Hrvati, ovo vam nikad nećemo zaboraviti!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да ли је могуће да још постоје људи који верују у ,,братсво и јединство" са Хрватима? Па то је стварно невероватно...то је страшно и поражавајуће. Док они користе сваку прилилку да напакосте Србији и Србима, неки се још увек надају да Хрвати воле Србе и да имају позитиван однос према Србима.

Невероватно заиста...
 
Да ли је могуће да још постоје људи који верују у ,,братсво и јединство" са Хрватима? Па то је стварно невероватно...то је страшно и поражавајуће. Док они користе сваку прилилку да напакосте Србији и Србима, неки се још увек надају да Хрвати воле Србе и да имају позитиван однос према Србима.

Невероватно заиста...

Само сам пренео вест, без икаквог коментара.
 
Само сам пренео вест, без икаквог коментара.

Али познат је твој став о Хрватима. Наравно да си ти одушељвен због тога, али очигледно или не познајеш Хрвате или не знам шта је већ у питање. Треба само да погледаш нашу историју, па да видиш да нам никад пријатељи нису били, напротив.

- - - - - - - - - -

Трагедија Дуле.

Вала баш...

- - - - - - - - - -

Mislim da poneki srbi pate od demencije,ej bre pa oni su pobili na najmonstruozniji nacin preko milion i po srba,i ovaj kaze hvala vam,ne ovo kad vidim meni se place.

У праву си, и то је оно што је поражавајуће.
 
Navijači Zvezde poručilli:Hrvati, ovo vam nikad nećemo zaboraviti!


Узми то све и наби себи знаш ђе.
Ово је за форум Секс и фетиши.
Смрди.и заудара.

- - - - - - - - - -

Али познат је твој став о Хрватима. Наравно да си ти одушељвен због тога, али очигледно или не познајеш Хрвате или не знам шта је већ у питање. Треба само да погледаш нашу историју, па да видиш да нам никад пријатељи нису били, напротив.

- - - - - - - - - -



Вала баш...

- - - - - - - - - -



У праву си, и то је оно што је поражавајуће.

Како поражавајуће, па то је оно што ти велиш духовни препорођај. То ти је то.
 
Како поражавајуће, па то је оно што ти велиш духовни препорођај. То ти је то.

Не лупај, Личанине, оно што ја говорим и мисли је потпуно супротно. А веруј ми нису сви Срби ко ови који верују у ,,братсво и јединство".
 
predlazem kluc posto ovo vredja.

- - - - - - - - - -

Zamislite nekog serijskog ubicu kome su ruke jos uvek krvave od klanja,nebrojenog puta,koji je klao decu izivljavao se nad njima,i slicno i on sa tim okrvavljenim rukama ovo postavi,ne to meni nije smesno,nije ni iskreno,to je toliko perverzno u svojoj biti,bolesno do srzi da ja nemam reci,a vi koji ovo podryavate i likujete sa njima ste jos gori jadnici od njih.Toliko!!!
 
Mislim da poneki srbi pate od demencije,ej bre pa oni su pobili na najmonstruozniji nacin preko milion i po srba,i ovaj kaze hvala vam,ne ovo kad vidim meni se place.

Tako je. Sa Hrvatima samo na distanci uvek.

Stari su to srpski neprijatelji i sa njima nikada ne mozemo biti u dobrim odnosima jer oni kao i Albanci i Bosnjaci zele nase biolosko istrebljenje i unistenje.

- - - - - - - - - -

Hrvati - OVO VAM NIKADA NECEMO ZABORAVITI I OPROSTITI - LOGORE ZA UBIJANJE SRPSKE DECE

jastrebarsko.jpg


Logor Jastrebarsko - specijalni hrvatski logor za srpsku decu gde su ih ubijali na najmonstruoznije nacine....
 
u Zagrebu je minutom šutnje odana počast nastradalom navijaču beogradskog kluba Marku Ivkoviću, inače hrvatskom državljaninu, čiji otac je ubijen od strane tzv. vojske SAO Krajine.

И нико да прочита о чему се ради.

Срби одају почаст - укључујући и навијаче Звезде - а коментари форумаша причају о "братству и јединству".

Покушајте у Београду одати почаст "иначе српском држављанину" убијеном од стране Хрватске војске или полиције.
 
Poslednja izmena:
u Zagrebu je minutom šutnje odana počast nastradalom navijaču beogradskog kluba Marku Ivkoviću, inače hrvatskom državljaninu, čiji otac je ubijen od strane tzv. vojske SAO Krajine.

И нико да прочита о чему се ради.

Па да, тачно, само због тзога је и био вероватно тај минут ћутања. А не зато што Хрвати много воле Србе. Показали су они ту своју ,,љубав" у Јасеновцу и осталим логорима, као и током 90-тих.
 
Али познат је твој став о Хрватима. Наравно да си ти одушељвен због тога, али очигледно или не познајеш Хрвате или не знам шта је већ у питање. Треба само да погледаш нашу историју, па да видиш да нам никад пријатељи нису били, напротив.
Мени никаква претња нису Хрвати ни Хрватска, чак и познајем неке како у крају, на послу и друштву.

