idealan muskarac...

ko je on... sta je on... sta ce da ti da?

  • muskarac koji radi u telenoru...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
za mene je idealan kad zna da pravi podvarak, ali samo kako ja volim. e sad, ako ume proju uz to, super, onda je jos idealniji, ako ne ume nije strasno ukoliko zna da okaci moju haljinu na ofinger tako da se ne napravi nijedan nabor. i da me ceka postavljan sto kad dodjem s posla. cvece na stolu obavezno. kad dodjem, masaza stopala mmmmmmm. poslek masaza vrata. onda da me pusti da jedem na miru i da se tiho povuce u kuhinju da sve to sredi dok ja gledam seriju. i kad ga pozovem: evo serija gotova, da doleti iz kuhinje i razbije me od kurrca. s tim da mobilni bude iskljucen od trenutka kad sam dosla s posla.:rolleyes:
aaa pa to nije muskarac,to je kucna pomocnica,ili jos bolje tradicionalna sve-zna-da-uradi juznoamericka muchacha sa strep on dildom :neutral:
 
uh... ja rek'o da je dos'o serif i bice zatvaranja kafane... a bas sam spremio ledeno-hladan pogled koji ce izdrzati i prasinu i vetar i one biljke sto se kotrljaju... kotrlj.. kotrlj... kao lopta veceras... celzi liverpul.. elem... glasati za ili protiv? pa, ne znam.. zavisi od jacine ljubavi i da li jos uvek tinjaju osecanja ili su zauvek ugasena, kao rostilj u nedelju uvece...
 

Back
Top