III sv. rat

Планет X долази и Норвешка је почела складиштити храну и сјемена у
подручју Свалбард и сјеверном полу уз помоћ САД-а и ЕУ. Они ће спасити
само оне који припадају елити и имају моћ, као и љекаре, научнике и сл.
који су потребни за нови почетак.
a ko će da šljaka za njih? nije valjda da će elita sama da kopa, seje, žanje, đubri, i ostalo? zar je tako crna budućnost? :lol:
a sto su maje slikom i slovom predslazale jako davno da ce 2012 dovesti do kataklizme covecanstva u korelaciji sa mnogim drugim dogadjajima kojih smo svedoci svakog dana.
maje nisu predvidele nikakvu kataklizmu 2012. niti "kraj vremena", već naprotiv, doba u kojoj će se planeta naći u specijalnom položaju koja će značiti boljitak.

naravno, ne smatram priče o IIIsv. ratu glupostima, niti potcenjujem nuklearnu i ostale opasnosti.
ali planeta Iks, ebiga, kolko se godišnje pojavi takvih planeta, kometa, smakova sveta... to beše u onom crtanom o marsovcu, kako doći do planete Iks? :D
 
Какав бре трећи светски рат... Они који се питају имају паре и до јаја живот, не би они да га упропасте.
 
a ko će da šljaka za njih? nije valjda da će elita sama da kopa, seje, žanje, đubri, i ostalo? zar je tako crna budućnost? :lol:

maje nisu predvidele nikakvu kataklizmu 2012. niti "kraj vremena", već naprotiv, doba u kojoj će se planeta naći u specijalnom položaju koja će značiti boljitak.

naravno, ne smatram priče o IIIsv. ratu glupostima, niti potcenjujem nuklearnu i ostale opasnosti.
ali planeta Iks, ebiga, kolko se godišnje pojavi takvih planeta, kometa, smakova sveta... to beše u onom crtanom o marsovcu, kako doći do planete Iks? :D

Kako su Maje mogle znati za hrishcansku 2012tu godinu?
Shanse su 50-50 da ce biti bolje ilil gore, ali da ce se neshto revolucionarno menjati u to sam siguran. Samo ne mora biti 2012te, mozhe pre, ali verovatnije kasnije.
 
malo za pamet onima koji sumnjaju i misle da su ljudi koji razmishljaju o tome maloumnici ili oni sa negativnim nabojem...svi naucnici tvrde da nema bojazni od te igre sa silama nepojmljivim ikada ranije coveku, ali nezvanicno kazu da ne znaju sta moze da se zaista desi dugorocno gledano ako se oslobodi makr mikronski deo nekontrolisane energije ako nesto podje u cernu neocekivano... kao bomba je odjeknula vest da je nekoliko naucnika reklo jos pocetkom godine povodom najave pustanja cerna u rad a medju kojima i ruski matematicari a zna se ko su ruski matematicari da je ceo cern projekat izmedju ostalog radjeni zbog time travel istrazivanja... znaci, rekoshe da ako neste krene naopako makar i u mikronskim sferama nemogucnosti kontrole necega tamo i ako se stvori situacija za tzv wormhole i crnu rupu koja guta sve pred sobom .... crna rupa ce ovu celu nasiu zemljinu kuglu usisati tj progutati za cirka oko 50 meseci.... treba li da kazem da tu nista ne ostaje zivo pa cak ni plankton.... pri prvom pustanju u rad odmah je bio naucnim recnikom incident i cern je hitno zatvoren do proleca bez objasnjenja. kasnije su "prepricali"sta je bilo.... pitam se samo ako je bilo bezazleno sto su ga zatvorili do proleca pored sve reklame i euforije...

http://press.web.cern.ch/press/PressReleases/Releases2008/PR14.08E.html


sad dodajte 50 meseci na taj datum i doci cete do kalendara maja za decembar 2012 tacnije za 21.12. 2012 odnosno jako blizu tog datuma.... uzgred holider izgleda ovako... ko u holivudskoj bajci filmu stargate....



18111743lg1.png



a maje su crtale mnogo mnogo ranije ovako u vezi sa tim prorocanstvom....


