Naš genije sa IQ 203 iz Male Sugubine kod Trstenika

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
17.094
Screenshot_90.png


Screenshot_89.png


Sve što je ovom geniju ostalo od ovih uspeha i fenomenalnih rešenja jesu sećanja na neka prošla, bolja vremena.
Ipak, kako kaže, zadovoljan je što će njegovo znanje živeti večno u svim tim patentima koje je osmislio, a koji će
se koristiti još dugo godina.



Screenshot_91.png


Zaslužio je Nebojša da pročitamo svaku lepu reč o njemu..
Evo linka, pa uživajmo...

https://lepotesrbije.alo.rs/aktuelno/vesti/43023/covek-genije-iz-sela-mala-sugubina-kod-trstenika-njegov-iq-je-203-jedini-je-primljen-u-tim-nekadasnje-zastave-bez-dana-

radnog-staza/vest

Šaljem zagrljaj dragom Nebojši...

:vzagrljaj:
 
I onda se neko potrudi da napravi budale od ovakvih ljudi...velika su opasnost za ovaj lopovski sistem!


- Na služenju vojnog roka osmislio sam patent koji je bio spasonosno rešenje za teške kamione. Motor sa jednim klipom koji je išao gore dole, a zatim se i okretao praveći zapremine kao četvorotakni motor. Time sam postigao da je potrebno manje inercije. Nisam našao proizvođača koji bi mogao da ga napravi tada sa mašinama po preciznim karakteristikama i on je ostao samo kao prijavljen, a danas bi to moglo da se napravi - započinje priču Nebojša za agenciju RINA.

- Taj uređaj je bio predviđen za pravljenje, sastavljen od mono magneta koji je imao severni i južni pol u listićima. Što je stvaralo efekat dosta jakog namagnetisanja i time moleklule benzina pretvarao u gas. Taj patent mi je ukrala NASA. Posle 20 godina jedna firma iz Kragujevca počela je da uvozi te uređaje i ja sam to kupio za mog jugića tada koji nije prelazio litar sa tim magnetima - kaže Milošević.
 
I onda se neko potrudi da napravi budale od ovakvih ljudi...velika su opasnost za ovaj lopovski sistem!


- Na služenju vojnog roka osmislio sam patent koji je bio spasonosno rešenje za teške kamione. Motor sa jednim klipom koji je išao gore dole, a zatim se i okretao praveći zapremine kao četvorotakni motor. Time sam postigao da je potrebno manje inercije. Nisam našao proizvođača koji bi mogao da ga napravi tada sa mašinama po preciznim karakteristikama i on je ostao samo kao prijavljen, a danas bi to moglo da se napravi - započinje priču Nebojša za agenciju RINA.

- Taj uređaj je bio predviđen za pravljenje, sastavljen od mono magneta koji je imao severni i južni pol u listićima. Što je stvaralo efekat dosta jakog namagnetisanja i time moleklule benzina pretvarao u gas. Taj patent mi je ukrala NASA. Posle 20 godina jedna firma iz Kragujevca počela je da uvozi te uređaje i ja sam to kupio za mog jugića tada koji nije prelazio litar sa tim magnetima - kaže Milošević.
Žalosno je da takve ljude ne držimo kao malo vode na dlanu...
Umesto da pola veka poznajemo ovakve ljude, da ih nagrađujemo i čuvamo,
mi tek sada, kada je Nebojša ostario, čujemo prvi put za njega i njegove genijalne uspehe...
Druga zemlja bi znala kako da nagradi svoje genijalce
 
Žalosno je da takve ljude ne držimo kao malo vode na dlanu...
Umesto da pola veka poznajemo ovakve ljude, da ih nagrađujemo i čuvamo,
mi tek sada, kada je Nebojša ostario, čujemo prvi put za njega i njegove genijalne uspehe...
Druga zemlja bi znala kako da nagradi svoje genijalce

takve ljude ismevaju i gledaju kao budale verovala ili ne u većini Srbije
čitao sam izveštaje starih grka o narodima skitije i sarmatije, bugarima itd...
kažu da je bio narodni običaj da se pametni ubijaju...
 
Žalosno je da takve ljude ne držimo kao malo vode na dlanu...
Umesto da pola veka poznajemo ovakve ljude, da ih nagrađujemo i čuvamo,
mi tek sada, kada je Nebojša ostario, čujemo prvi put za njega i njegove genijalne uspehe...
Druga zemlja bi znala kako da nagradi svoje genijalce
Već je bilo jedanput o njemu, lik je bolid, kakav genijalac.
Kakav idiotizam, lik nema veze ni sa mozgom, a kamoli sa fizikom.


