Igor Mandić

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
MANDIĆ, izvinjavam se.


Setila sam ga se čitajući jednu knjigu. Šta radi sada?

Vrlo često je javno zastupao pro-srpske stavove, čak i onda kada su ih se neki srpski intelektualci u ime ulaska u EU i dobrih veza sa zapadom odricali.

On je neko ko ima lični integritet i ne odstupa od svojih načela.

Zašto nema više ovakvih Croata? A i Srba, uostalom?

http://hr.wikipedia.org/wiki/Igor_Mandić
 
MANDIĆ, izvinjavam se.


Setila sam ga se čitajući jednu knjigu. Šta radi sada?

Vrlo često je javno zastupao pro-srpske stavove, čak i onda kada su ih se neki srpski intelektualci u ime ulaska u EU i dobrih veza sa zapadom odricali.

On je neko ko ima lični integritet i ne odstupa od svojih načela.

Zašto nema više ovakvih Croata? A i Srba, uostalom?

http://hr.wikipedia.org/wiki/Igor_Mandić

Koji je taj? Ako je to onaj na kojeg ja mislim onda si pijana pošto nisi u stanju tražiti modera da ispravi tvoju grešku
 
MANDIĆ, izvinjavam se.


Setila sam ga se čitajući jednu knjigu. Šta radi sada?

Vrlo često je javno zastupao pro-srpske stavove, čak i onda kada su ih se neki srpski intelektualci u ime ulaska u EU i dobrih veza sa zapadom odricali.

On je neko ko ima lični integritet i ne odstupa od svojih načela.

Zašto nema više ovakvih Croata? A i Srba, uostalom?

http://hr.wikipedia.org/wiki/Igor_Mandić

Sjećam se kako je laprdao budalaštine na TV-u kako su svi oni koji igraju i gledaju nogomet (fudbal jel) budale. Propali filozof, alkoholičar i debil. To je to.
 
a ona je kao za nezavisnost ?Ili ja nisam informisan

Iskrena da budem možda sam ženu optužila skroz bez veze, ali to je trend, i njen :lol:
Nisam gledala srpsku televiziju ima skoro četiri godine, ali nje se sećam kao sliku i priliku novog, srpskog kzv. demokrate.

Imaš i tu sortu. Ovde ih je na forumu TONA. U politici, još gore, takođe.

To su oni nalickani, upeglani što gledaju s visoka sve ono što je srpsko, što je srpska tradicija, srpsko srce, srpski interes.
To su 'genijalci' koji smatraju da je odobriti sve što stigne sa zapada, sem u vreme predizborne kampanje kada može i ovo i ono :lol: pravo. Oni koji smatraju da je viriti iz boolje velikih izraz inteligencije, nadmoći i obrazovanja.

U TRI reči - BLAZIRANI, PRODANI TUPSONI
 
"Ja sam nepopularna osoba, a nepopularni ljudi moraju da daju nepopularne izjave. Ne mogu da budem korektan i fin kad sam već na izmaku života. Prema tome, šta mi drugo preostaje nego da budem nepopularan", rekao je Mandić.

Uoči dolaska Mandića u Leskovac, u Srbiji, gdje otvara književni festival, lokalna policija je dobila anonimne prijetnje ''da ustaši nije mjesto u Srbiji'' i da će ''branioci Vukovara sprečiti njegov dolazak u Srbiju''.

"Sve sam samo ne ustaša, ali nacionalisti su svugde iste boje. Usijane glave je nemoguće ohladiti", naglasio je Mandić.

http://www.intermezzo.ba/latn/?page=10&kat=41&vijest=30448

Ja ga volim ... volim ga između ostalog i zato što ga oni (boldovani u posljednjoj rečenici) ne vole.
 
Budale mogu biti samo oni koji čitaju "knjige" tog propalog filozofa. Znači stotine miliona ljudi su budale samo je on eto pametan.

Pametan je.
I ima kičmu.
Neki drugi su zalutali u filozofiju u kojoj nemaju šta da kažu jer nemaju ni kičmu, ni mozak, ni stav, a posebno ne stvarno životno iskustvo.
Mandić sve to ima. Uz znanje.
 
Sjećam se kako je laprdao budalaštine na TV-u kako su svi oni koji igraju i gledaju nogomet (fudbal jel) budale. Propali filozof, alkoholičar i debil. To je to.
Разумљиво и тачно!
Много је нормалније да им дају 22 лопте и свак' има своју, уместо што се 'вако сви крљају за ту једну.
Логично.
 
ПРИХВАТИШ ИМ СЕ ЗА ПЕТЕЉКУ! :whistling::whistling::whistling:

e108.gif
e108.gif
e108.gif

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

De, ne kaki Papriko.

Za peteljku mogu da prihvatim samo tebe, ali to ne zato što si ovde mnogo mudar.
Mandić ima petlju.
Bio je protiv tzv. domovinskog rata i to u Hrvatskoj, osuđivao ga je svako malo, bio je proti nezavisnosti Kosova, poljubio je Sanadera i to je rekao iako se gadi :lol: zato što se pojavio u pravoslavnoj crkvi kao grešnik HDZ-a da izokola traži oproštenje-

Je si li ti IKADA IMAO IOLE SLIČNU PETLJU U BILO ČEMU?
 
Poslednja izmena:
De, ne kaki Papriko.

Za peteljku mogu da prihvatim samo tebe, ali to ne zato što si ovde mnogo mudar.
Mandić ima petlju.
Bio je protiv tzv. domovinskog rata i to u Hrvatskoj, osuđivao ga je svako malo, bio je proti nezavisnosti Kosova, poljubio je Sanadera i to je rekao iako se gadi :lol: zato što se pojavio u pravoslavnoj crkvi kao grešnik HDZ-a da izokola traži oproštenje-

Je si li ti IKADA IMAO IOLE SLIČNU PETLJU U BILO ČEMU?


Igor Mandić ti je u krajem osamdesetih godina objavljivao kolumne koje su totalno bile na "hrvatskoj liniji". Pa ti sad vidi.

Te budalaštine o tome kako je on protiv nezavisnosti Kosova, kako je ljubio Sanadera zato što se pojavio u pravoslavnoj crkvi itd. su priče za lakovjerne i naivne.
 
Igor Mandić ti je u krajem osamdesetih godina objavljivao kolumne koje su totalno bile na "hrvatskoj liniji". Pa ti sad vidi.

Te budalaštine o tome kako je on protiv nezavisnosti Kosova, kako je ljubio Sanadera zato što se pojavio u pravoslavnoj crkvi itd. su priče za lakovjerne i naivne.

ivica je srbin ,pa to se zna ...z:mrgreen: a i ovaj je sumljiv ,mislim Mandic hm:think::think::mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top