Intelektualna diskusija: čiji je Antuntun klon?

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
kako nije vazhno pa vazhno je mislim shta tjemo sad bez krucijalnih podataka...ahah dobar je

chu depresivan...mislim sedim za kompom recimo u 1 petkom uveche umesto da sam s nekim raskalashnim tinejdzerkama...i kako da budem veseo?...kao uuuu do yaya mi vidi me kako furam po forumu super mi je...hah...depresivan-naravno...veseo-i to...tuzhan nadrkan razdragan ushitjen mislim sve smo to mi jel?...

ima onaj stih..

All you know about me is what I've sold you,
Dumb fu.ck.
I sold out long before you ever heard my name
 
iluzionista:
E, da.. Tun-tun je pomenuo Bojišu... Svejedno da li je Tun Bojiša ili ne... Rečiću vam nešto o Bojiši. Tom Bojiši su forumašice došle glave... Ljubomora, zavist, zloba, ljubav, opsesija... Ljubavni trougao koji je polako postao kvadrat... A zatim... Cap! Ponovo se spustio na dvoje. Ali ne isto dvoje...

A osobe koje su u pitanju uopšte nisu bile loše osobe... Jedna koja je samo želela da bude voljena i u centru pažnje. Jedna koja je volela Bojišu. I na kraju jedna koja je polako i tiho, zamenila ove dve dok su se svađale. I Bojiša kome je sve to išlo preko glave.

U jednom periodu je forum bio pun svađa, svađica, peripetija, podmetanja, itd... Zbog čega? Zbog ljubavi i sexa...


E, sad... Samo vi jurite forumašice... Samo da ne završite kao Bojiša....

Ode uzet pivo 8-)
 

Back
Top