Seks sa suprugom i svastikom

doppler

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.056

Udata SIJAMSKA BLIZNAKINJA otkrila šta radi njena sestra dok ona ima ODNOS SA MUŽEM i ovo doslovno niko nije očekivao da čuje: Ljudi su potpuno ZGRANUTI zbog objašnjenja​

Život sijamskih bliznakinja Britani i Abi Hensel poslednjih dana intrigira svetsku javnost zbog udaje jedne od njih.
Sijamske bliznakinje proslavile su se u TLC emisiji koja je pratila njihov život, uključujući maturu u srednjoj školi i traženje posla. One dele jedno telo, imaju zajedničke organe, uključujući creva, žučnu kesu i reproduktivne organe.

1712301071078.png

- Da, mi doživimo orgazam zajedno, ali kad ja spavam sa svojim suprugom, ona čita knjigu ili gleda podkast o kriminalu da bi mogla da odagne zadovoljstvo s uma.

Nešto ne verujem da sestra čita knjgu za vreme seksa.

Udata SIJAMSKA BLIZNAKINJA otkrila šta radi njena sestra dok ona ima ODNOS SA MUŽEM i ovo doslovno niko nije očekivao da čuje: Ljudi su potpuno ZGRANUTI zbog objašnjenja​

Život sijamskih bliznakinja Britani i Abi Hensel poslednjih dana intrigira svetsku javnost zbog udaje jedne od njih.
Sijamske bliznakinje proslavile su se u TLC emisiji koja je pratila njihov život, uključujući maturu u srednjoj školi i traženje posla. One dele jedno telo, imaju zajedničke organe, uključujući creva, žučnu kesu i reproduktivne organe.

Pogledajte prilog 1526131

- Da, mi doživimo orgazam zajedno, ali kad ja spavam sa svojim suprugom, ona čita knjigu ili gleda podkast o kriminalu da bi mogla da odagne zadovoljstvo s uma.

Nešto ne verujem da sestra čita knjgu za vreme seksa.

Знамо за ово, бајато , дај неку новију бизарнију вест.... :kafa:

Морам да испричам стари али бласфемичан виц. Човек оде на исповест код свештеника и призна да је спавао и са таштом и са свастиком. Свештеник му да епитимију и изгрди га. Оде он онда код хоџе - спавао сам са таштом - ја севапа. Али спавао сам и са свастиком - ја мерака.

Знамо за ово, бајато , дај неку новију бизарнију вест.... :kafa:

Шта вреди што си већ видео, али шта си схватио ?
Да ли ти је пало у очи колико је он перверзан ?

Та сијамкиња није ни инвалид,
она је чудовиште са две главе !

У односу на њу бркате, ћопаве, мутаве ... су нормалне !

Back