IMALI VANZEMALJSKOG ZIVOTA I DOKAZA O NJEMU?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
watcherrr:
ne lupaj, mnogo znaci za nauku i covjecanstvo , samo za retardirane ne znaci jer nemaju sa cim da skontaju taj znacaj
cak taj tvoj NLO moze biti ovozemaljski a ne vanzemaljski pa onda vidi dali ima neki znacaj za nauku i covjecanstvo

Price o cudnim pojavama bas nista ne znace za nauku ! '' Razmisli malo '' ! Nema dokaza - prazne price ! Te price nesto znace samo nama koji eto tako vole da gledaju i slusaju naucnu fantaziju ... Postoje neki sitni dokazi ali dansnjim naucnicima to nista neznaci - u jednom od nasih manastira ( nisam siguran koji ) u Srbiji postoji freska na kojoj je prikazan svemirski brod . Freska dotira iz 1300neke god. dugo se mislilo da freska predstavlja prikaz dolaska andjela ( valjda u vatrenoj kociji , nempojma ) sve dok pre nekih 40 god. neki stranci nisu poceli da ismevaju monahe koji su im objashnjavali ... tako da je ta freska mnogo interesantna i treba je videti !!!...

Sta bre pricas, sine coveciji? "Nema dokaza-prazne price?"

Aj ti meni dokazi da postoji atom, ili mi dokazi svetlost, posto je ja ne vidim (vidim samo sta je svetlost prouzrokovala, ali ne i nju samu...)

Znac, i Ajnstajn je lupetao prazne price o teoriji relativiteta i ostalim glupostima koje nije dokazao? A nas Tesla, ni on se nije proslavio dokazujuci, sto ne sprecava svet da se vozika na njegovim izumima....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back