Idemo po sred puta,pa sta?

Bojan_BRT

Elita
Poruka
22.771
Tema posvecena svima onima koji idu po sred ulice i nemaju nameru da se pomere kad naidje auto.Tako danas slepam auto,u susret mi dolazi drugi auto a po sred puta deda ide kao da je oslobodio grad i nema nameru da se mrdne.Krenem da sviram,on me gleda i nece da se pomeri.Morao sam da stanem i zakrcim saobracaj,jos mu kazem pomeraj se bre vidis da slepam auto a on meni mrtav ladan IDIOTE.
I ajde sta sad da mu radis,covek od 70 godina.Ja bi takvima zabranio da izlaze na ulicu.Sto je najgore,redovno se to desava.Kakva su vasa iskustva?
 
Tema posvecena svima onima koji idu po sred ulice i nemaju nameru da se pomere kad naidje auto.Tako danas slepam auto,u susret mi dolazi drugi auto a po sred puta deda ide kao da je oslobodio grad i nema nameru da se mrdne.Krenem da sviram,on me gleda i nece da se pomeri.Morao sam da stanem i zakrcim saobracaj,jos mu kazem pomeraj se bre vidis da slepam auto a on meni mrtav ladan IDIOTE.
I ajde sta sad da mu radis,covek od 70 godina.Ja bi takvima zabranio da izlaze na ulicu.Sto je najgore,redovno se to desava.Kakva su vasa iskustva?

naša iskustva su vrlo obilata...misim...svaki dan gledam takve...
...obično mu ga iznakršim majke i sve ostalo po spisku...
...najjače mi je kad vim da starac vozi bajs, pa ne može da drži pravac...:/
 
Evo ja hocu da nasoj "automobilistici" da dadnem eine kleine reputacion ali ne mogu tj. ne daju mi al prvom prilikom ce da bude.z:lol:
Inace tom prilikom i sirenu koristim i da vidis kako skacu u rovove i mamu i tatu i sve ostalo mi po spisku..:hahaha::hahaha:
U usnovnu skolu treba da se uvede predmet "Poznavanje saobracaja" ili tako neki i da se stoka nauci kako se ponasa u saobracaju od malena!
A pravila ne znaju ni ovi sto su kao ucili i polozili za auto-sto je najgore.
X puta imam priliku da stanem u kostac sa nekim i kad mu objasnim sta je uradio onda se izvinjava.
Strasno!
 
Evo ja hocu da nasoj "automobilistici" da dadnem eine kleine reputacion ali ne mogu tj. ne daju mi al prvom prilikom ce da bude.z:lol:
Inace tom prilikom i sirenu koristim i da vidis kako skacu u rovove i mamu i tatu i sve ostalo mi po spisku..:hahaha::hahaha:
U usnovnu skolu treba da se uvede predmet "Poznavanje saobracaja" ili tako neki i da se stoka nauci kako se ponasa u saobracaju od malena!
A pravila ne znaju ni ovi sto su kao ucili i polozili za auto-sto je najgore.
X puta imam priliku da stanem u kostac sa nekim i kad mu objasnim sta je uradio onda se izvinjava.
Strasno!

Videcemo kako ce biti kad masnovno krene nova obuka.
A jeste, stvarno nije u redu od pesaka da se seckaju po putu ako postoji trotoar! Mislim kad nema trotoara, sta sad, prinudjeni su da izadju na put... Mada ima bas bahatih dekica sto ne obracaju paznju ni na sta... Primetih ih i ja
 
Deda je :Gluv,Ćorav,Ćopav ,Kljakav,a ima:
alzheimer,demenc,nije baš čist ,zaboravlja gde je a kad ode u javnu kuću pita .
Dal sam već ili trebam.
Zato su i stari i neznaju baš više ništa,njima treba i oprostiti a ove mlađe treba nalupati.
 
E pa ti vozači voze sa ogromnim iskustvom i ima njih koji su mnogo bolji od ovih mladih znam neke koji godišnje prolaze po 100.ooo km sa teretnjakom a još i slobodnim danima voze privatni auto.Hoćeš takve na polaganje ponovo .Pa ovi mladi ne mogu cipele da im čiste.Pa pogledaj ko više pravi grešaka i sudara :stari i li mladi vozaći.
 

Back
Top