Iluminati

Iluminati su i previse uticajni da bi sebi dozvolili na taj nacin da se kompromituju....
Donji slojevi sve prirpreme, oni dodju i prisustvuju a zatim odu prvim avionskim letom bez ikakvog zadrzavanja.

Niko, pa cak i oni koji su citali o njima ne znaju koliko su mocni. Svera uticaja im seze u sve slojeve a da oni uopste i ne znaju ko njima upravlja. Jedino nekolicina sa samog vrha zna istinu. Ostalima se nudi ono sta ce ih zadovoljiti kako bi bili poslusni.
 
Ovi su mi omiljeni :)
Tajno drustvo svetskih razmera
Namera stvaranja novog svetskog poretka sa jednom drzavom jednim predsednikom i jednim bogom Luciferom
Znaci teski su satanisti
U ovo i ja verujem

Ali ima prica da su bukvalno potomci neflima/andjela ili nekih drugih vanzemaljaca
I da preko njih ti manijaci iz drugih dimenzija kontaktiraju prave zlodela na zemlji sve to radi negativne energije jer se time ti entiteti hrane itd itd
A u ovo ja nisam siguran

nisi siguran?!:klap: pa dal si ti decko normalan???kakva crna energija i kakav crni lucifer idete bre ljudi bolje nadjite devojku ili ako ste ruzni i ne znate sa narodom pikajte cs a ne ovde samo lupate gluposti...
 
Nesto slicno (ako ne i isto) je objasnjeno i u ispovesti bivseg hipnotizera Illuminata zene po imenu Svali. Ko hoce to da vidi moze da nadje na netu. Uglavnom, mali je njihov. Kroz to prolazi kao deo treninga. Evo sta kaze cika HH o tome:

ATS: ... takođe, da li neko pokuša da ode od familije? Pitao sam te da
prokomentarišeš slučaj jedne "Svali" u ranijem postu. Još uvek me
interesuje, da li je ona jedna od vas ili tvoje šire familije, ili je ona samo
dezinfo agent.
HH: Svestan sam nje, da. Nisam pogledao u njena navodna "otkrića"
lično, mada sam čuo dovoljno od drugih u mojoj Familiji. Da, ona je bila
deo Familije, na nižim nivoima, od Nemačkih Linija verujem. Koliko sam
razumeo, nije otkrila mnogo istine o nižim nivoima, ali ona je bila tek
na Regionalnom Nivou u Zemaljskim Linijama, tako da ne nešto visoko.
Sigurno ne bi imala ništa slično poput "veće slike". Razumem da je
otišla u detalje o nekim od tehnika obuke u nižim nivoima, koji da
budem iskren, mogu biti izuzetno oštri, ali kao što sam rekao, sve je
oko dostizanja 95% negativnosti, i kada se svedu računi, bez obzira na
to koliko je neko možda propatio u ovom životnom iskustvu, nikada ne
možemo izgubiti iz vida činjenicu da je ovo Igra koju svi mi ovde
igrajmo zajedno, i svaka inkarnirana Duša je već izabrala i složila se
unapred sa ulogama koje će igrati u Igri. Niko zaista ne pati, osim u
Igri, i na kraju, izabrali su ova iskustva unapred, na nivou Duše. Niko
nije "primoran" da se inkarnira u priču koju ne žele da igraju i iz nje da
uče.
Nemačka Kuća je poznata kao naročito teška i surova u svom treningu,
tako da mnogo od onoga što je rekla se možda i dogodilo, mada i moja
Familija je rekla da sem ako njeni "treneri" nisu delali "van protokola"
(zloupotrebljavali svoju moć) mnogo onoga što je 'otkrila' se ne bi
dogodilo, ili je izmišljeno u izvesnoj meri, iz ma kog razloga. Ne mogu
da komentarišem, jer nisam imao ni vremena ili sklonosti da ispitam
njenu priču. Svet moje Familije je veoma različit od onog Zemaljskih
donjih krvnih linija. Iako je naš (moj) trening odrastanja bio veoma
strog i disciplinovan, nikada nismo bili zlostavljani na bilo koji način. Mi
smo odrasli uz veću sliku i nije nam bila potrebna nikakva druga
motivacija.
Zemaljske linije nisu svesne cele slike. Oni sami nisu deo naše Lucifer
Grupne Duše, i koliko su svesni, oni su tamo da "vladaju svetom", da
Kontrolišu i Porobe, i stvore što je više moguće Patnje i Negativosti. To
je ono što oni "dobijaju iz posla ". Dominacija Svetom. Sa tim u vidu
morate priznati, da jako dobro rade posao. Ali jedna od stvari koje oni
ne znaju ili ne razumeju, jeste da je naš (od Venerijanskih Linija Moći)
plan, na kraju za Najviše Dobro svih u pitanju, da vam pružimo
Katalizator. Da su svesni ove istine, postoji mali rizik da ne bi dobro
odradili svoj posao i oni bi propustili da nam se pridruže u 95%
Negativnoj Žetvi. Oni su svesni Žetve i potrebe da dostignu 95%, da bi
izašli iz 3. Denziteta, a to je sva motivacija koja im je potrebna da nam
pomognu da ostvarimo naše krajnje ciljeve.
Kako oni rade, zaista nije od velike brige za nas, sve dok odrađuju
posao. Ponekad moramo da se umešamo, kada nešto što nameravaju
da urade ili ili planiraju ide protiv naše želje, ali takvi slučajevi su retki i
malobrojni.
 
