Intelektualna diskusija: čiji je Antuntun klon?

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
LPhoklica:
Intelektualna diskusija? (:

Hej, pa to i jeste suština teme. :lol: "intelektualne" tačnije. ;) Pod navodnicima... U svakom slučaju tema koja je rezultat dokonosti u rane jutarnje sate... Ma videćete vas dve srednjoškolkice kada vas uhvate falkulteti, ispiti, profani i užasno dosadne 1000stranske knjige. :D

Da. Odgovorim ostalim... Ljudi ova tema je nastala iz čistog zezanja... :) Tako je i shvatite. Ti mr. Tun izvini ako si uvređen, ali verujem da ti odgovara da malo i ti budeš u centru pažnje.. 8)

@Vragolasta: Ama baš... Ali zašto je tako popularno to imitiranje Jagodice? :lol:

@jagoda: Hej, jagodo.... Toliko si popularna da te svi imitiraju u poslednje vreme... U, jeee... Pa i ti si u centru pažnje, ne samo Tun. :mrgreen:
 
bila su to teshka vremena...
mental starvation...
hah nekad sam bio centar...vid me sad...pajac...pijanica ispred zadruge...toliko chest da njegovo pijano brbljanje vishe niko i ne chuje...
njaaa...
chudno je kako sve shljaka na ovakvim mestima...prilichno ko u shpanskim serijama...
kazhe odnos medju ljudima...blazheno nek je neznajne novih...
zabavimo se nagadjanjima...mashtanjima...napishi par stihova da mi zaigra srce...cheap thrills...

" Gently, my mind escapes into the relaxing
world of pleasure, a pleasure that'll take
my mind off the reality of my life,
my past life... life as I know it now.

And whatever may come, it slowly
disappears to somewhere in the back
of my mind. It will remain there,
until I wish to retrieve it.

Yes, I will stay here for a while,
for I need the break. A break from the
pressures of life, and everything
that lays in the palm of life's hands.

This mode is incredible. It's out of
this world. Too bad I must always leave it...
... but that's life.


do qrca...
 
raindog:
o dokle cesh bre ? ne znam kako te samo nisu banovali do sad , ali svaki put kad vidim tvoj post uvek je istom sranye duhu, jel imash ti neki problem u mozgu mozhda ?

Nema razloga da me banuju , isti taj covek vredja meni gde god stigne , ja mu samo vracam milo za drago i njegov nick me strasno nervira ... zbog onog lika ANTUN TUSA ... najezim se koliko mrzim tu licnost !!! Pozdrav
 
Ovo je vrlo popularna pjesmica (mogli bi reći i mala pričica) hrvatskog pjesnika Grigora Viteza



KAKO ŽIVI ANTUNTUN

U desetom selu
Živi Antuntun.
U njega je malko
Neobičan um.
On posao svaki
Na svoj način radi:
Jaja za leženje
On u vrtu sadi.
Kad se jako smrači,
On mrak grabi loncem.
Razlupano jaje
On zašiva koncem.
Da l' je jelo slano,
On to uhom sluša.
A ribu da pjeva
Naučiti kuša.
Na livadu tjera
Bicikl da pase.
Da mu miše lovi,
On zatvori prase.
Guske sijenom hrani,
Snijegom soli ovce.
A nasadi kvočku
Da mu leže novce.
Kad kroz žito ide
On sjeda u čun.
Sasvim na svoj način
Živi Antuntun.
 
raindog:
Ovo je vrlo popularna pjesmica (mogli bi reći i mala pričica) hrvatskog pjesnika Grigora Viteza



KAKO ŽIVI ANTUNTUN

U desetom selu
Živi Antuntun.
U njega je malko
Neobičan um.
On posao svaki
Na svoj način radi:
Jaja za leženje
On u vrtu sadi.
Kad se jako smrači,
On mrak grabi loncem.
Razlupano jaje
On zašiva koncem.
Da l' je jelo slano,
On to uhom sluša.
A ribu da pjeva
Naučiti kuša.
Na livadu tjera
Bicikl da pase.
Da mu miše lovi,
On zatvori prase.
Guske sijenom hrani,
Snijegom soli ovce.
A nasadi kvočku
Da mu leže novce.
Kad kroz žito ide
On sjeda u čun.
Sasvim na svoj način
Živi Antuntun.
hej! pa to je on! :D
btw, strashno slatka pesmica! :)
 
c008.gif
Ma nemam pojma niti se sa time zanimam.
 
