Hrvatski doktor pacijentima pustao ustaske pesme

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Усташтво је у Хрватској посматрано са благонаклоношћу чак и из највиших кругова власти, а у најмању руку је толерисано већ двадесет година.

Мени је просто заморно да читам како то неко пориче и још упире прстом на Србе као глупаке који не схватају сав сјај и лепоту хрватског друштва.
 
Sto se ti svaki put nadjes uvredjenim kad se kritikuju ustase?

:kafa:

Ne osećam se uvređeno ali smatram da svoje lične frustracije i mržnju prema hrvatima treba da malo ređe ispoljavaš jer tvoje umobolne teme zatrpavaju teme koje su interesantne i koje se tiču problema Srbije. Ja više ne znam koja ti je ovo tema po redu koja se tiče ustaštva.Smorio si više kao tixi sa Tadićem. Imaj malo obzira hebo ga ti...
 
tako sto su prvo negovali taj tip, pa se sada kao ostro ogradjuju od istih
kao sto su davali nazive ulicama, pa kao skinuli


isto kao sto su isprovocirali sve sto se desilo u cro, proterali a u predhodnom ratu poubijali silu ljudi,
pa ih zovu da se vrate- preko plakata u Beogradu, na koje se meni koza automatski jezila

..i sta je lose u svemu tome ???..da pojedinci odbace lose i postanu ljudi !!!???
 
Усташтво је у Хрватској посматрано са благонаклоношћу чак и из највиших кругова власти, а у најмању руку је толерисано већ двадесет година.

Мени је просто заморно да читам како то неко пориче и још упире прстом на Србе као глупаке који не схватају сав сјај и лепоту хрватског друштва.


u većoj mjeri istinito do 2000te a posli sve manje, danas samo od pojedinaca javno a malo više od toga tajno
 
Усташтво је у Хрватској посматрано са благонаклоношћу чак и из највиших кругова власти, а у најмању руку је толерисано већ двадесет година.

Мени је просто заморно да читам како то неко пориче и још упире прстом на Србе као глупаке који не схватају сав сјај и лепоту хрватског друштва.

..nije ti zamorna Ravna Gora i divljanje radikala,cetnika ???kad ti to pocinje bit zamorno onda se javi da metes po tudjem dvoristu!!!
 
Ne osećam se uvređeno ali smatram da svoje lične frustracije i mržnju prema hrvatima treba da malo ređe ispoljavaš jer tvoje umobolne teme zatrpavaju teme koje su interesantne i koje se tiču problema Srbije. Ja više ne znam koja ti je ovo tema po redu koja se tiče ustaštva.Smorio si više kao tixi sa Tadićem. Imaj malo obzira hebo ga ti...

Jel te neko tera da posecujes te teme? Pogledaj ovo boldovano ... itekako te pogadjaju .... ;)

Ispada po tebi da otvaram 100 tema dnevno

Zaobidjes i resena stvar, ali ne mozes, jace je od tebe, kao i Hrvati ovde ne mozes da izdrzis a da ne pokazes simpatije prema onima koje se u temama kritikuje ili o njima (s razlogom) negativno prica

Zasto ne zelite da se zna istina? Jedan direktor bolnice u Hrvatskoj ne krije svoje ustastvo, ide do te mere da srpskim pacijentima pusta "Jasenovac i Gradiska Stara" i ostale pesme hrvatske kulture

Svako onaj glupi Srbin koji posecuje Hrvatsku kao turista moze da zavrsi u jednoj takvoj bolnici, a onda mu ni Bog vise ne pomaze

Nisam ja problem vec takbvi kao ti, koji iz ko zna kojeg razloga ne zele da se zna istina o Hrvatskoj

A to da ja "zatrpavam" temama je samo ocajan, glup i jadan izgovor

I tako dodjosmo do onog "umobolan", ko je umobolan, onaj koji govori istinu o ustaskom smradu, ili onaj koji takvog jednog kroz glupe izgovore stiti? ;)
 
Ne osećam se uvređeno ali smatram da svoje lične frustracije i mržnju prema hrvatima treba da malo ređe ispoljavaš jer tvoje umobolne teme zatrpavaju teme koje su interesantne i koje se tiču problema Srbije. Ja više ne znam koja ti je ovo tema po redu koja se tiče ustaštva.Smorio si više kao tixi sa Tadićem. Imaj malo obzira hebo ga ti...

Zato se interesantne teme zatvaraju.
 
..nije ti zamorna Ravna Gora i divljanje radikala,cetnika ???kad ti to pocinje bit zamorno onda se javi da metes po tudjem dvoristu!!!

Cetnici, iako svakako gresni, imaju veze sa tolerisanim i voljenim, morbidno-bolesnim ustastvom, najnakaradnijom pojavom nakaradng 20-og veka, i hrvatskom dikom, koliko i ti imas veze sa integritetom, inteligencijom, "cojstvom", ljudskoscu, objektivnosti i nervnom stabilnoscu.
 
А у Београду зимус билборди где се пучанство српске престонице позива да новогодишње и божићне празнике проведе незаборавно у Загребу

Па ће бити преплављен билбордима за летовање у усташку њихову ... тако лепу а тако близу

А многи БеограЏани ће похрлити код браће Хрвата на летовање ... чудо је то југословенство ... никако да изчезне из многих глава

''Срби, колико пута треба да вас убијемо, да схватите да нисмо браћа'' - Макс Лубурић
 
Усташтво је у Хрватској посматрано са благонаклоношћу чак и из највиших кругова власти, а у најмању руку је толерисано већ двадесет година.

Мени је просто заморно да читам како то неко пориче и још упире прстом на Србе као глупаке који не схватају сав сјај и лепоту хрватског друштва.

kad smo već kod nacista...
http://forum.krstarica.com/showthre...a-TV-uzivo?p=21898954&viewfull=1#post21898954
http://forum.krstarica.com/showthre...a-TV-uzivo?p=21898949&viewfull=1#post21898949
http://forum.krstarica.com/showthre...a-TV-uzivo?p=21898766&viewfull=1#post21898766
http://forum.krstarica.com/showthre...a-TV-uzivo?p=21898981&viewfull=1#post21898981
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top