Ovi su mi omiljeni :)
Tajno drustvo svetskih razmera
Namera stvaranja novog svetskog poretka sa jednom drzavom jednim predsednikom i jednim bogom Luciferom
Znaci teski su satanisti
U ovo i ja verujem

Ali ima prica da su bukvalno potomci neflima/andjela ili nekih drugih vanzemaljaca
I da preko njih ti manijaci iz drugih dimenzija kontaktiraju prave zlodela na zemlji sve to radi negativne energije jer se time ti entiteti hrane itd itd
A u ovo ja nisam siguran

hahaha
koja glupost:lol:

iluminati su ti nastali 1776,i onda je vajshaupt nasarao neku silnu istoriju,samo da bi mogao da parira masonima.
kakvi andjeli:lol:

elem,preferiram masone
ovi su ne samo plagijatori,vec radikalni plagijatori-uopste mi nije bliska njihova ideologija,dok bih recimo jako volela da budem u masonima,cini mi se da bih cak mogla i po naslednom pravu(ali nisam sigurna:(),samo kad bi nasi primali ateiste i zene.
ali eto.
 
Au, gdje me nadjoste. Ovo mi je No.1 topic za svadju i raspravu... Naravno, od mene ni rijeci dok ova tema stoji u "Natprirode pojave i misterije"... Ovo je vise za politiku ili religiju... Zapravo, religija odgovara u potpunosti... Adio

Sala naravno, cim budem imao vremena, dolazim sa "materijalom" :per:
BTW, mrzim ovaj smiley!
 
hahaha
koja glupost:lol:

iluminati su ti nastali 1776,i onda je vajshaupt nasarao neku silnu istoriju,samo da bi mogao da parira masonima.
kakvi andjeli:lol:

elem,preferiram masone
ovi su ne samo plagijatori,vec radikalni plagijatori-uopste mi nije bliska njihova ideologija,dok bih recimo jako volela da budem u masonima,cini mi se da bih cak mogla i po naslednom pravu(ali nisam sigurna:(),samo kad bi nasi primali ateiste i zene.
ali eto.
Nisi informisana. Bavarski Iluminati su samo produzena ruka pravih Iluminata, Rotsildovi osvedocena crnomagijska porodica finansirala je Adama Vajshaupta da napavi paravan.

