokusavaju da pronadju kontakt nekog pouzdanog i proverenog vidovnjaka po preporuci nekoga kome je vec pomogao.Upravo zbog toga sam otvorio ovu temu gde cete moci da pisete o svojim iskustvima sa vracarama i vidovnjacima a putem privatnih poruka moze detaljnije da se razgovara i da se razmenjuju kontakti ako ih bude bilo.
 
Vecina ljudi neveruje u vracare i vidovnjake,neki ih posecuju iz ciste radoznalosti da vide sta ce da im kazu i da li ce nesto da pogode a ima i onih koje je neka muka naterala da veruju da magija postoji pa na svaki nacin pokusavaju da pronadju nekog ko bi im pomogao da rese svoje probleme.Bilo je i ranije ovakvih tema koje su ili zatvorene ili stare pa na privatne poruke niko neodgovara.Znam jos neke clanove koji na ovom i slicnim forumima pokusavaju da pronadju kontakt nekog pouzdanog i proverenog vidovnjaka po preporuci nekoga kome je vec pomogao.Upravo zbog toga sam otvorio ovu temu gde cete moci da pisete o svojim iskustvima sa vracarama i vidovnjacima a putem privatnih poruka moze detaljnije da se razgovara i da se razmenjuju kontakti ako ih bude bilo.

Procitaj VISE puta onaj bold-ovan tekst, jedno 20-30-40x pa se dobro zapitaj dal tako nesto postoji. Evo da se ne mucis, svaki vidovnjak je prevarant koji zaradjuje na mukama drugih, takve osobe treba mlatiti posteno a onda poslati na jedno 30god teskog fizikog rada, jer da postoji VIDOVNJAK dobio bi na lutriji i to svakoj svaki put.
 
mislis pod mac bato :rotf:
Suvise brzo... treba ga malko muciti

Sto je nagrdje Milan Tarot se zajebavao, al posteno zajebavao i zaradio brdo para na tome. Svako ko je zvao i ocekivao nesto je lud. Jos uvek se secam kada ga je zvala neka baba da mu se zahvali jer je bio u pravu kada je rekao da ce njen unuk poloziti ispit ako sedne i pocne da uci...
 
Poslednja izmena:
meni je ipak tu najludji bio onaj sto je vrteo prstern.joooj kako se ono bese zvao...
onaj sto je pricao "javlja mi se"

trgovcevic..tako nesto..

e gledao sam emisiju..i javlja se neka zena i ono..zelim da pitam za dete
a on

vidim..imate dva sina

zena - ne, imam jednu cerku
a on..aloo..aloo..
gubi se veza.. ne cujem vas... i ovi iz studija prekinuli vezu :rotf:
 
meni je ipak tu najludji bio onaj sto je vrteo prstern.joooj kako se ono bese zvao...
onaj sto je pricao "javlja mi se"

trgovcevic..tako nesto..

e gledao sam emisiju..i javlja se neka zena i ono..zelim da pitam za dete
a on

vidim..imate dva sina

zena - ne, imam jednu cerku
a on..aloo..aloo..
gubi se veza.. ne cujem vas... i ovi iz studija prekinuli vezu :rotf:
Mislis onog Jel se cujemo?
 
Sto je nagrdje Milan Tarot se zajebavao, al posteno zajebavao i zaradio brdo para na tome. Svako ko je zvao i ocekivao nesto je lud. Jos uvek se secam kada ga je zvala neka baba da mu se zavali jer je bio u pravu kada je rekao da ce njen unuk poloziti ispit ako sedne i pocne da uci...
Istina.
Jednom prilikom je nekoj zeni rekao da mora trcati oko kuce kako bi se nesto posrecilo ili sl.
 
Meni to nije ni malo smesno...

Ogromne pare zaradjuju ti ljudi...Daju savete, razvode ljude, kao lece i svasta nesto...
Niste svesni da zaista ima ljudi koji to placaju...Koji u to veruju...

Ne znam kako ide procedura za prijavu tih ljudi i kako dokazati...Posto se samovoljno daju pare...
Znam, ali koliko da ne kazem lud moras biti ako mislis da ce trcanje oko kuce pomoci oko nekog problema?
Nije da tamo zovu nekakvi dementni ljudi pa da to mozes izjednacavati s prevarantima koji obilaze kuce.
 
Znam, ali koliko da ne kazem lud moras biti ako mislis da ce trcanje oko kuce pomoci oko nekog problema?
Nije da tamo zovu nekakvi dementni ljudi pa da to mozes izjednacavati s prevarantima koji obilaze kuce.
ne bih znala reci...iskreno prilicno me iznenadjuje taj fenomen...
obicno su to naizgled sasvim funkcionalni ljudi, neki imaju i porodice...imaju posao, drustvo...a opet ciste kuce, idu na neka putovanja u dimenzije, veruju da ako nose samo svetlu odecu privuci pozitivno, izbegavaju crnu...i tako...da ne nabrajam...
 
Istina.
Jednom prilikom je nekoj zeni rekao da mora trcati oko kuce kako bi se nesto posrecilo ili sl.
a jednoj da ce joj se sin ozeniti ako krene da slusa Whitesnake..
Meni to nije ni malo smesno...

Ogromne pare zaradjuju ti ljudi...Daju savete, razvode ljude, kao lece i svasta nesto...
Niste svesni da zaista ima ljudi koji to placaju...Koji u to veruju...

Ne znam kako ide procedura za prijavu tih ljudi i kako dokazati...Posto se samovoljno daju pare...
naravno da nije smesno, posebno ako ljudi stvarno imaju neki problem, i probaju sve..
A ovi sto se javljaju u emisiju, mislim da je namesteno..
 
obicno su to naizgled sasvim funkcionalni ljudi, neki imaju i porodice...imaju posao, drustvo...a opet ciste kuce, idu na neka putovanja u dimenzije, veruju da ako nose samo svetlu odecu privuci pozitivno, izbegavaju crnu...i tako...da ne nabrajam...
Tako moja tetka.
Radi, dosta cita, ali isto tako mi prica da su se jednog popodneva u Zagrebu ukazala dva sunca ili da je kada je bila mala u vrt sletio svjetlucavi svemirski brod.
 
Ako nekome treba neka natprirodna usluga, tu sam.

Od 6 do 9 ujutru popust 20%.
uhh dobro je...da nudis prirodne usluge...to bi vec trebali prebaciti, izbrisati, eliminisati... :mrgreen:

Tako moja tetka.
Radi, dosta cita, ali isto tako mi prica da su se jednog popodneva u Zagrebu ukazala dva sunca ili da je kada je bila mala u vrt sletio svjetlucavi svemirski brod.
ja inace moram da priznam da volim da citam, cujem svasta ...:rumenko:oduvek su me zanimale svakakve stvari...:mrgreen:ali jedno je zanimanje drugo verovanje i zloupotrebljavanje :D
 
Ima puno ljudi koji veruju u natprirodno. Ima ih koji veruju da neko može da im baci čini a isto tako i da ih skine. Bez obzira da li se radi o čistom umišljanju (placebo efekat) ili stvarno nešto tu ima, ovaj fenomen ne treba unapred odbacivati i ismejavati.
Kao što su se i u ovoj temi
https://forum.krstarica.com/threads/kako-ukloniti-crnu-magiju.914476/
javljali da imaju pozitivna iskustva, nadam se da će i ovde da se javljaju sa ličnim iskustvima, bilo pozitivnim bilo negativnim.
 

Back
Top