i reko ajd da skinem grifona s bana da vidim shta je trabunjao na temi...samo da bi video...da je trabunjao na temi...
znash koji meni trip bio kad sam se pojavio ovde...svi kao a nebojsha nebojsha nebojsha...ma yebo vas nebojsha...posle mi dobar chovek reche ko je nebojsha i ja skapiram chemu sve to...mogo sam da iskoristim pa da pola zhenskinja vuchem za nos...al kao nisam taki ja sam fini...a negde sam prochitao i za ljubu moljca sad to videh...vish ti kako je hanibal nekad bila prisna i dobra sa ja...nazhalost posle sam postao prost il kako ono beshe...ha gotivi me shag ivory...al nje i nema...shteta...yebe slonovachu?...ne bi verovali al mene i dalje ljudi pitaju chiji sam klon...mozhda pre 15tak dana me neko pitao...mislim...ako nisam reko za ovih 10tak meseci shto bi reko sad?...hah setjam se onoga kad mi je bagovo komp...i sad baguje al sad se samo resetuje...onako iz chista mira...pa sam i prestao da pishem duge postove nalik ovome..mislim izludim pishem pola sata i samo tzak pukne komp...ostavljajutji me u shoq...ma ne zna lilu ko sam...zna rejndog...i to sam joj reko tek poshto mi platila vecheru i par piva (: ...josh sam ja znao kako idu zavrzlame na ovakvim mestima...da nisam...pa pobego bi glavom bez obzira posle mesec dana...skoro je bilo neshto rechi o tome da lichim na jagodu...ma to na netu mozhda lichim valjda pishemo neki tok misli il shta vetj...i koristimo ok mozhda i ne koristimo...tako neshto...pa mozhda zbog toga...mada stoji da chitanje jagode ponekad zna da bude vrlo zanimljivo...mada ajde nekako da nagovorimo avesic da vishe pishe ona objashnjava neke stvari...frozen je nov valjda...vish frozene sad vetjina ljudi ovde razmishlja chiji si ti klon...mada tema nije otvorena al valjda sam ja bio dosta agresivniji pa sam otvorio mnooogo tema na svashtari i kojeqde...pa kao dobio i ja temu...no ne obaziri se...fora je da ostanesh anoniman te da niko ne zna ko si...i ne objavljuj sliq ni pod razno...nek ti to bude oruzhje...ko zoro i betmen...kapirash?...za mene je kasno (: ...ooovaj...vidi ga grifon npr...bole njega testisi...on se chovek oslobodio uticaja svog motjnog spiritualnog lidera gosn psihologa...i sad je ko tica na grani...slobodan da ljudima deli svoje mudre opaske...fuj...hehe zaintrigirao sam i rastamana...mosh misliti...uspeh jbte...pre neki dan snimim post administratora...chovek ima 8 postova (:...genijalno...nisam gledao shta je u svih 8 al osetjam da je svaka na mestu...sutra koncert boy goerge-a...i zvezda-rad...vecheras neki progressive house...makar tako nekica kazhe...ma svashta ima...a ovde...lokali se zatvaraju u 12...o radosti...iluzijonisto ajmo na boy georgea da se pipkamo u zadnjim redovima?...karma karma karma kamilioooon...ju kam and gooo...u kam end goooo...lovin vud bi izi if jor kolors vr lajk maj driiiim...mislim to bi trebalo da bude himna...karma i kameleon...do yaya (: ...to si se ti popalio zbog one teme na qlinarstvu a?...hehehe...ma lozhio sam te shta se primash...poshto se ljudi hrane time da znaju neshto o nekome...evo golih chinjenica...
pozvao sam 2 zhene s foruma na kafu...obe odbile
pozvao sam 1 lika na kafu...dogovoreno je chim prolepsha
ja sam pozvan od 1 forumashice na kafu...chim otopli
pozvao me 1 forumash na kafu...chim otopli
imam jedan br telefona koji se pokazao kao koristan...
i dalje poqshavam da doznam ko je one koju sam i trazhio kad sam nabasao na ovo...nisam uspeo...

to bi ti bio moj uchinak shto se ljudi s foruma tiche...ima joosh likova s kojima bi pio kafu...al mislim da je neverovatan svojim optuzhbama da sam pe.der postigao da me ljudi dozhivljavaju kao pe.dera (: ...ma se.rem daleko su svi a ja i nisam u fazonu da prelazim 300km da bi pio kafu il shta vetj...jbte kad tje da prestane ova ladnotja da malo grane sunce pa da neshto kao...ee da poznajem 3 ljudi s forumaaaa...tj znam 2je jednog znam iz priche...svet je mali kladim se da znam josh 10 al ne znam ko su...ok mozhda i ne znam al neko koga ja znam sigurno zna nekoga koga neko zna...tako se uvek ispostavi...zvao me neca na sever protiv rada...netju da idem ja navijam za partizan...mada nisam u zhivotu odgledao 3 fudbalske utakmice...al sam tvrdoglav i navijam za partizan...a i rad mi je bolji od zvezde...miiiisim united force su mi idoli iz doba bubuljica i bezhanja iz shkole...neshto skoro je bilo mozhda na qtq pa nisam postovao neshto o kako padaju nekome uvrede ovdi...i sad...da me uvredi grifon il psiholog il sinnke il niki...mogu da se nasmejem i to je to...a da me uvredi julian il piaf...netje da mi bude svejedno...tako i na ovoj temi...mislim prilichno mi je svejedno shto ti npr mislish da sam ja nechiji klon...jer ne gajim neko dobro mishljenje o tebi...ovo shto pishem to se zayebavam u kontaktu sam sa mnogo ljudi odavde i planiramo da se nadjemo al netje svi da znaju...haha...sad sam se ofirao al jbga bilo je pitanje vremena kad tje neko da lane...optuzhite me kriv sam (:

e lako je vama vi ne idete na poso...ja pak moram...a mogo bi do sutra da qckam samo kad sam raspolozhen i kad me nije sramota da ljudima spamujem temu...ovako ovo je tema o meni pa mogu kako otju...vishe mi trulo i da pishem na svojim temama...aj
 

Back
Top