Hrvati, ovo vam nikad nećemo zaboraviti!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To je bio jedan lep gest, kao i onda kad su nam pomagali u poplavama, zasluzili su pljesak kad dodju u Beograd, i ja uopste ne sumnjam da ce ga i dobiti..;)

A onda ce biti fazon doci ovde citati paranoicne "patriote" koje to vredja :lol:

Ko kaže da je suprotno ?!
Naravno da se u tome slažemo.
Ali sve treba prihvatiti sa merom i ne praviti hvalospeve nečemu što je u suštini normalan ljudski a i komšijski gest.
Nisam baš siguran, a može se to i proveriti, i sve utakmice Evro lige ili kako li se već ta liga zove u košarci su počele minutom ćutnje u sledećem kolu,
a čini mi se da sam čitao da je slična pomen odata i samoj Turskoj...
Dakle isto kao što se i onaj monstrum koji ubi ovoga srpskoga mladića, kao i oni nakazni navijači Galatasraja koji su to opravdavali i dalje pretili Srbima ne mogu smatarati da predstavljaju kompletan jedan narod, tako ni oni koji odaju pomen ne predstavljaju ipak sve pripadnike jednoga naroda...
 
Poslednja izmena:
Ko kaže da je suprotno ?!
Naravno da se u tome slažemo.
Ali sve treba prihvatiti sa merom i ne praviti hvalospeve nečemu što je u suštini normalan ljudski a i komšijski gest.
Nisam baš siuguran, a može se to i proveriti, i sve utakmice Evro lige ili kako li se već zove u košarci su počele minutom ćutnje,
a čini mi se da sma čitao da je slična pomen odata i samoj Turskoj...
Dakle isto kao što se i onaj monstrum koji ubi ovoga spskoga mladića, kao i oni nakazni navijači Galatasraja koji su to opravdavali dalje prretili Srbima ne mogu smtarati da predstavljaju kompletan jed narod, tako ni oni koji odaju pomen ne predstavljaju ipak sve pripadnike jednoga naroda...

Sta si opterecen toliko tim narodima :lol:

Ovo je bio lep gest pre svega ljudi koji su bili u dvorani, lep gest kojih fale na sportskim terenima i to treba pozdraviti. Cim sam maknuo taj link, naisao sam na drugi, navijaci Atletika bacili osamucenog navijaca Deportiva u hladnu reku i ovaj umro od posledica..tako da je bas lepo procitati ovakve stvari
 
Sta si opterecen toliko tim narodima :lol:

Ovo je bio lep gest pre svega ljudi koji su bili u dvorani, lep gest kojih fale na sportskim terenima i to treba pozdraviti. Cim sam maknuo taj link, naisao sam na drugi, navijaci Atletika bacili osamucenog navijaca Deportiva u hladnu reku i ovaj umro od posledica..tako da je bas lepo procitati ovakve stvari

Podesti me ko ovde visi na ovakvim temama ???
Što postavljaš glupo pitanje kada ti je odgovor jasan ?!
Nažalost na ovim prostorima mnogi su gubili glave što su bili pripadnici nekoga "nepodobnoga" naroda...
Dešavnja na sportskim terenima ipak ne mogu i ne trebaju biti merilo međusobnih relacija...
Neki koji se "navijačima" zovu počesto ne predstavljaju neki svetli primer i nažalost u masi, u mnoštvu isl nekoliko pojedinaca mogu
itekako zamutiti vode...
Sve to treba uzeti sa merom, ni preuveličavati ni zanemarivati...
 
Poslednja izmena:
ne vredi se raspravljati sa jugofasistima

Ovakva minuta ćutnje koja služi na čast onima koji su na ovaj način odali pomen stradalom srpskom mladiću
je ipak minuta među decenijama u kojim mnogi od suseda zlonamerno ćute, prikrivaju isl zločine nad Srbima...
Neka i jednima i drugima ta tišina služi na obraz, jedni su osvetlali svoj obraz a drugi svoj pravi obraz zapravo maskiraju i šminkaju.
 
