Quantcast

idealan muskarac...

ko je on... sta je on... sta ce da ti da?

• muskarac koji radi u telenoru...

glasova: 0 0,0%

• Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .

Maslachak

Poznat
Poruka
9.303
uh... ja rek'o da je dos'o serif i bice zatvaranja kafane... a bas sam spremio ledeno-hladan pogled koji ce izdrzati i prasinu i vetar i one biljke sto se kotrljaju... kotrlj.. kotrlj... kao lopta veceras... celzi liverpul.. elem... glasati za ili protiv? pa, ne znam.. zavisi od jacine ljubavi i da li jos uvek tinjaju osecanja ili su zauvek ugasena, kao rostilj u nedelju uvece...
navijamo za liverpul, naravno.
:D

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
eh... 28, kako da ne... to je ono sto danas devojcice u srednjoj skoli pokusavaju da izgledaju starije... pa isfoliraju radnika na kiosku da im proda cigarete il' pelinkovac, pa misle da mogu da foliraju ljude sa foruma... :D elem... vas rikan je misljanja da veceras treba staviti pare na od 0-2 gola... mada je to uvek najrizicnije... nikad se ne zna da li ce zablistati drogba, lampard, kujt il' dzerard... licno, voleo bi' da prodje celzi... liverpul nikako ne volim...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
nece, nadam se.. nekako uvek prolaze na srecu... ne valja to... a zato se svi nesto prze na njih... jel si ti za jednu internu opkladu? ako pobedi celzi, ti meni paket jelena... velikog... ako pobedi liverpul, ja tebi paket mleka... punomasnog... sta sad kazes, frajeru? :D

Maslachak

Poznat
Poruka
9.303
nece, nadam se.. nekako uvek prolaze na srecu... ne valja to... a zato se svi nesto prze na njih... jel si ti za jednu internu opkladu? ako pobedi celzi, ti meni paket jelena... velikog... ako pobedi liverpul, ja tebi paket mleka... punomasnog... sta sad kazes, frajeru? :D
frajer kazze (valjda sam ja taj): mozze!
ali...
paket jelena za kup sladoled, kolach i kafu...
ne merem da pijem mleko.
al` za sladoled ubijam...
a i potpuno sam sigurna u pobedu. :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.