Masoni su nastali kada su Hazari (kanibali na celu sa Rotsildovima) usli u Evropu i spojili se sa Atlantidjansko-Egipatskim skolama misterije. Tako su nastali masoni.
 
hahaha
koja glupost:lol:

iluminati su ti nastali 1776,i onda je vajshaupt nasarao neku silnu istoriju,samo da bi mogao da parira masonima.
kakvi andjeli:lol:

elem,preferiram masone
ovi su ne samo plagijatori,vec radikalni plagijatori-uopste mi nije bliska njihova ideologija,dok bih recimo jako volela da budem u masonima,cini mi se da bih cak mogla i po naslednom pravu(ali nisam sigurna:(),samo kad bi nasi primali ateiste i zene.
ali eto.

Da glupost. Ali nije ni ovo tvoje bas najpametnije. (no offence)
Nemam vremena da objasnjavam... Samo cu reci da nesto zvano illuminati jeste nastalo mozda 1776. Ali ono cemu oni teze, njihov plan, religija itd. je nesto sto, mozda grijesim, ali vjerovatno postoji oduvijek. I to na veliku zalost svih nas.
U prilog 2 fotke ;)
egyptian-god-horus-craig-johnstone.jpg
illuminati-jayz.jpg


Znas li, npr., zasto se Madonin album zove "RAY OF LIGHT"

http://astralwicks.files.wordpress.com/2008/02/madonna-ray-of-light-cover-design.jpg (povezite sa prvom slikom)
http://softporal.ucoz.ru/Music/Madonna-GreatestHits2008.jpg

zop
 
Nisi informisana. Bavarski Iluminati su samo produzena ruka pravih Iluminata, Rotsildovi osvedocena crnomagijska porodica finansirala je Adama Vajshaupta da napavi paravan.

Masoni su nastali kada su Hazari (kanibali na celu sa Rotsildovima) usli u Evropu i spojili se sa Atlantidjansko-Egipatskim skolama misterije. Tako su nastali masoni.

Zapravo,informisana sam.
13 velikih porodica,blah,blah.
Moze biti tako,ali ne verujem repose medju ljudima,i ovde se ne upustam u teorije zavere.
kada kazem iluminati,mislim na vajshauptov pandan masonima,jerbo je to jedini pristup iluminatima koji ce neko od nas moci da ima,i jedine realne informacije sa kojima raspolazemo.
Sad,13 velicanstvenih i to-nisam ljubitelj nagadjanja.

hm,negde mozes naci da su nastali po raspadu templara.
negde mozes naci da je jos Nimrod propagirao ta ucenja.
opet,imas i 1500 i neku godinu i skotsku,ako se ne varam.


negde mozes naci i da su masoni samo maska Iluminatima.
negde mozes naci....
poenat-besmisleno je razglabati
u svakom slucaju-ilumintati bljak,go for the masons

@ovaj lik iznad-svakako ne spominjem potomstvo Bozijih andjela.
I to je dovoljno.
ne osporavam postojanje bratstva.
i andric je bio u masonima,i tito je bio u masonima.
verovatno su mnoge face i u iluminatima,znam samo za neke,i to davno(iluminati mi nisu nesto zanimljivi,o masoneriji mnogo vise znam)
bratstvo postoji.
oba bratsva postoje.
verovatno i ceprkaju po svetskoj politici i uopsteno,populaciji

ali govoriti o reposima,serafimovim potomcima i sta vec-to je glupost.
i to sam i markirala kao glupost.
 
Poslednja izmena:
hm,sto se tice slika-nije ti mozda palo na pamet da su oni to preuzeli od egipcana,ne obrnuto?

uostalom,na stranu to,ni masoni tu ne zaostaju.
simbol ribe,simbol mitre.

i kao sto rekoh-ideologija iluminata,barem onakva kakvu ja znam-ogavno,ogavno.
 
