Iluminati

Negdje sam pročitaoda je Stenli Kjubrik u filmu "Oči širom zatvorene" prikazao obred Iluminata. Nije čudno što raste interesovanje za ovu grupaciju. ;)


images
 
staj je to? gledo sam juce neku emisiju u kojoj se pominju,zna neko da mi objasni??

Iluminati su nastali 17** i neke godine. . ne secam swe tacno koje. Oni su nastanak svih do tad tajnih drustava (nekazem da tajna drustva danas ne postoje). Iluminati su skupina ljudi (hibridi reptila) koji drze ovu planetu u ropstvu. . a njima upravljaju reptili sa 4 dimenzije. . Za sada toliko. .
 
Nije los film deveta kapija za dzoni dep
Da, tako nesto... Za otvaranje kapije iluminatima su potrebna rutualna zrtvovanja - zlo, tako da Dzoni Dep nikako nije mogao da prodje kroz kapiju. Ne ide to tako...Kapije su u stvari denziteti.

Poenta je da Iluminati kriju istinu na otvorenom. Stave sve u film a onda kad neko pokusava da pokrene raspavu o njima ili o nekim realnim stvarima ljudi to uporede sa filmom. One koji pisu o tome proglase sizofrenicarima koji misle da je film realnost. Shvatate li koiko seze njihovo lukavstvo?
 
Da, tako nesto... Za otvaranje kapije iluminatima su potrebna rutualna zrtvovanja - zlo, tako da Dzoni Dep nikako nije mogao da prodje kroz kapiju. Ne ide to tako...Kapije su u stvari denziteti.

Poenta je da Iluminati kriju istinu na otvorenom. Stave sve u film a onda kad neko pokusava da pokrene raspavu o njima ili o nekim realnim stvarima ljudi to uporede sa filmom. One koji pisu o tome proglase sizofrenicarima koji misle da je film realnost. Shvatate li koiko seze njihovo lukavstvo?

Pa. . evo Avatar -njihov proizvod. Sad neka strucni ljudi od mene donose zakljucke kako i zasto avatar.
 
ebote al vi volite filmove... preporucujem "andjele i demone"
Evo primera iluminatskog uspesng delovanja. Nema sta, neprikosnoveno su mudri, progotovo za ovako nizak nivo svesti kod ljudske vrste. Kada bi se podigao na dovoljan nivo ne bi mogli nista da skuvaju. Ovako vladaju planetom.
 
pokazivali su deci decije isecene ruke u teglama prste i druge jos neke organe
I mislim cak da su ova deca prezivela gledala dok ubijaju drugu decu na nekom ritualnom stolu
Simboli na grudima su bili piramide sa okom i jos neke stvari nalik masoneriji itd

"Procenjuje se da se na Zapadu preko 70% operacija vrši zbog profita. Ubijanje ljudi, pogotovu dece i devojaka, radi „dobijanja organa“ predstavlja najmonstruozniju kapitalističku praksu. U Engleskoj preko 40 000 devojčica i dečaka godišnje bude oteto i iskasapljeno, u Francuskoj preko 30 000, u SAD preko 100 000... Najpoznatije svetske klinike „nabavljaju“ organe na „crnom tržištu“, što znači da neposredno sarađuju sa bandama profesionalnih ubica koje su se specijalizovale za otimanje i ubijanje mladih.
http://forum.krstarica.com/threads/383430
 
"Procenjuje se da se na Zapadu preko 70% operacija vrši zbog profita. Ubijanje ljudi, pogotovu dece i devojaka, radi „dobijanja organa“ predstavlja najmonstruozniju kapitalističku praksu. U Engleskoj preko 40 000 devojčica i dečaka godišnje bude oteto i iskasapljeno, u Francuskoj preko 30 000, u SAD preko 100 000... Najpoznatije svetske klinike „nabavljaju“ organe na „crnom tržištu“, što znači da neposredno sarađuju sa bandama profesionalnih ubica koje su se specijalizovale za otimanje i ubijanje mladih.
http://forum.krstarica.com/threads/383430

strašno:(
 
staj je to? gledo sam juce neku emisiju u kojoj se pominju,zna neko da mi objasni??