17189821ts8.png



zanaci... ako nastane i dopre do ljudi saznanje da je svet na ivici apokalipse moze da nastane takvo vreme anarhije na zemlji gde ce biti ratova nuklearnih i obicnih kao pleve i bez ikakve kontrole jer ce svi kao po obicaju da prebacuju krivicu jedni na druge jer su ljudi bica sa greskom ako niste znali.... onda moze da dodje i taj famozni datum 2012 i da nis ne bude u tom trenutku sem tajfuna, poplava, zemljotresa, meteorskih kisa, sto se sve da kontrolisati kako tako jer toga dana ce se planete poredjati u eklipsi koja je samo jednom u milenijumu.... ali nepopravljiva steta je vec napravljena i trebace najmanje pola stoleca da se ljudi ponovo opamete i pocnu da razmisljaju glavom a ne dupetom i da zvezde nisu za coveka.....
 
Kako su Maje mogle znati za hrishcansku 2012tu godinu?
Shanse su 50-50 da ce biti bolje ilil gore, ali da ce se neshto revolucionarno menjati u to sam siguran. Samo ne mora biti 2012te, mozhe pre, ali verovatnije kasnije.

kako... aj da ti ja ne obajsnjavam i tumacim kalendar maja... npr ukucaj samo u googl-u 2012 i pojam apokalapse ili sta ti vec drago... pa ce ti se kosa dizati na glavi koliko umnih ljudi upozorava sta moze da se desi...


inace u podrumu vatikanske biblioteke pre desetak godina su nadjeni zagubljeni nostradamusovi spisi i covek koji je ekspert za proucavanje njegovog rada michael rathford napisao je knjigu nostradamus code world war III 2006-2012... pisana pre nekoliko godina i vecina onog sto je pisao svedoci smo ovoga sta se danas desava... naravno ne pricaju samo oni o tome...
 
kako... aj da ti ja ne obajsnjavam i tumacim kalendar maja... npr ukucaj samo u googl-u 2012 i pojam apokalapse ili sta ti vec drago... pa ce ti se kosa dizati na glavi koliko umnih ljudi upozorava sta moze da se desi...


inace u podrumu vatikanske biblioteke pre desetak godina su nadjeni zagubljeni nostradamusovi spisi i covek koji je ekspert za proucavanje njegovog rada michael rathford napisao je knjigu nostradamus code world war III 2006-2012... pisana pre nekoliko godina i vecina onog sto je pisao svedoci smo ovoga sta se danas desava... naravno ne pricaju samo oni o tome...

Ako te dobro razumem, oni su za kraj sveta odredili neku godinu, koja kad se prevede na nash kalendar-to je 2012ta. Ja sam bio razumeo da su oni eksplicitno naveli 2012tu,pa me chudilo otkud njima saznanje za hrishcanski kalendar.
 
a ko će da šljaka za njih? nije valjda da će elita sama da kopa, seje, žanje, đubri, i ostalo? zar je tako crna budućnost? :lol:

maje nisu predvidele nikakvu kataklizmu 2012. niti "kraj vremena", već naprotiv, doba u kojoj će se planeta naći u specijalnom položaju koja će značiti boljitak.

naravno, ne smatram priče o IIIsv. ratu glupostima, niti potcenjujem nuklearnu i ostale opasnosti.
ali planeta Iks, ebiga, kolko se godišnje pojavi takvih planeta, kometa, smakova sveta... to beše u onom crtanom o marsovcu, kako doći do planete Iks? :D


ja dadoh ovde linkove na nekoj temi sta se desava svakih nedelju dana u svetu... neobjasnjivih fenomena... kao ono u molfdaviji a i objasnjivih ali do sad nevidjenih kao onaj meteor u kanadi de su se ljudi zmrzli i zvali 911 da ih spase :lol: ... seti se WW II i malo prelistaj knjige sta se desavalo na nebu uoci njega pa samo nekoliko godina npr 1938- 1939 a i kasnije... ne treba biti vernik pa odbaciti znakove ako ti je lakse prirode kad vec nisi fox molder :)

inace jel znas da na marsu postoje shume... prave shume sa ogromnim drvecem koje je nasa zabranila kao top secret al neki baja izneo i objavio i sad samo mozemo samo da pretpostavimo kolko ce da dise vazduh punim plucima...
 
