Intelektualna diskusija: čiji je Antuntun klon?

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
kulturno :lol:
Pa AntunTun je bre vec vise od pola godine ovde nije moguce da vam je jos uvek zanimljiv :o
Co'ek vrti jednu te istu plocu non stop u krug i provereno Vam kazem da nista preko 5 reda se ne isplati citati, dovoljno je samo da zapocnes i odmah znas da li je high ili smor :lol:

Doduse i ovi novi momci svi su nesto bojazljivi pa nisu ni zanimljivi, ali evo ja cu im kazem recept za slavu na ovom forumu, samo ostro momci i to sve po ovim glavonjama, nemoj te da ih respektujete uopste, evo ovaj moj zemljak vam je odlicna prilika da se proslavite, samo treba njega da spustite i odmah ste face, i ove nabedjene forumasice i njih onako do koske, i samo vidis jedan dan kako svi pisu o tebi, nije vazno ni sto je negativan publicitet vazano je samo da to popularno.
E ove mooderatore i admina mojne da dirate, sa tom vatrom se ne igra :!:
I kad pocnu da Vam traze slike na pp niposto ih ne dajete .To je vrlo bitno a ako vas bash smore onda im poslajite dejvida bekama pa ce vas malo popustiti.
A kad vas pozovu na partiju sexa morate biti veoma oprezni jer ih je ogromna vecina ovde pas tu oko 30. godine i sve su udavace koje se hvataju za zadnju slamku, zato operzno vrlo oprezno jer posle necete moci da tuzite krstaricu zbog zarobljene mladosti.
Josh jedan dobar tip je da nadjete neki cool sajt, sa bas lepom grafikom i da ga vestacki vucete u svom potpisu i slovite da je to vase delo ;)
Naravno ove bistrije teme obavezno izbegavajte, oni nose vrlo malo publicitet ali zato asocijacije, kaladnt, sta mislis o osbi inad i sl. niposto ne propustajte i tu se takmicite da svaki drugi post bude vas:!:
E da i ono isto, onako diskretno ali na skroz nenametljiv nacin provucite da imate porse u garazi iako to nije istine, vrlo je bitno zbog ove mladje populacije koja ipak nije zanemarljiva.
pozz
 
loop:
Nista lakse samo mu ispicaj vic o Sasi Maticu nema sanse da se ne nasmeje ;)

Jel bi mi verovao kad bih ti ispričala događaj od malo pre?
Nadurena koleginica pičkara sve živo i mrtvo - napušava ,,kopmpijuter'' kaže - mamu mu ebem pokvarenu, non stop se kvari, non stop!
Pitam je - šta je bilo srce?
A ona odgovara - kako povećam font, ceo tekst mi se pomeri!
 
loop:
Doduse i ovi novi momci svi su nesto bojazljivi pa nisu ni zanimljivi, ali evo ja cu im kazem recept za slavu na ovom forumu, samo ostro momci i to sve po ovim glavonjama, nemoj te da ih respektujete uopste, evo ovaj moj zemljak vam je odlicna prilika da se proslavite, samo treba njega da spustite i odmah ste face, i ove nabedjene forumasice i njih onako do koske, i samo vidis jedan dan kako svi pisu o tebi, nije vazno ni sto je negativan publicitet vazano je samo da to popularno.
E ove mooderatore i admina mojne da dirate, sa tom vatrom se ne igra :!:
I kad pocnu da Vam traze slike na pp niposto ih ne dajete .To je vrlo bitno a ako vas bash smore onda im poslajite dejvida bekama pa ce vas malo popustiti.
A kad vas pozovu na partiju sexa morate biti veoma oprezni jer ih je ogromna vecina ovde pas tu oko 30. godine i sve su udavace koje se hvataju za zadnju slamku, zato operzno vrlo oprezno jer posle necete moci da tuzite krstaricu zbog zarobljene mladosti.
Josh jedan dobar tip je da nadjete neki cool sajt, sa bas lepom grafikom i da ga vestacki vucete u svom potpisu i slovite da je to vase delo ;)
Naravno ove bistrije teme obavezno izbegavajte, oni nose vrlo malo publicitet ali zato asocijacije, kaladnt, sta mislis o osbi inad i sl. niposto ne propustajte i tu se takmicite da svaki drugi post bude vas:!:
E da i ono isto, onako diskretno ali na skroz nenametljiv nacin provucite da imate porse u garazi iako to nije istine, vrlo je bitno zbog ove mladje populacije koja ipak nije zanemarljiva.
pozz