Zapravo,informisana sam.
13 velikih porodica,blah,blah.
Moze biti tako,ali ne verujem repose medju ljudima,i ovde se ne upustam u teorije zavere.
kada kazem iluminati,mislim na vajshauptov pandan masonima,jerbo je to jedini pristup iluminatima koji ce neko od nas moci da ima,i jedine realne informacije sa kojima raspolazemo.
Sad,13 velicanstvenih i to-nisam ljubitelj nagadjanja.

hm,negde mozes naci da su nastali po raspadu templara.
negde mozes naci da je jos Nimrod propagirao ta ucenja.
opet,imas i 1500 i neku godinu i skotsku,ako se ne varam.


negde mozes naci i da su masoni samo maska Iluminatima.
negde mozes naci....
poenat-besmisleno je razglabati
u svakom slucaju-ilumintati bljak,go for the masons

@ovaj lik iznad-svakako ne spominjem potomstvo Bozijih andjela.
I to je dovoljno.
ne osporavam postojanje bratstva.
i andric je bio u masonima,i tito je bio u masonima.
bratstvo postoji.
oba bratsva postoje.
verovatno i ceprkaju po svetskoj politici i uopsteno,populaciji

ali govoriti o reposima,serafimovim potomcima i sta vec-to je glupost.
i to sam i markirala kao glupost.

Ja to ukratko definisem kao:
masoni su isto sto i cionisti... Samo malo mracnije...
illuminati su takodje cionisti... Samo su jos mracniji od masona... Vise su sotonisti...
E sad da moze se neko zvati mason a da to nije? Skoro sam citao o ovim masonskim lozama u Crnoj Gori i Srbiji... Po malo smijesno... 90% njih nema pojma sta rade... Recimo pravi masoni, koji i te kako znaju sta rade su, kad vec pomenuh Srbiju i Crnu Goru, M. Djukanovic, B. Tadic, R. Krivokapic ... Itd. itd.
Eto i nesto lokalno sto zvuci cak i bezazleno :hahaha:
 
hm,sto se tice slika-nije ti mozda palo na pamet da su oni to preuzeli od egipcana,ne obrnuto?

Kako bi moglo biti obrnuto? :dontunderstand:

Nevazno, nisu ni jedni ni drugi preuzeli nista jedni od drugih :roll: vec su oni jedno te isto...
BTW, sta se desilo sa egipcanima? Nista, migrirali u Evropu gdje su se sirili... Rimsko Carstvo, Britanija, SAD, Izrael... O dokazima drugi put... Vidi koliko je sati... Auuu :eek:
 
Mislim da, generalno, treba vise da se bavimo sobom. Datumi, Loze, Simboli, Imena,,,kome je to bitno?
Ono sto rade Masoni moze (i treba) da radi svako od nas. Nikakvo bratstvo mu ne treba. Volja i vera su sve..
 
Kako bi moglo biti obrnuto? :dontunderstand:

Nevazno, nisu ni jedni ni drugi preuzeli nista jedni od drugih :roll: vec su oni jedno te isto...
BTW, sta se desilo sa egipcanima? Nista, migrirali u Evropu gdje su se sirili... Rimsko Carstvo, Britanija, SAD, Izrael... O dokazima drugi put... Vidi koliko je sati... Auuu :eek:

pa znas kao,iluminati su postojali jos u starom egiptu i to-mislila sam da na to aludiras.
ne znas ti na kakve sve teorije naidje covek na ovom pdf-u:lol:

da,na forumu mozes o tome da nadjes dosta zivopisnih teorija-egipcani=atlantidjani=reposi i razne varijacije na tu temu.

da vidimo sta ti nudis:lol:
 
Mislim da, generalno, treba vise da se bavimo sobom. Datumi, Loze, Simboli, Imena,,,kome je to bitno?
Ono sto rade Masoni moze (i treba) da radi svako od nas. Nikakvo bratstvo mu ne treba. Volja i vera su sve..

Zacudio bi se koliko se ovo nas tice. Kada shvatis da su svi veliki dogadjaji vezani upravo za njih, i da nasa ponasanje, obrazovanje, nacin govora... Da ne kazem sve... je tako jer su oni to dobro osmislili da bi odveli svijet u propast.