Ako te dobro razumem, oni su za kraj sveta odredili neku godinu, koja kad se prevede na nash kalendar-to je 2012ta. Ja sam bio razumeo da su oni eksplicitno naveli 2012tu,pa me chudilo otkud njima saznanje za hrishcanski kalendar.

da ustvari... nebitna je godina po meni ili cak datum... frapantne su stvari koincidencije koje proizilaze iz svih tih prica a sto vidimo da se zaista danas desava... znam samo da kad se bude urusila kupola crkve sv. petra u rimu iz neobjasnjivih razloga... a to je ono znak pred krah kao i razaranje izraela ja prestajem da placam sve racune... komunaliju, struju, net, tv..... mogu da me tuze :)
 
pa recimo da znam da je -273.15 tacka koja se zove apsolutna nula i da se na toj temperaturi molekuli ne krecu..i nikad nije dosegnuta ljudskim umecem..
tako da nikako ne mogu o'laditi ista na -2000 stepeni..ni ferenhajta a kamoli celzijusa;)
 
hoce li biti rata zavisice od gazdi u londonu i njujorku i nikog vise. svet ne zeli rat, ljudi su svugde jako zaplaseni. cak, nisu ga zeleli ni pre.
prvi svetski rat je trebao da bude zadnji takav rat, po svoj logici, posle njega smo trebali da udjemo u neko drugo doba.

neko ce da donese zakljucak da nas istorija uci da se covecanstvo nikad ne uci iz istorije, medjutim, to je malo diskutabilno kad se udje ui detalj velikih svetskih konflikta.



istorija americkih "false flag" operacija:

http://www.911review.com/articles/anon/false_flag_perations.html


Red Symphony

http://mailstar.net/red-symphony.html
 
malo covek elaborirao zasto ne bi nikad bio pored cerna....

As a real warning of the burning of the LHC and Geneva, I think that it should be considered seriously. Reconsidering 120 tonnes of helium under 15-20 atmospheres pressure, much of it in an odd superfluid state at critically low 1.9 K temperature, and exposed in the ring to an 8.2 Tesla magnetic field, and the 'Raypoz' and its opposite, what might happen if not a plasma fire, some altered state of helium combusts due to the enormous TeV energies, 5 per beam and a collision force of 10 TeV scheduled this summer. Even worse, some nuclear event, as in an earlier post, The Almost Thermonuclear LHC. If I were in Geneva, I'd pack my bags.
 
uvazeni oto resler je imao ideju al nisu hteli da ga poslusaju da naprave slicnu stvar na mesecu i da probaju kako radi... je da bi bila triputa skuplja ali bi znali da nema opasnosti po covecanstvo... on tvrdi da niko ne bi gledao big brothera il kvizove vec bi svi uzivali u posmatranju kako se mesec smanjuje izjedan sa wormholom.... ko sto nisu sluasli mnoge koji su govorili da ne lansiraju onaj shatl po zimskom ledenom vremenu.. a oni iz nase im rekli da mogu da im ga duvaju ... i epilog znamo...


http://www.pr-inside.com/cern-lhc-black-hole-eating-us-r577527.htm
 
Poslednja izmena:
uzgred navar zamisli da se u cernu sa pustanjem u rad napravila mikronska crna rupa kojoj treba 50 meseci da pocne da guta sve pred sobom... to kazu svi vrli naucnici, ne ja... sto je najzanimljivije 50 meseci od pustanja u rad tog frankestajna pada tacno na datum kad su maje prorekle apokalipsu... sad zamilsi ako za godinu dve pocnu da na svim medijima pocnu da pricaju da se argumentovano priblizava kraj ove planete... sta ce da uradi onaj sa dugmetom u iranu npr....ili onaj u moskvi ili vasingtonu...

A zamisli da niko tamo uopste ne pravi crnu rupu?
 
malo covek elaborirao zasto ne bi nikad bio pored cerna....