Al' ga opisa Loopy. :lol:

BTW, ova tema je nastala iz više razloga: radoznalost (da li je Tun-tun=Bojiša ili Tun-tun=Jagodica ili Tun-tun=Oxi ?), zafrkancija (ponekad ljudi nemaju pametnija posla nego da podyebavayu druge) i na kraju i kao prozivka (odnosno odgovor na istu)...
 
E, da.. Tun-tun je pomenuo Bojišu... Svejedno da li je Tun Bojiša ili ne... Rečiću vam nešto o Bojiši. Tom Bojiši su forumašice došle glave... Ljubomora, zavist, zloba, ljubav, opsesija... Ljubavni trougao koji je polako postao kvadrat... A zatim... Cap! Ponovo se spustio na dvoje. Ali ne isto dvoje...

A osobe koje su u pitanju uopšte nisu bile loše osobe... Jedna koja je samo želela da bude voljena i u centru pažnje. Jedna koja je volela Bojišu. I na kraju jedna koja je polako i tiho, zamenila ove dve dok su se svađale. I Bojiša kome je sve to išlo preko glave.

U jednom periodu je forum bio pun svađa, svađica, peripetija, podmetanja, itd... Zbog čega? Zbog ljubavi i sexa...


E, sad... Samo vi jurite forumašice... Samo da ne završite kao Bojiša....
 
oh my god...its judgement day and im not prepared...
hah...pretpostavimo da masa vas voli slipnkot...the only way...is all the way..
pa nemam pojma...lupe prestani da me pominjesh u bilo kom kontekstu...ona prepiska me strashno istripovala...chak sam i video domana i tebe ruq pod ruq...s toga nemoj mene komentarisati nadji nekog drugog...jer sam _ -ovako blizu da svashta kazhem...a netjuuuu...danas sam ope pijo...bio na brani tamo neki rock koji ne volem...kao svira momak kog znam pa kao ajd idemo da slushamo...a tamoooo...gospode..."ribe" su u proseq 14god...sve one istripovane na iron maiden i dugu kosu...ma netju o tome uzhasan trip...na sretju sam bio s veselom ekipom pa sam prezhiveo...hhhm...vish ti kako iluzijonist poznaje chat materiju...odlichan 5...c c c...daj choveche previshe je sve to za tebe naprezhesh se a sve totalno uzaludno...kako me lup blagosiljao s svojim savetima...hahaha do yaya...prosvetlio me shto se zhena i foruma tiche...blagosloven bio (: ...shta kazhe udavache...to zvuchi pogrdno pomalo...pa mislim svi tjemo biti udavache...ne zhenimo se jer volimo zhenimo se jer je vreme..z.avrshi fax nadji posao qpi kola nadji krov zheni se yebi radjaj dedcu...yebeni produktu...ne vidish dalje od svoga nosa koji mirishe josh jedno pecheno meso...dajte mi josh neki savet...daaaaajte daaaaaaaaaaaaajte...dajte neq alfa zhenq iz omega chopora...neq prichu o tumachenju simbola i rechi i znakova i pisanja i rechi i smajlija...ja sam depresivan?...moja yebena plata je 250e 90% mojih drugova nema posao...ja nikada netju videti svet...ja sam osudjen na mediokritet...ja sam osudjen na ovo shto zhivim...i reci mi ponovo o depresiji...samo slepac nije depresivan u ovakvim gownima...samo idiot se zadovoljava onim shto ima...sex je zabava sirotinje...tu sliq o milionerima koji yebu hrpu plavusha su vam naturili da bi manipulisali...ljudi se zadovoljavaju vaginom il dve...prodaju se za par uzdaha i par ejaqlacija...i misle da su bolji od ostalih da su lepshi il vredniji...ja sam rob i svestan sam svog statusa...nikad netje biti bolje...nikome netje biti bolje...nema bolje ovo je shto je...a eto malih zajedljivih amorfnih kako se pitaju chiji sam klon...i shtaaaaaaaa ako sam kloon?...shta ako sam nebojsha ili petar ili djordje?...shta ti imash od toga?...shta ti imash od saznanja chime se ja bavim i ko sam i shta sam?...shta zvatjesh me da me uznemiravash?...yebe mi se za sve vas...da vas sqpi chovek na gomilu i polije kerozinom bio bi sevap...vi ste crvi...mi smo crvi...i jedini nachin da se uzdignesh iznad smetja je da shvatish ko si i shta si...crrrv siiiiiiiiii...i nema boga i nema pravde ima novac i ima iluzija...i svi gaje iluzije...o svemu od prodavnice gde qpuju gleb do svoje smrti i pochinka...to nije depresija to je kako jeste...chega da se odreknesh da bi neshto promenio?...koji cilj da postavish da bi bio zadovoljan?...nema toga...uvek vishe i uvek bolje...odo da pisham/...evo ti ga vajt niki nije depresivan al nije ni svestan...mislish da nekog ovde poznajesh...hah...kakva yebena glupost...ne verujem jednoj rechi koju je neko napisao...ovo je pisanje..pisac=lazhov...matematika je jasna...ako imash smisla imash i opcija...mozhesh biti ko hotjesh jer mozhesh pisati shta hotjesh...i neko tje retji ja sam prolao moj zhivot je djubre ovo je pogreshno i ja se nosim mishlju da ubijem sebe i masu drugih...hah...vazhi al sutra...a evo ih ove chovekolike tvorevine tipa oximorona koje kao neshto pishu...neshto oni imaju retji shto bi nekoga zanimalo...daaaaaaj ljudi idite u qpleraj manje je cimanje...idite kod psihologa vidite kakav je trip...al ogrejatje bitje bolje...motji tje da se sedi kraj reke...ko vas yebe vi ste na asfaltu...ima da se odem u selo da chuvam koze i guske...porodica bistrih potoka...samo bez shminke i bez dramaturgije..da gajim opijum i poqsham da razumem...koga ste bre vi nashli da analizirate i kome ste nashli da delite savete...hah...umio sam se i skonto da previshe pishem da ovo nije dobro...
 
