Idealna ženska visina ?

:lol:

al' shto nas mjere :lol:
i traze manu u svakom cm :lol:

a kazesh da je smijeshno da kita ima 15 cm, i odmah si raspala drolja :(

odvratni ste! obozavam vas! :mrgreen:

Pa znaš već, sedimo u bašti i 'merkamo'. Zamisli da prođeš pored grupe momaka i oni - ništa, pričaju o pomadi za ruke... ili pak prođeš pored mene a ja dobacim - mmmmmm snajka, šta više godi egu tvom???

...varira izmedju 58-63kg zavisno od stresa, kada imam stres onda sam manja dundica a kada nemam onda postanem veca dunda...:mrgreen::lol:

dakle skladna žena, ljubim ruke.
 
Pa znaš već, sedimo u bašti i 'merkamo'. Zamisli da prođeš pored grupe momaka i oni - ništa, pričaju o pomadi za ruke... ili pak prođeš pored mene a ja dobacim - mmmmmm snajka, šta više godi egu tvom???



dakle skladna žena, ljubim ruke.

moj ego je savrsheno dobro cim vidim svoj odraz :)
dobacivanje je samo odraz nekulture :)
a ovi shto pricaju o pomadama su pedercine :)
 
Eeeeee to je moj drugar...ja sam bila malecka do IV osnovne, u V sam izrasla nenormalno a u VI me izbacili kao stetnu sa baleta jer sam bila kao nilska slonica u baletskoj suknjici iz crtaca sa aligatorom, buuuuu stare raneeee...:rida::rida:
Jao, ljubavi :heart::heart::heart:moja! :(
Jesu li i tebi vozači u autobusima, sredinom devedesetih vikali " 'Ajde, 'ajde, ti, visoki, pomeri se još, vidiš kol'ko još dece treba da uđe?!" a ti nemaš kud da se pomeriš, ispred tebe pola autobusa k'o sardine sabjeni oni visoki "meter i žilet"...:aha:
 
Jao, ljubavi :heart::heart::heart:moja! :(
Jesu li i tebi vozači u autobusima, sredinom devedesetih vikali " 'Ajde, 'ajde, ti, visoki, pomeri se još, vidiš kol'ko još dece treba da uđe?!" a ti nemaš kud da se pomeriš, ispred tebe pola autobusa k'o sardine sabjeni oni visoki "meter i žilet"...:aha:

...ma jok, bilo bre mnogo visokih u mojoj generaciji 50/50% samo sto sam ja htela da se bavim profesijom za koju sam bila nadarena kao slonce...mada i dalje tvrdim da bih
bila divan nilski konjic u baletskoj suknjici, mislim da je crtac pogresno shvacem aligator je bio samo nizak za partnerku koja je bila neodoljivo sarmantna...:mrgreen::lol:
 
...ma jok, bilo bre mnogo visokih u mojoj generaciji 50/50% samo sto sam ja htela da se bavim profesijom za koju sam bila nadarena kao slonce...mada i dalje tvrdim da bih
bila divan nilski konjic u baletskoj suknjici, mislim da je crtac pogresno shvacem aligator je bio samo nizak za partnerku koja je bila neodoljivo sarmantna...:mrgreen::lol:

Znao sam da si ti žena mog života, ipak:aha:
 

Back
Top