Iluminati

Ko o cemu, ljudi o Illuminatima koji su gusteri i hrane se ljudskim strahom...
Lepo je rekao:
''Pozabavićemo se sa naredna dva posta zajedno:
ATS 1: On je reptil. To je rasa krvnih linija. One kontrolišu skoro sve iza kulisa.
.

I zapamtite ne postoji takva stvar kao loša rasa, samo izaberite pojedinca ili grupu koji se izdvajaju više od drugih.
ATS 2: Ok, imam jedno drugo pitanje za hidden_hand. Reptili su opisani kao veoma agresivni, arogantni te doživljavaju ljude kao ništa bolje od stoke. Pa šta je sa podeljenim ličnostima? ti kažeš da si ljubopitiv i duhovan a svi kažu da su reptili bića bez straha?
HH: Ovo nas baš zabavlja. Naravno da mi NISMO Reptili, i ne postoji ništa iole reptilsko u vezi Istinskih Linija Moći. Jedini 'Reptilski' uticaji koji su na bilo koji način u vezi sa ovom planetom u ovom trenutku, su oni sa Zete Reticuli i Alfa Draconis sistema. Oni vam ne predstavljaju konkretnu pretnju.

Za one kojima to može biti od interesa, mi smo poreklom sa Venere, prvobitno. Koje je drugo ime za Veneru? Povežite tačke.''
 
ATS 1: On je reptil. To je rasa krvnih linija. One kontrolišu skoro sve iza kulisa.
.

I zapamtite ne postoji takva stvar kao loša rasa, samo izaberite pojedinca ili grupu koji se izdvajaju više od drugih.
ATS 2: Ok, imam jedno drugo pitanje za hidden_hand. Reptili su opisani kao veoma agresivni, arogantni te doživljavaju ljude kao ništa bolje od stoke. Pa šta je sa podeljenim ličnostima? ti kažeš da si ljubopitiv i duhovan a svi kažu da su reptili bića bez straha?
HH: Ovo nas baš zabavlja. Naravno da mi NISMO Reptili, i ne postoji ništa iole reptilsko u vezi Istinskih Linija Moći. Jedini 'Reptilski' uticaji koji su na bilo koji način u vezi sa ovom planetom u ovom trenutku, su oni sa Zete Reticuli i Alfa Draconis sistema. Oni vam ne predstavljaju konkretnu pretnju.

Za one kojima to može biti od interesa, mi smo poreklom sa Venere, prvobitno. Koje je drugo ime za Veneru? Povežite tačke.''

Povezao neko tacke?
 
Ja Isus sam koren i rod Davidov, i sjajna zvezda Danica.
Otkrovenje 22, 16

Dobro i zlo ne mogu jedno bez drugoga.
Isus je Hirstos ali i sjajna zvezda Danica (Lucifer) spojeni u jedinstvu suprotnosti koje prevazilazi kako zlo tako i dobro. Biti izvan dobra i zla jeste stanje bogova.
Na putu spasenja shvatiti dobro kao prepreku jeste nesto skoro nepojmljivo coveku ali i istinito.

У "Дамапада", да би се досегло ослобођење, препоручује се раскидање двоструког ланца Добра и Зла. Да бисмо могли прихватити како je и само Добро једна запрека, за то смо исувише духовно ретардирани. Што значи да нећемо бити ослобођени.
Emil Sioran - filozof"

Da li ova istina ima veze sa Ilumintaima ne znam. Tesko. Daleko su oni od filozofije a svoje simbole sumnjam i da razumeju bas kao sto onaj ko posti ili pali svecu u crkvi ne zna sta to predstavlja?
 
Vladajuce porodice znaju da im istice vreme....Prava invazija aliena ako se dogodi, oni zele stupiti u kotak sa njima ako vec nisu, i vladati zajedno sa njima....Da li ce uspeti da ostvare svoj pla zavisi.....Cilj-JEDNA VLADA, JEDNA RELIGIJA....
 
Spavač, tema je preširoko postavljena.. ko će vladati svetom.. (to vodi u spam i neozbiljnu konverzaciju).. a youtube linkovi sami po sebi nisu dovoljni za postavku teme, to smo već pominjali.. pa bih te zamolila da preciziraš temu, argumentuješ je..hvala :).
 
Tema, JE DA SVETOM VLADAJU ILUMINATI.....Svi spotovi govore isto...Vladavina i tajna iluminata to je tema....Ako mislis da ne znam sta govorim,iako spotovi jasno govore, nemam odgovor na to sto pitas....
 

Back
Top