Illuminati (plural of Latin illuminatus, "enlightened") is a name that refers to several groups, both historical and modern, and both real and fictitious. Historically, it refers specifically to the Bavarian Illuminati, an Enlightenment-era secret society founded on May 1, 1776. In modern times it is also used to refer to a purported conspiratorial organization which acts as a shadowy "power behind the throne", allegedly controlling world affairs through present day governments and corporations, usually as a modern incarnation or continuation of the Bavarian Illuminati. In this context, Illuminati is often used in reference to a New World Order (NWO). Many conspiracy theorists believe the Illuminati are the masterminds behind events that will lead to the establishment of such a New World Order.

http://en.wikipedia.org/wiki/Illuminati
 
Strasno... ali nigde tu nema rituala Iluminata. Sve je neko radio zbog dobre pare, a ne da bi "velicao Lucifera"...
Добар део те деце је завршио у ритуалима илунината жртвовања сатани. Запитај се колико је деце при порођају у Србији нестало????
 
Добар део те деце је завршио у ритуалима илунината жртвовања сатани. Запитај се колико је деце при порођају у Србији нестало????

I deca su nestala da bi se zrtvovala Satani... To je i moguce, ali da su ih Iluminati zrtvovali....

Iluminati su i previse uticajni da bi sebi dozvolili na taj nacin da se kompromituju....
 
I deca su nestala da bi se zrtvovala Satani... To je i moguce, ali da su ih Iluminati zrtvovali....

Iluminati su i previse uticajni da bi sebi dozvolili na taj nacin da se kompromituju....

Za njih covece je moranje to zrtvovanje nema tu bruka rizik itd
Ti ljudi u poredjenju sa nama su mentalno udareni zesce oni moraju ma izvedu ritual jer su opaki vernici, zeznuli su i muslimane :eek:
 
Ti ne znas ni jednog Iluminata... To o cemu ti pricas su carsijske price, a ne 100% istina...

Gledaj ovako za moga zivota znam dvoje satanista ali pravih domacih,jednog znam iz pozarevca kao klinac a drugi je sef mojoj lepsoj polovini u banci
Ali ono sto poznajem dobro u prste su JEVREJI znaci on kao jevrejin zna da ako stavi na glavu kipu i ako prodje mojom ulicom ima 80% sanse da zaglavi u urgentni i brate on ipak prodje sa kipom na glavi. Jer njemu je veci strah da ga bog ne kazni nego da pogine razumes ...a znam da razumes
Isto tako i ti satanisti rade ili iluminati za njih nije prljava stvar ubiti nekoga
 
Jel je taj lik iz PO Vrba? :):)

Znam sta hoces da kazes.

Radi se o tome da nije sigurno da su satanisti, nego da postoje price. To ne znaci ni da jesu, ni da nisu... jednostavno se ne zna.
Ne tvrdam ja da nisu satanisti, jer ne znam sta rade. Samo sam slusao price.
Niti bi trebalo da tvrdi neko drugi da jesu, jer je slusao price drugacije od onih koje sam ja slusao...

Samo sam hteo da se spusti lopta i da se ne pricaju neproverene stvari kao da su apsolutna istina.
 
Ovo je samo jedan deo te emisije gde deca objasnjavaju sta su doziveli prevod nije potreban ja mislim a ako bas nekome treba neki detalj tu sam da prevedem
Sve ove crteze dozivite bukvalno tako,kao prevod







Inace ova afera je potresla Francusku bas puno i posle toga su se razotkrivale jos neke da kazem neverovatne afere vezane za neke serijske ubice masone i neke politicare
 
Poslednja izmena:

Back
Top