Impresioniranost žena velikim +18

Bitna je veličina i tvrdoća. To zavisi od naloženosti. Ali K od 18 cm, ako se meri prema internacionalnim standardima, tj gornji deo K u erekciji, od pubičnog dela do vrha, je vrlo retko sresti. To je baš velik K.

Bitno je da je on lep, ne samo veličina, ali možda ovako : 1. dužina i širina, 2. krutost, 3. da bude svetao i rozikast, dakle lepa glatka kožica 4. ukupan utisak da je lep i obrijan. 😊

Veći od 18 mislim da nema smisla za mene, a evo ovaj dr kaže da njegova devojka ne može ni toliko da primi.
 
veće od 15 a manje od 20, neću da kažem 😛

Pa dobro, to je zaista nešto što varira od slučaja do slučaja. Ja uzimam 14 kao neku srednju vrednost jer sam na netu na više mesta tako našao, plus ima raznih video "materijala" sa merenjem gde se opet pokazalo nešto slično. Ali svakako ovi ekstremi sa 25 teško mogu da uđu. Ili će nju boleti, ili će on morati da radi "do pola" a ni jedno ni drugo nije prijatno. Na kraju se ispostavlja da je uvek najbolje imati normalne veličine :)
 
Pa dobro, to je zaista nešto što varira od slučaja do slučaja. Ja uzimam 14 kao neku srednju vrednost jer sam na netu na više mesta tako našao, plus ima raznih video "materijala" sa merenjem gde se opet pokazalo nešto slično. Ali svakako ovi ekstremi sa 25 teško mogu da uđu. Ili će nju boleti, ili će on morati da radi "do pola" a ni jedno ni drugo nije prijatno. Na kraju se ispostavlja da je uvek najbolje imati normalne veličine :)

Imali smo temu o tome, sa statistikama iz raznih zemalja, kod nas je prosek oko 13.8 cm. ali. smatram da je nešto veće od proseka, posebno širina, poželjna.
 

Back
Top