Čuj, on ga konstruisao, NASA ukrala i pustila u masovnu proizvodnju, a on onda kupio od firme iz Kragujevca koja ga je uvozlia?


Retarder ima veze sa motorom koliko i on sa mozgom.


Turbine sa 1000 obrtaja ne postoje, odn. ne bi imale nikakvog efekta.
A idiotizam o tenku koji je 6 puta brži, ne vredi ni komentara.
Pa T-34 bi išao preko 200km/h, a noviji otprilike 400km/h?

Majko mila, šta narod guta...

Evo ti link na prethodnu temu:
https://forum.krstarica.com/threads...stenika-njegov-iq-je-203.968614/post-46553364
Pametnom dosta...
 
I šta će biti kada uključimo mozak?
Evo ti ovako, iz onoga što si ti poslala:
"Bio je konstruktor menjača za Yugo, Floridu... a njegova rešenja i dan-danas
koriste mercedesovi kamioni".
Menjač u Yugo45, Yugo55 i Floridi je preuzet od italijanskog Fijata, sigurno ga on
nije konstruisao.
Njegova "rešenja" koja i dan-danas koriste mercedesovi kamioni postoje jedino
kod njega u glavi.

Ostala njegova lupetanja sam već objasnio na drugoj temi, pogledaj ponovo:
https://forum.krstarica.com/threads...stenika-njegov-iq-je-203.968614/post-46553897

Pa ako ti i onda nije jasno da je to gomila gluposti, idiotizama i laži, ja stvarno ne mogu da ti pomognem...

P.S.
U raspravu o njegovim izumima za "krcanje lešnika" se ne bih upuštao...

P.P.S.
A ako bi mi neko objasnio šta je to "analogno homogramska antena" bio bih mu večno zahvalan...
 
Poslednja izmena:
Evo ti ovako, iz onoga što si ti poslala:
"Bio je konstruktor menjača za Yugo, Floridu... a njegova rešenja i dan-danas
koriste mercedesovi kamioni".
Menjač u Yugo45, Yugo55 i Floridi je preuzet od italijanskog Fijata, sigurno ga on
nije konstruisao.
Njegova "rešenja" koja i dan-danas koriste mercedesovi kamioni postoje jedino
kod njega u glavi.

Ostala njegova lupetanja sam već objasnio na drugoj temi, pogledaj ponovo:
https://forum.krstarica.com/threads...stenika-njegov-iq-je-203.968614/post-46553897

Pa ako ti i onda nije jasno da je to gomila gluposti, idiotizama i laži, ja stvarno ne mogu da ti pomognem...

P.S.
U raspravu o njegovim izumima za "krcanje lešnika" se ne bih upuštao...

P.P.S.
A ako bi mi neko objasnio šta je to "analogno homogramska antena" bio bih mu večno zahvalan...
Neću da čitam drugu temu...
Izgleda da si ti najpametniji na forumu...
Bila mi je čast
 
I onda se neko potrudi da napravi budale od ovakvih ljudi...velika su opasnost za ovaj lopovski sistem!
Neću da čitam drugu temu...
Izgleda da si ti najpametniji na forumu...
Bila mi je čast

pogledaj gore šta sam napisao, ono moje odmah iznad tvog
STALNO to rade a vrlo su ubedljivi i nasilni u laganju, inače, prosto da im čovek pod pritiskom poveruje
pa ako prodje prodje!
ne obaziri se na njih, duboooka je zavera koja stoji iza toga, vreme je da potone u rupu konačno!
 
pogledaj gore šta sam napisao, ono moje odmah iznad tvog
STALNO to rade a vrlo su ubedljivi i nasilni u laganju, inače, prosto da im čovek pod pritiskom poveruje
pa ako prodje prodje!
ne obaziri se na njih, duboooka je zavera koja stoji iza toga, vreme je da potone u rupu konačno!
Hvala ti za ovo... nisam znala da to postoji i ovde...
 
Koliko ih ima na forumu? msm na krstarici?

pa nemam pojma al ima ih svuda...
i samo ako znaš za njihovo postojanje
i ako jako dobro vladaš temom
možeš ih preseći u korenu laganja i lupetanja...
i nema ih previše al se pojavljuju svuda
i izuzezno su ubedljivi u smišljanju laži u letu
imaju dar neki kao bukvalno...
 

Back
Top