Intelektualna diskusija: čiji je Antuntun klon?

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
zanimljivo...
sad,glupo je da covek dokazuje da se vec nije pojavljivao na ovom forumu kao neko drugi.ja mislim da nije.ili ga bar niko nije primecivao.
tuna definitivno nije jegodica! ona bese ultra-beogradjanka,el tako? sad,povrsnim posmatranjem antunovih postova:lik je dosao iz cro,tacnije "antun tun" je poznata pesmica iz hrvatskog bukvara :-),a i ponekad mu se u govoru potkrade neka "ustaska"
fraza k'o iz mog omiljenog stripa "glistun gmizic" :lol:
elem,da je lik malo puknut k'o jagodica-pa,jeste! ali su oboje vrlo simpaticni i +! 8)
po meni tuna nije ni malo depresivan,covek se zayebava...eto!
ustvari,kad malo bolje razmislim,meni on najvise lici na jednog lika iz South Parka :-)))
 
Ma ja mislim da AntunTun nije nichiji klon... pogotovo ne jagodichin, jer, kao prvo, oni su chesto u isto vrijeme na forumu, koliko sam ja zapazila, tachnije, desilo se sigurno da u isto vrijeme postuju poneki odgovor... Dalje, tachno je da su i njegovi i njeni postovi vrrrlo zanimljivi i malchice (dobro, u jagodichinom sluchaju maaaalko vishe) - nepovezani, ali opet AntunTun pishe na totalno drugachiji nachin: "cj", "tj", "q" i slichne fore koje jagodica ~ koliko sam ja do sada zapazila, ne koristi...
 
pa i ne misli se da je on ona bre !!!!!

nego da je kopira !

stvano od kad to pokusva postovi su mu gluplji.inace su stvarno bili ok.mozda treba da se malo mane krstarice,upao je u krizu identiteta.

mozda oce da muva jagodicu pa posto ona ne voli normalne tipove on se trudi da joj udovolji.
 
AntunTun:
e aj mi objasnite kako da poshaljem sliq s kompa na forum da vi pokazhem ko sam a?....shta ste bre kidisali na mene....koji vam je.....aj ona vragolasta za nju sam provalio da nije u vinklu....shta sad i ti.....ma kome ja to pishem....huh

Ti si jedan od najvećih careva ovde, ja ne znam u čemu je njihov problem.
Slika koja ti je bila u avataru je je...heh...volim onog malog iz SP...
 
otjetel ratluka i voshe?...evo je ova kazhe da sam izgubio na kvalitetu odkad kopiram jagodicu?....hehe el to ljubomora?....kraljice chatova mi nikad nisu bile fax....ja sam klon pokojnog toze....reinkarnacija dalaj lame....vetjina mojih postova nije lupetanje al neko nema dovoljno il mashte il mozga da to uvidi...al dobro....aj sad malo da hvalimo moderatore....pusa za njih....mogu da promenim kako pisxem nije to uopsxte frka....chatovao sam dugo dugo pa i znam sve tzake...dosxla komsxinitza na kafu....hehhe slichite....mislim nekolicina....imal neko da radi u sup-u da ostavim jmbg?....nisam ni depresivac nego mi je dosadno pa dolazim ovdi da ubijam vreme....skidam se sa monodoa....mnoooogo sqpa varijanta a svi su mahom idioti na tom chatu....

e ide mi keva danas u selo....sam sam na gajbi 7 dana....o jeeee....otjel neka da se uda al samo na 7 dana?...ne mora da pere i te stvari....
 
nastavak ovog posta iznad....jer netje da poshalje ako mi je post dugachak....

loop-e....ajd ako si raspolozhen na kafu danas....treba mi neko ko pravi sajtove otjemo da pravimo za ono OPA ako si vidjao po gradu grafite....netju ostavljam broj jer je to protivno pravilima ponashanja a ja sam vazda bio dobar sin....znachi nedelja pa ak imash vremena i ak si na forumu ti se javi pa da pijemo kafutjino u nekoj bashti....a posle mozhesh da me peresh pred ovima shto vode previshe rachuna
 
radim prvu pa tju ranije na qnt....chek da nabudzim neq jasniju sliq na kojoj nisam iskezhen....hih....ima da bude feshta....e al sutra popodne sam slobodan....ma serem slobodan sam uvek...imam vremena na preeetek....al za koji dan tje da nagrnu studenti pa tje bude zezanjeeeee....

el si i ti pristalica ideje da sam shpijun poslat od strane mosada?....il mislish da sam jagodica u trenutcima mushkosti?....e da ono za koalu....zamisli zemlju u kojoj su medvedi koale....huh....putuje mi se...trulim ovde iz dana u dan
 
ma da....i to shto kazhesh....sedish u plitjaq i brchkash se....nije to losh trip....ja sam pak za skakanje....ne ono graciozno vetj ono prostachki....zaletish se i pljasnesh....

da uprostimo da ne bude da lupam gluposti....mislio sam na intelektualni plitjak.....a skakanje sam zamislio kao neq nepravilnost kao ja poqshavam da se razliqjem od mase....
 

Back
Top