Quantcast

idealan muskarac...

ko je on... sta je on... sta ce da ti da?

• muskarac koji radi u telenoru...

glasova: 0 0,0%

• Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
mili, nano... nemoj da se nerviras sad... mislim, mozes ako bas 'oces, al' ces, s' godinama, videti koliko gresis... kad malo budes odrasla... znaci, samo zen... a sto se tebe maki tice, uvek... jer sam apsolutno ubedjen u pozitivan rezultat na kraju... u to ime cu ti cak pokazati i kako se zubima otvara pivska flasa... sve smo to naucili na jezeru, kad smo pecali a nismo poneli otvarac...

Millie80

Iskusan
Poruka
6.450
mili, nano... nemoj da se nerviras sad... mislim, mozes ako bas 'oces, al' ces, s' godinama, videti koliko gresis... kad malo budes odrasla... znaci, samo zen... a sto se tebe maki tice, uvek... jer sam apsolutno ubedjen u pozitivan rezultat na kraju... u to ime cu ti cak pokazati i kako se zubima otvara pivska flasa... sve smo to naucili na jezeru, kad smo pecali a nismo poneli otvarac...
jao rile, šta bih ja bez tvojih komentara....evo zen :D (6:3 6:3 :) )
:roll:

Maslachak

Poznat
Poruka
9.303
imam ja klip gde zzena otvara pivsku flashu svojom... khm...
al` ja nisam bila na pecanju a da zaboravim otvarach, tako da nisam imala prilike da otkrijem alternativne nachine otvaranja flasha.... :D

u svakom sluchaju, opklada stoji...
a mislim da ce biti 3+.... al` dobro... zzivi bili pa videli....

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
cekaj... sad mi nije jasno... jel smo se kladili na prolaz il' na golove? i jedno i drugo odgovara, sto se vaseg rikana tice... mili, nano... to je rezultat za tenis... mi pricamo o fudbalu... ima isto album i sa fudbalerima, samo ne znam da li vi u skoli to skupljate...

Maslachak

Poznat
Poruka
9.303
cekaj... sad mi nije jasno... jel smo se kladili na prolaz il' na golove? i jedno i drugo odgovara, sto se vaseg rikana tice... mili, nano... to je rezultat za tenis... mi pricamo o fudbalu... ima isto album i sa fudbalerima, samo ne znam da li vi u skoli to skupljate...
a kad dobijem onu sjajnu slichicu, ja najbolje volim! :D

ma mozze i jedno i drugo...
ti kazzesh chelzi, ja kazzem liverpul.
ti kazzesh od 0-2, ja kazzem 3+.

ti kazzesh: dobar dan, dama zzeli neshto da naruchi...
ja kazzem: vanila kup i srednji amareto...

Millie80

Iskusan
Poruka
6.450
rile, i ptice na grani znaju da ti šiljiš samo o fudbalu, pa ti ja malo kontriram tenisom, ali vi stariji to ne kapirate izgleda ;)

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
joj, mili... nema veze... vazno da se mi lepo druzimo... i zvacu te na pivcugu kad placa maki - sponzor sampiona... u stvari, za tebe sok... posto ja ne zelim da krsim zabrane o tocenju alkohola maloletnim licima... al', mozda ti dam da probas penu, kad sipa konobar pivo... :D

Maslachak

Poznat
Poruka
9.303
e moj rile...
e sa dve gajbe cu da te chastim, kakve su ono dileje i koliko sam se iznervirala....

a kao da se cela utakmica razvijala onako samo zbog tebe...
i onaj da skochi i iskrene zglob, i onaj dileja da udje i joj, bozze u 94om minutu!!!!
strashno.

u svakom sluchaju, zasluzzio si gajbe po vishe komada osnova...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
ma, nema veze... jos uvek imas sansu da se izvuces ako liverpul prodje... znas... povratna utakmica... pa se zavrsi 2:2, na primer... :D mada su i jaci padali na stamford bridzu... znaci... pravo u strahinjica bana, il' na splavove... pa da popijemo pivo k'o ljudi... i da povedemo i mili, al' da ne bude mnogo kasno... posto je ne pustaju njeni... :D

Millie80

Iskusan
Poruka
6.450
ma, nema veze... jos uvek imas sansu da se izvuces ako liverpul prodje... znas... povratna utakmica... pa se zavrsi 2:2, na primer... :D mada su i jaci padali na stamford bridzu... znaci... pravo u strahinjica bana, il' na splavove... pa da popijemo pivo k'o ljudi... i da povedemo i mili, al' da ne bude mnogo kasno... posto je ne pustaju njeni... :D
meni pivo bez alkohola, molim ;)

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
e, za to pivo da vam prica vas rikan... kad sam prvi put otis'o da radim na duze... i, uhvatila me nostalgija... nedostaju mi drugari... i odem u jedan kafic... resio da se napijem... i narucim pivo... donese mi konobar... narucim jos 3-4... ni da me pipne... pomislim... da li sam toliko tuzan da ne mogu ni da se napijem? konobar me gleda skroz cudno... i, posle nekog vremena okrenem ja onu flasu i provalim da mi je on sve vreme donosio bezalkoholno pivo...

Maslachak

Poznat
Poruka
9.303
a i nije toliko loshe to bezalkoholno...
lepo ide uz cevape kod hodzica ili kako se vec zove...
kad vec nema drugo. :D

ja svoje dugove, rile, isplacujem...
a i ti si kavaljer i necesh dozvoliti da tugaljivo gledam u frikomov frizzider. :D

a mili cemo povesti i dati joj sokic. 100% voce, to je zdravo, od toga se razvijaju koske. :D

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
naravno da necu, maki... mozes da narucis sta god pozelis... nemoj samo da mi kazes da ces stedeti na sebi? a cevapcici mogu samo sa kajmakom... to je keva... i, kad se setim... u prvom, drugom osnovne... odemo u jednu obliznju cevapdzinicu i narucimo "7 u celu sa kajmakom"... i lik nas pita: jel hocete i malo papricice ljute? a mi kazemo: moze, moze... stavi malo vise, slobodno... a jedva da imamo po 7-8 godina... e, devla, devla... i 'de posle dete da ne bude zdravo?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.