Imam jedan problem?!

Vesna99:
Dragi moji posto vas rado citam a nisam ostavljala komentare, mozda mi mozete pomoci nekom savjetom... Radi se o sledecem upoznala sam jednoga momka prije nekih 15 dana i od tada smo zajedno, on je super sve je ok medju nama.On je imao dugu vezu koju su raskinuli sada u Febrauru i njegova bivsa je otisla za Ameriku, posle nekoga vremena prije dva mjeseca ona se njemu javi i kaze da je trudna vec 3 mjeseca mozda koji dan vise. On mi je to ispricao jer na jedan nacin ne zeli da me povrijedi, nemoze da laze sto jako cijenim...I on sam nezna sta sada da radi, ona treba da dodje tu da popricaju i vide sta ce. Da ce doci bebica na svijet sa time se pomirio ali nemoze da se pomiri sa tim da njih dvoje budu ili zive zajedno, a ona njega voli a on nju postuje i cijeni ali je ne voli. Eh sada ja upadam tu u pricu jer neznam sta sada da radim on bi htjeo da ostanemo i dalje zajedno a ja neznam sta imam u svemu tome da trazim?!? Sa druge strane mozda ne zeli da me povrijedi pa mi je slozio tu pricu postoji i ta mogucnost?Nismo dugo zajedno kao sto rekoh neke dvije nedelje da sada kazem volim ga i ne zelim ga izgubiti, ali mislim da ako ostanem sa njim ce samo vise da me boli ako se ipak odluci sa njom da pokusa kud zbog dugih godina sto su zajedno a kud zbog bebice, sta vi mislite o tome??? Nadam se da mozda neko moze da mi malo razjasni situaciju ili bar da neki savjet!!! Znam da sama moram da odlucim sta cu i kako, ali bi voljela da cujem i vase misljenje!!!!

Izvinite za duzinu ali sam morala da budem malo opsirnija :))))

Hvala unapred za svaki dobronamjeran savjet...
Neznam se pise odvojeno(ne znam)
Eto jednog dobronamernog,za pocetak...
 
Vesna99:
Nisam rekla da ga volim neznam odakle si to procitao/la vec da mi je drag i nista vise... Ipak hvala na savjetima ...

Ako ce da rodi, sto savetujem dete je veza i ti bi vesna
trebala da zatvoris knjigu i prosetas.
Cini mi se da je on slamka za tebe, cim ti nas pitas...
Ipak zatvori knjigu , dete je jace , narocito kad
kasnije muskarac ostari....
 
A mozda je ta devojka u americi izmislila trudnocu?

Da sam ja kojim slucajem u toj situaciji, mislim da sam trudna, a da sam sa ocem deteta raskinula iz bilo kog razloga, ne bih ga obavestavala o razvoju dogadjaja. Meni se cini da ona to dete izmisljeno ili stvarno koristi da bi manipulisala tim momkom... dakle zena je zli manipulator, a on je dugo bio u vezi sa njom... sto znaci da je on ili prirodno kreten ili postao uzled dugog izlaganja... kome treba kreten :?:

sto sve izlazi na

pokupi svoje krpice i nadji drugog momka

ako ne umes da raskines... reci mu da si i ti trudna!! Mislim da ce ga to efikasno odstraniti iz tvog zivota :lol:
 
cek, ako sam ja shvatila dobro, a mislim da jesam:
- Ti si sa njim dve nedelje u vezi
-njegova bivsa trudna vec 23 nedelje
-on za to saznao pre dva meseca :!: :!:
- a ipak ulazi sa tobom u vezu.

Bez ti zeno kud te noge nose, ne treba tebi taj lik.
 
3 meseca trudna a otisla u februaru,nesto mi tu nije u redu???????????
Uredu to shto ti je on rekao i to ... ali mislim da je tu njega nekozesce prevario,secas se one lovacke price o patki i dva lovca
 
etotako:
A mozda je ta devojka u americi izmislila trudnocu?

