III sv. rat

Da se zadržim još malo na ovome. David Kameron lider britanskih konzervativaca juče je izjavio da obećava naciji da će obelodaniti sve tajne dosijee o UFOima ako postane Premijer, jer kako kaže ima ih mnogo i muka mu je od prikrivanja istine od javnosti. YouTube tj. Google je preko noći počeo masovno da briše fajlove koje su ljudi godinama postavljali vezano za fenomene UFO kao i fajlove od ozbiljnih sajtova koji se bave fenomenom poseta vanzemaljaca. Sve je počelo pre neki dan kada se na BBC pojavio Nik Poup i počeo otvoreno da govori šta se sve skriva o incidentu u Lankaširu. Juče je na Britanskom radiju govorio i Dr. Edgar Mičel, uvaženi naučnik i astronaut , šesti čovek koji je hodao Mesecom i gde je optužio Američku administraciju da skriva dokaze još od Rozvela i prikriva kontakte koji su uspostavljeni nekoliko puta sa vanzemaljskim civilizacijama prilikom njihovih čestih poseta Zemlji. Za vas ne znam ali ja sam se zabrinula jer znam do čega dovodi konstantno fingiranje istine a to nije nimalo naivna stvar. Ne piše se dobro nikome, ponajmanje Amerikancima.
 
Istine o UFOima. Licemerje i sarkazam političara ma koje boje su poznati svima na planeti. Ipak ovakve reči nekoga iz kolevke demokratije imaju težinu druge vrste. Nije to Srbija i sadašnja kvislinška oligarhija kojoj je laž smisao postojanja.
 
U Francuskoj milioni ljudi juce demonstrirali protiv ekonomske politike Sarkozijeve vlasti.Prebacuje mu se ogromna finansijska pomoc bankarima,a istovremeno ostajanje miliona ljudi bez posla.Predsednik se oglasio i rekao da ima razumevanja za demonstrante.Eto,lepo od njega
 

Back
Top