As a real warning of the burning of the LHC and Geneva, I think that it should be considered seriously. Reconsidering 120 tonnes of helium under 15-20 atmospheres pressure, much of it in an odd superfluid state at critically low 1.9 K temperature, and exposed in the ring to an 8.2 Tesla magnetic field, and the 'Raypoz' and its opposite, what might happen if not a plasma fire, some altered state of helium combusts due to the enormous TeV energies, 5 per beam and a collision force of 10 TeV scheduled this summer. Even worse, some nuclear event, as in an earlier post, The Almost Thermonuclear LHC. If I were in Geneva, I'd pack my bags.

Kolega čini mi se da je u pitanju temperatura u Kelvinima. 1,9 [SUP]o[/SUP]K (kelvina), 0 kelvina je apsolutna nula ili kako ti kažeš -273.15 [SUP]o[/SUP]C
 
uvazeni oto resler je imao ideju al nisu hteli da ga poslusaju da naprave slicnu stvar na mesecu i da probaju kako radi... je da bi bila triputa skuplja ali bi znali da nema opasnosti po covecanstvo... on tvrdi da niko ne bi gledao big brothera il kvizove vec bi svi uzivali u posmatranju kako se mesec smanjuje izjedan sa wormholom.... ko sto nisu sluasli mnoge koji su govorili da ne lansiraju onaj shatl po zimskom ledenom vremenu.. a oni iz nase im rekli da mogu da im ga duvaju ... i epilog znamo...


http://www.pr-inside.com/cern-lhc-black-hole-eating-us-r577527.htm

Cek cek :D:D:D:D
Tri puta skuplje da se tako nesto napravi na Mesecu :):)
I nema opastnosti po covecanstavo :):)
 
Nema govora o 3.sv.ratu to je čista paranoja.Svi su svesni da bi to bio kraj nazovi civilizacije, Kosmet je postao raj za pranje para,šverc i prevaspitavanje neka vrsta drugog Gvantanama. Zapad voli eksteritorijalne crne rupe zbog vlastite javnosti,koja to ne može da zamisli u vlastitim državama.
 
Na osnovu chega tako mislish?
Jesi POTPUNO sigurna da se to nece desiti vec sledece godine.
Ja razumem da su ljudi umorni o prichama o smaku sveta, narochito posle svih onih pricha shta ce se desiti u ponoc 1.1.2000.te, pa 1.1.2001.
Razlika je shto je sad kataklizma jako blizu, ne znam tachno kad ali vrlo vrlo blizu.

Slazem se Hugo. Nuklearni rat je jako blizu,samo ne zna se kad ce poceti. 100%sam sigurna da ce Ameri da izazovu 3.svetski rat upravo jer im se polako zemlja urusava sama u sebe. Oni ne samo sto ce sebe unistiti nego ce jos da povuku pola sveta za sobom. Glupi Ameri bolno je kolko su jadni.
 

...prave crne rupe...kao u kontrolisanim uslovima...interesuje ih kako je bilo u vreme velikog praska
...tako su se igrali i sa atomskom bombom - gurali su se da joj budu sto blize, cak se slikali sa pecurkom u pozadini... kad su se setili da im to bas i nije pametno bilo je kasno...i za njih ali i za nas u perspektivi

...uostalom mnogi fizicari upozoravaju na opasnosti od experimenata koji se tamo izvode i traze da se obustave
 
...prave crne rupe...kao u kontrolisanim uslovima...interesuje ih kako je bilo u vreme velikog praska

E pa ne rade to.
Vidis, nemoguce je napraviti nesto "kako je bilo u vreme velikog praska".

EDIT:
Sta fali nuklearnoj energiji?
Koji to mnogi fizicari ukazuju na opasnost? I kakvu opasnost?
 
Poslednja izmena:
... ok ako ti bolje znas kazi nam sta pokusavaju experimentalno da urade?
...a oni koji upozoravaju da to i nije tako bezazleno su takodje fizicari...ne verujem da to rade zato sto su ljubomorni ili zato sto mrze nauku

...a sto se tice atomske energije prica se da su one silne probe toliko podigle nivo radijacije da je kancer postao rasprostranjeniji od gripa
 

Back
Top