Mozda ce neko znati za ovaj citat:
"You'll be sure that you've found the truth only when you realise that appereance and reality are totaly oposite to each other."

pa znas kao,iluminati su postojali jos u starom egiptu i to-mislila sam da na to aludiras.
ne znas ti na kakve sve teorije naidje covek na ovom pdf-u:lol:

da,na forumu mozes o tome da nadjes dosta zivopisnih teorija-egipcani=atlantidjani=reposi i razne varijacije na tu temu.

da vidimo sta ti nudis:lol:

Mnogo vise nego sto mozes naci na forumu :lol:
mozda i netu... (odnosi se na moje mini istrazivanje :) ) :lol:
Au kako bjezim od knjige, ovo nije zdravo... Zop
 
Da i ja prosirim iluminati konspiraciju :D sa

Illuminati: New World Order (INWO)
Igra sa kartama koju je izmislio Steve Jackson koji je izdao 1995 godine i gde je "predvideo" 11septembar2001 sest godina pre zbivanja te radnje

Illuminati: New World Order (INWO for short) is a set of collectible cards. Designed by Steve Jackson and published by Steve Jackson Games in 1995, it is based on his previous board game, Illuminati.

The game cards are quite explicit, I would just like to emphasize the "terrorist attack" of September 11, 2001 predicted six years in advance, and the Pentagon or the reduction of the population (one of their project) and the epidemic & more


picture.php


http://todayperhaps.com/2009/04/16/illuminati-new-world-order-card-game/


Nije valjda imao ludu srecu dok je trazio inspiraciju
 
Poslednja izmena:
Zacudio bi se koliko se ovo nas tice. Kada shvatis da su svi veliki dogadjaji vezani upravo za njih, i da nasa ponasanje, obrazovanje, nacin govora... Da ne kazem sve... je tako jer su oni to dobro osmislili da bi odveli svijet u propast.

Ljubav i Svetlo nikada ne moze da bude baceno u Tamu. Ovde smo da napravimo Izbor. Oni su vec odavno taj Izbor napravili i sad samo rade na tome da ostvare cilj (nizi delovi Illuminata). Pomazu i nama da napravimo Izbor (ovoga je svestan vrh piramide).

Evo sta kaze Fritz Springmeier u uvodu svoje knjige 'The 13 Illuminati Bloodlines':
An Illuminati Grand Master once said that the world is a stage and we are all actors. Of course this was not an original thought, but it certainly is a way of describing the Illuminati view of how the world works.

Mozda to ipak jeste 'an original thought' i cika Illuminat jeste mislio doslovno.:think:
 
NEW WORLD ORDER
Steve Jackson koji je izdao 1995. godine i gde je "predvideo" 11septembar2001 sest godina pre zbivanja te radnje

Da, zvuci nevjerovatno... Ali zapravo nije to nista cudo... New World Order je nesto sto je americka vlada odlucila da "zapocne" 11.09.1990. Vjerovatno znate cuveni govor.
E sada, 11 godina kasnije (zamisli 11!?) istog datuma desilo se nesto sto su oni planirali vjeruj mi mnogo prije ovog 11.09. 90. Ali ako mislis da je to samo stvar simbolike, varas se! 90. godine su izveli MEGA masonski ritual koji je trebao da se ponovi 2001. jos jednim MEGA ritualom... Nije slucajno ovo ni malo. 2 tornja su predstavljala vrata, ili kako su ih oni zvali THE GATE. Nisu jedina... Evo je druga u Dubai-ju:
_Haroon-Sugich-The-Gate,-Dubai.jpg


Samo sto se u Dubai-ju stvarno zovu "The Gate":
http://www.johnwatt.co.za/wp-content/uploads/2008/11/10112008083.jpg

Sa cim je sve ovo povezano... Pa naravno... Sa energijom...
Samo u potpunosti suprotnom od one koja je povezana sa sinagogama, crkvama i dzamijama.

Bukvalno, glavna bitka danas je izmedju tih energija... Pa ko je bolji?
Zvuci vjerovatno bzv., ali zacudili bi ste samo koliko je ovo istinito... :sad2:
 

Back
Top