Од Хрвата никад брата :)
Спотрски минут ћутања ок, и то је то. Ни више, ни мање - што даље од нас само.
Можемо да играмо утакмице док год нема инцидената, можемо равноправно да тргујемо по потреби и крај сваке друге приче.
Док не вратимо српску имовину, отете пензије, српску земљу и док се јавно не иступи са потпуном истином о убијеним Србима на тим просторима, док се кривци прописно не казне - не требате нам.
Ако то значи никад, онда се слажем, не требате нам никад, а ми ћемо вам сами кад-тад наплатити.
Хвала на пажњи.
 
Ovim je ako ne sve onda barem suština rečena...

Navijaci-Besiktasa.jpg
 
Да ли је могуће да још постоје људи који верују у ,,братсво и јединство" са Хрватима? Па то је стварно невероватно...то је страшно и поражавајуће. Док они користе сваку прилилку да напакосте Србији и Србима, неки се још увек надају да Хрвати воле Србе и да имају позитиван однос према Србима.

Невероватно заиста...

КРАТКА ПАМЕТ!
Србима "баци коску" и они ће "загристи".
 
Да ли је могуће да још постоје људи који верују у ,,братсво и јединство" са Хрватима? Па то је стварно невероватно...то је страшно и поражавајуће. Док они користе сваку прилилку да напакосте Србији и Србима, неки се још увек надају да Хрвати воле Србе и да имају позитиван однос према Србима.

Невероватно заиста...

Mislim da se vise ne treba zanositi idejama o velikoj Srbiji.
U principu, teritorije ne bi trebalo da budu toliko bitne, medjutim jos nismo dosli do tog stadiuma kada granica vise nece biti itd.
U Hrvatskoj ima nesto Srba, ali mladjih Srba bas i nema previse.
Mahom su to ljudi stariji ili srrednjih godina.
Deca su im ili u Srbiji ili u inostranstvu.
Sto se KIM tice, i tu NE BI TREBALO da budu teritorije bitne ali posto vecina nas dobro zna da sukob na KIM nije PRIMARNO iniciran u sustini zbog albanskih teznji za prosirenjem teritorija vec zbog nekih drugih razloga,mi se KIM NE SMEMO odreci.
Jer bi u suprotnom moglo da se desi da se problem ubrzo prosiri.
Hrvati su narod koji kao i Srbi izumire i nisu neka pretnja po Srbiju.
Albanci imaju dosta mladog stanovnistva i kao oruzije kapitalista predstavljaju vecu pretnju po Srbiju, zato se moramo boriti za KIM.
Pa sad, ako dodje neko vreme da Srbi u Hrvatskoj dobiju sansu da se izjasne o svojoj drzavnoj buducnosti,normalno,Srbija treba da postuje njihovu molju ali kazem, meni teritorije nisu bas toliko bitne,tacnije ne bi mi bile bitne kada ne bi bilo ove pretnje koja postoji vec vise decenija i vec se u dobrojmeri ostvarila.
Nadam se da cemo jednom doci do stadijuma kada cemo moci da izbirisemo granice i da se vise ne opterecujemo teritorijama, SVI a ne parcijalno.
Mislim da bi bilo dobro i da se napravi jedna religija na bazi toga sto je Bog ISTI ZA SVE monoteisticke religije.
PRICE su drugacije, proroci su slicni ali Bog je isti.
Ta religija bi u sebe upila glavninu znamenja religija od kojih bi nastala, kao i tradiciju i kulturu svih religija.
 
Да ли је могуће да још постоје људи који верују у ,,братсво и јединство" са Хрватима? Па то је стварно невероватно...то је страшно и поражавајуће. Док они користе сваку прилилку да напакосте Србији и Србима, неки се још увек надају да Хрвати воле Србе и да имају позитиван однос према Србима.

Невероватно заиста...

Ti bi da ratujes do poslednjeg Srbina ? Nije ni cudno da ti stranka nije ni prosla cenzus....
 
Eво га mrho ваш савезник. Сад заједно пљујте Додика, Републику Српску и Херцег Босну и договарајте се како да створите унитарну БиХ.

Па не би се баш рекло. Пошто је mrho ,,хрватско цвијеће", он је ипак твој брат и савезник. А ја сам против и једних и других: и Хрвата и њиховог ,,цвијећа" тј. муслимана.

А управо ти заговараш братсво и јединство са Хрватима и са њиховим ,,цвијећем" муслиманима. То је чињеница, у супротном си велики лицемер. И управо ти мрзиш Србе који ти указују да си у великој заблуди.