Julian_Duranona:
Ih, Antune, gde bih ja pokusao tebe da uvredim?! Ajd, kad otopli, vodim te na pivo...

ajde...pa da ti jezikom dzaram resicu...da te shtipam za butine da ti nabijem jezik u uvo...nishta od zhena dobro ja znam shta ti treba...kad je leto i kad sve treperi i kad je kozha tesna i kad sunce przhi i ochi crvene....znam shta ti treba....shaka na potiljq i chelo na chelu...gurkanje u masi ljudi...podignut palac nama je dooobro...ja znam zashto si sekao podlakticu kao mlad...ne postoji mesto koje ne zhelim...i ne postoji pokret koji ne zhelim...ljudi su gowna i vreme leti...volim da nema logike i da je belo...

ajd da pijemo pivo...budi mi mentor...ovo ono da ne napravim slichne greshke ti si pametan a meni treba mister vladika nikolaj...ono uputish me plemenito delo...dignem ti spomen za zhivota...

sry pijan sam.......
 
AntunTun:
sry pijan sam.......
Nema veze, sinovce... i ja sam.
Pricacu ti lepe price... Govoricu ti kako sam dobar covek - al' kako kad malo popijem umem da budem gad. Milovacu tvoju dugu kosu i naboscu te celom, kezeci se... Smejaces se, mada ces osetiti golicanje u nosu i suze u ocima. Ljubices oziljke oznacene pikavcima na mojim sakama... Pokazivacu ti tetovaze. Odvescu te u park. Uveravacu te, da te nece boleti... a bolece, Antune. Bolece, ali ces trpeti... znaces da je to bol spoznaje. Verovaces da je to cena mudrosti. I onda cu te napustiti... Ali, ne tuguj. Znaces da sam obican smrtnik, a ti ces poducavati na ovaj nacin druge...
 

Back
Top