Da sam ja kojim slucajem u toj situaciji, mislim da sam trudna, a da sam sa ocem deteta raskinula iz bilo kog razloga, ne bih ga obavestavala o razvoju dogadjaja. Meni se cini da ona to dete izmisljeno ili stvarno koristi da bi manipulisala tim momkom... dakle zena je zli manipulator, a on je dugo bio u vezi sa njom... sto znaci da je on ili prirodno kreten ili postao uzled dugog izlaganja... kome treba kreten :?:

sto sve izlazi na

pokupi svoje krpice i nadji drugog momka

ako ne umes da raskines... reci mu da si i ti trudna!! Mislim da ce ga to efikasno odstraniti iz tvog zivota :lol:
Mislis da je zena manipulator zato sto je rekla bivsem da nosi njegovo dete?
Pre svega, nije fer kriti od coveka da negde (ma gde to bilo) ima dete, to je strasno :!:
Zamisli situaciju:
Ti se porodis, ostavis bivsem muzu da cuva dete, odes na put poslom i udari te grom. Probudis se sa amnezijom i zaboravis da si se ikada
porodila :shock:
A, bivsi odluci da ti to i ne kaze, jer ti imas pravo staranja...
Znam da je glup primer, ali KAKO BI SE OSECALA kad bi za deset godina saznala da imas dete?
Uostalom, sigurno si gledala bar neku sapunicu :roll:
Hocu da kazem - oni su roditelji kao i mi i smatram da ocevi treba da imaju mnogo aktivniju ulogu u staranju od ove koja im se nudi (ili dozvoljava).
Zato mislim da bi dete moralo promeniti zivot devojci oca, bez obzira sto ne zivi sa njim!
 
etotako:
A mozda je ta devojka u americi izmislila trudnocu?

Da sam ja kojim slucajem u toj situaciji, mislim da sam trudna, a da sam sa ocem deteta raskinula iz bilo kog razloga, ne bih ga obavestavala o razvoju dogadjaja. Meni se cini da ona to dete izmisljeno ili stvarno koristi da bi manipulisala tim momkom... dakle zena je zli manipulator, a on je dugo bio u vezi sa njom... sto znaci da je on ili prirodno kreten ili postao uzled dugog izlaganja... kome treba kreten :?:

sto sve izlazi na

pokupi svoje krpice i nadji drugog momka

ako ne umes da raskines... reci mu da si i ti trudna!! Mislim da ce ga to efikasno odstraniti iz tvog zivota :lol:
ovo ti je odlican savet ,bilo bi steta ne poslusati
 
Hvala svima na odgovorima, i ne nije iz nikakve sapunice vec se meni trenutno desava! Samo sam htjela da cujem razlicita misljenja, a sta cu definitivno uraditi ostaje da ja sama odlucim!!!

Jos jednom se zahvaljujem svima...
 
NISI NAPISALA DA LI JE NAS COVEK ILI STRANAC...I TO IMA VELIKE VEZE...TO STO JE ONA OTISLA U MAERIKU NE MORA NISTA DA ZNACI,ISTO TAKO MOZE DA SE VRATI.NE ZELIM DA TE SAVETUJEM STA DA RADIS,SAMO RAZMISLI STA TE CEKA SA NJIM AKO PLANIRAS NESTO OZBILJNIJE,IPAK JE 15 DANA MALO VREMENA...A ON IMA DETE ZA SOBOM I CELOG ZIVOTA CE MORATI DA SE VIDJA SA NJOM!BAS ZATO STO JE POSTUJE I CENI,JOS AKO JE SRBENDA,IH...ETO TI NOVIH KOMPLIKACIJA!
NE MORA DA ZNACI DA JE SVE TO IZMISLIO...PRE BIH REKLA DA STE NA ISTIM TALASIMA I DA JE SKAPIRAO DA MU ODGOVARAS,ALI SAMO JE PITANJE KAKAV JE COVEK.AKO JE DOBAR,TO JE LOSE PO TEBE JER CE MU SE ONA NAKACITI NA GRBACU,A UJEDNO I TEBI!
JAKO TESKA SITUACIJA...UOSTALOM LEPO TI KAZU...
PUSTI JOS NEKO VREME DA VIDIS KAKO CE SE ODVIJATI SITUACIJA,BAREM TI NIKAD NIJE KASNO DA KAZES DOVIDJENJA,A KAD TO URADIS,NIKAD NECE BITI KAO PRE....
 

Back
Top