Најгоре од свега је што ниси у стању да схватиш да Хрвати више воле муслимане и шиптаре, него Србе. А што се тиче Републике Српске, немој да ми сереш о Републици Српској, имам фамилију у Републици Српској, имам пуно пријатеља у РС, који су крварили и ратиовали за РС. Тако да немој ти мени о томе да причаш. Такође, ако ниси знао, твоја браћа Хрвати су рекли да РС мора неке делове своје територије да да ткз. Хедрцег-Босни. Толико о томе.
 
Што се тиче Дулета, он вероватно више мрзи Црногорце. Па управо неодговорна политика је довела до тога да се неки Срби окрену новим нацијама.
Пљујете и Мађаре, а колико је само било примера да су Мађари били уједињени са српским националистима. Последње што се сећамо је паљење џамије у Суботици.
Сви око вас су вам непријатељи.

Па пази, не мрзим ја праве црногорце, оне који су били свесни своје Православне Вере и српскога имена, наравно да их не мрзим, јер су и моји преци то били. То су прави црногорци они који знају косу и шта су, да су Православни Хришћани и Срби. Е, а ја сам против ткз. ,,дукљана", ,,црвених хрвата", ,,монтенегрина", уствари савремених потурица, а против њих сам само из једног разлога: зато што они мрзе Србе.

Јер ја нисам ко ти да волим србомрзце и крвнике српског народа, ко што ти волиш усташе. О томе се ради.
 
Minuta cutanja je na svim evroliga utakmicama, i tako su ustase to napravile jer su morale, a ne kao gest ljudskosti, a neki se ovde zaleteli da nam objasnjavaju kako su to ustase dobre,....................cuj, to vam nikad necemo zaboraviti, fuj, fuj.:dash::dash:

Gazda od Cedevite je vlasnik mnogih kompanija u Srbiji,za njegov klub navijaju uglavnom zaposlenici koji rade za njega,znaci,sve sto rade,rade u svom interesu pa tako i ovaj minut sutnje.
 
Као што сам очекивао ево како рехабилитујете исламске злочинце.

Budi ljubazan pa povedi računa šta pričaš-pišeš.
Onaj ko je zločinac taj se i kažnjava pa će tako verovatno i zločinac koji ubi srpskoga mladića biti nađen i verovatno kažnjen jer čisto sumnjam da se Turskoj isplati zavađati sa svim Srbima i ne samo Srbima već i drugim Pravoslavcima...
A eventualni izostanak policajske istrage i kažnjavanja odgovornoga lica ili grupe bi štetila itekako i slici o Turskoj u svetu čega su Turci msm prilično svesni.
Problem su takođe oni npr navijači Galatasaraja i Albanci koji ne samo da su pravdali besramno to gnusno zlodelo
već su i dodatno i javno pretili Srbima isl.
Ali ipak ne treba a nije ni pametno sve ih svrstavati u isti koš već korektne poteze treba uvažiti i poštovati
pa i kada ih čine pojedini Turci, Hrvati isl.

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena od moderatora:
Провокације, прави звездаши никад неће ни ради чега пљунути себи у фацу, стара је песма "... ћипша крват балија нису моја братија звезда Србија никад југославиа, ја сам чиста раса и крв ми није помије звезда Србија никад југославија..."

- - - - - - - - - -

 
nabijanje3.JPG


26_%2520sz%C3%A1m%C3%BA%2520k%C3%A9p%5B1%5D.jpg


Срби никад не заборавите своје непријатеље, немојте да будете као ови издајници. Сад заједно са Мрхом и осталим муслиманима тражите да се тема закључа, а за мене бан, јер не кријем исламске злочине.
 
Možemo se mi međusobno zezat, ali ni ja, ni itko normalan ne bi dvojio ni sekunda pomoći bilo kojem čovjeku, pa naravno i Srbinu, ako je u životnoj opasnosti. Politika i tenzije između Hrvata i Srba su jedno, a pomoć ugrožena nešto sasvim drugo.

pa sa ..u vašoj istoriji j e dosta primera kad ste pomagali Srbima...pogotovo u II svezskom ratu....pomagali ste logorašima....spašavali ste ih od smrti gladju.....ubistvima maljevima čekićima i "srbosjecima"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top