Quantcast

Igor Mandić

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
MANDIĆ, izvinjavam se.

Setila sam ga se čitajući jednu knjigu. Šta radi sada?

Vrlo često je javno zastupao pro-srpske stavove, čak i onda kada su ih se neki srpski intelektualci u ime ulaska u EU i dobrih veza sa zapadom odricali.

On je neko ko ima lični integritet i ne odstupa od svojih načela.

Zašto nema više ovakvih Croata? A i Srba, uostalom?

http://hr.wikipedia.org/wiki/Igor_Mandić

maju.zagorka

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
163
MANDIĆ, izvinjavam se.

Vrlo često je javno zastupao pro-srpske stavove, čak i onda kada su ih se neki srpski intelektualci u ime ulaska u EU i dobrih veza sa zapadom odricali.

Koji je taj? Ako je to onaj na kojeg ja mislim onda si pijana pošto nisi u stanju tražiti modera da ispravi tvoju grešku

XXXyyyXXX

Domaćin
Poruka
4.380
MANDIĆ, izvinjavam se.

Sjećam se kako je laprdao budalaštine na TV-u kako su svi oni koji igraju i gledaju nogomet (fudbal jel) budale. Propali filozof, alkoholičar i debil. To je to.

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
a ona je kao za nezavisnost ?Ili ja nisam informisan
Iskrena da budem možda sam ženu optužila skroz bez veze, ali to je trend, i njen :lol:
Nisam gledala srpsku televiziju ima skoro četiri godine, ali nje se sećam kao sliku i priliku novog, srpskog kzv. demokrate.

Imaš i tu sortu. Ovde ih je na forumu TONA. U politici, još gore, takođe.

To su oni nalickani, upeglani što gledaju s visoka sve ono što je srpsko, što je srpska tradicija, srpsko srce, srpski interes.
To su 'genijalci' koji smatraju da je odobriti sve što stigne sa zapada, sem u vreme predizborne kampanje kada može i ovo i ono :lol: pravo. Oni koji smatraju da je viriti iz boolje velikih izraz inteligencije, nadmoći i obrazovanja.

U TRI reči - BLAZIRANI, PRODANI TUPSONI

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
A to što na ovoj temi NEMA NI SRBA NI CROATA govori o tome kako u stvarnom svetu prodanih, svrstanih, bez sposobnosti da misle svojom glavom - PROLAZE LJUDI KOJI IMAJU STAV I NJEGA SE DRŽE.

krauterbox

Iskusan
Poruka
5.493
"Ja sam nepopularna osoba, a nepopularni ljudi moraju da daju nepopularne izjave. Ne mogu da budem korektan i fin kad sam već na izmaku života. Prema tome, šta mi drugo preostaje nego da budem nepopularan", rekao je Mandić.

Uoči dolaska Mandića u Leskovac, u Srbiji, gdje otvara književni festival, lokalna policija je dobila anonimne prijetnje ''da ustaši nije mjesto u Srbiji'' i da će ''branioci Vukovara sprečiti njegov dolazak u Srbiju''.

"Sve sam samo ne ustaša, ali nacionalisti su svugde iste boje. Usijane glave je nemoguće ohladiti", naglasio je Mandić.

http://www.intermezzo.ba/latn/?page=10&kat=41&vijest=30448

Ja ga volim ... volim ga između ostalog i zato što ga oni (boldovani u posljednjoj rečenici) ne vole.

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
Budale mogu biti samo oni koji čitaju "knjige" tog propalog filozofa. Znači stotine miliona ljudi su budale samo je on eto pametan.
Pametan je.
I ima kičmu.
Neki drugi su zalutali u filozofiju u kojoj nemaju šta da kažu jer nemaju ni kičmu, ni mozak, ni stav, a posebno ne stvarno životno iskustvo.
Mandić sve to ima. Uz znanje.

Poruka
60.356
Sjećam se kako je laprdao budalaštine na TV-u kako su svi oni koji igraju i gledaju nogomet (fudbal jel) budale. Propali filozof, alkoholičar i debil. To je to.
Разумљиво и тачно!
Много је нормалније да им дају 22 лопте и свак' има своју, уместо што се 'вако сви крљају за ту једну.
Логично.

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
ПРИХВАТИШ ИМ СЕ ЗА ПЕТЕЉКУ! :whistling::whistling::whistling:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
De, ne kaki Papriko.

Za peteljku mogu da prihvatim samo tebe, ali to ne zato što si ovde mnogo mudar.
Mandić ima petlju.
Bio je protiv tzv. domovinskog rata i to u Hrvatskoj, osuđivao ga je svako malo, bio je proti nezavisnosti Kosova, poljubio je Sanadera i to je rekao iako se gadi :lol: zato što se pojavio u pravoslavnoj crkvi kao grešnik HDZ-a da izokola traži oproštenje-

Je si li ti IKADA IMAO IOLE SLIČNU PETLJU U BILO ČEMU?

Poslednja izmena:

XXXyyyXXX

Domaćin
Poruka
4.380
De, ne kaki Papriko.

Za peteljku mogu da prihvatim samo tebe, ali to ne zato što si ovde mnogo mudar.
Mandić ima petlju.
Bio je protiv tzv. domovinskog rata i to u Hrvatskoj, osuđivao ga je svako malo, bio je proti nezavisnosti Kosova, poljubio je Sanadera i to je rekao iako se gadi :lol: zato što se pojavio u pravoslavnoj crkvi kao grešnik HDZ-a da izokola traži oproštenje-

Je si li ti IKADA IMAO IOLE SLIČNU PETLJU U BILO ČEMU?

Igor Mandić ti je u krajem osamdesetih godina objavljivao kolumne koje su totalno bile na "hrvatskoj liniji". Pa ti sad vidi.

Te budalaštine o tome kako je on protiv nezavisnosti Kosova, kako je ljubio Sanadera zato što se pojavio u pravoslavnoj crkvi itd. su priče za lakovjerne i naivne.

gost 226460

Iskusan
Poruka
5.050
Igor Mandić ti je u krajem osamdesetih godina objavljivao kolumne koje su totalno bile na "hrvatskoj liniji". Pa ti sad vidi.

Te budalaštine o tome kako je on protiv nezavisnosti Kosova, kako je ljubio Sanadera zato što se pojavio u pravoslavnoj crkvi itd. su priče za lakovjerne i naivne.
ivica je srbin ,pa to se zna ...z:mrgreen: a i ovaj je sumljiv ,mislim Mandic hm:think::think::mrgreen::mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.