Међутим ви који подржавате исламисте, ви сте против хришћанског и словенског дијалога. Ви сте издајници који подржавате Палестину и пљујете по Израелу на сваком кораку.
Више волите да пљујете Македонце, него било шта. Сваког Словена дочекате на нож, а лижете се са исламистима.

Што се мене тиче будите лицемери, летујте у Турској и осталим исламским земљама, гледајте турске серије и једите њихова .....
 
Мени никаква претња нису Хрвати ни Хрватска, чак и познајем неке како у крају, на послу и друштву.

Међутим ви који подржавате исламисте, ви сте против хришћанског и словенског дијалога. Ви сте издајници који подржавате Палестину и пљујете по Израелу на сваком кораку.
Више волите да пљујете Македонце, него било шта. Сваког Словена дочекате на нож, а лижете се са исламистима.

Што се мене тиче будите лицемери, летујте у Турској и осталим исламским земљама, гледајте турске серије и једите њихова .....
:think::hahaha::rotf:
 
Мени никаква претња нису Хрвати ни Хрватска, чак и познајем неке како у крају, на послу и друштву.

Међутим ви који подржавате исламисте, ви сте против хришћанског и словенског дијалога. Ви сте издајници који подржавате Палестину и пљујете по Израелу на сваком кораку.
Више волите да пљујете Македонце, него било шта. Сваког Словена дочекате на нож, а лижете се са исламистима.

Што се мене тиче будите лицемери, летујте у Турској и осталим исламским земљама, гледајте турске серије и једите њихова .....

Са тобом човече нешто није у реду. Теби Хрвати нису претња? Па јел ти знаш историју свога народа? Јеси ли чуо некад за Јасеновац, за Стару Градишку, јел знаш ко је убио Светог старца мученика Вукашина? Погледај слике које је Тихи поставио, и освести се човече. Ако си Србин и волиш Србе, онда не разумем како можеш да волиш душане српског народа, његове крвнике и џелате? Ајде то ми бјасни? Како можеш нешто позитивно да гледаш у држави која је протерала твој народ српски са српске земље Крајине, како можеш да позитивно гледаш на државу која је окупирала западнер српске земље? Опет, да ли си ти човече нормалан? Макс Лубурић је једном приликом рекао: ,,Колико ми Хрвати морамо да покољемо Срба, па да они и даље мисле да смо им браћа"? Шта мислиш ти о томе, Гамбино.

Друго, никада нисам подржавао исламизам и исламисте, чак напротив. Свако ко ме зна, зна да сам против њих. Па ја не могу да волим крвнике свога народа: ни муслимане, ни Турке, али ни Хрвате. То што сам против исламиста, не значи да морам да волим Хрвате, утуви то у главу. На крају крајева, твоји Хрвати су увек више волели муслимане него Србе. Јел ти познатои, несрећниче несрећни, кога су Хрвати називали ,,хрватским цвијећем"? Немој да пљујеш по њиховом ,,цвијећу" да се не би наљутили на тебе.

Што се тиче Русије и словенског света: ја сам у родбинским везама са Русијом и Русима, Православну Русију наравно да волим, тако да је бесмислено то што пишеш. Нити летујем у Турској, нити ланирам, не гледам њихове серије, велики сам противник тога, итд. Тако да птича ти је шупља. Нема ништа горе кад правиш селекцију српских непријатеља: па сад волиш једне, а друге мрзиш, уместо да на све непријатеље гледаш као на непријатеље, што они и јесу.
 
Ко је од вас предложио да се српски језик очисти од турцизама ? Нико, јер гледате турске серије, идете у исламске пекаре да ждерете, купујете турске крпе и боли вас к...ц за оног мученика Марка који је изгубио живот у Турској.

Колико вас је устало да помогне Србима када су покушавали да блокирају исламску емиграцију у највећем граду Србије и насилно мењање демографске слике њихових родних места ?
Нико, болео вас је к...ц за српство, само сте на форуму велики Срби.
 
dulesrbenda теби је деда сигурно био неки потурица када тако браниш исламисте. Да ти нису били у Ханџар дивизији кад толико волиш муслимане ?

!

Мени су прађедови били хајдуци, устаници, таманили су Турке и све остале српске непријатеље.У балканским ратовима Турске разгонили на буљуке. А ти си болесни усташоид, очигледно немаш аргумената, очигледно ниси свестан да када кажеш да немаш ништа против Хрвата, пљујеш посрпском народу, пљујеш по српским мученицима, по српској деци коју су твоја браћа Хрвати побили.Одричеш се српске земље Крајине... и ти си као Србин, стварно се сматра Србином, а такве ставове имаш?

Да ти нису били у Ханџар дивизији кад толико волиш муслимане ?

Стоп исламистима у Србији !!!

Не, пази, ти у Ханџар дивизтији су били ,,хрватско цвијеће", знаш, тако да немој да пљујеш по хрватском цвијећу, наљутиће се твоја браћа Хрвати на тебе.
 
Гамнбино, пошто су Хрвати твоја браћа, онда су и муслимани твоја браћа, будући да су они ткз. ,,хрватско цвијеће". Ево, погледај:

image.jpg


images


Тако да немој да пљујеш по твојо браћи Хрватима и ,хрватском цвијећу" муслиманима.
 
Дуле
А какви су твоји аргументи ? Искрени ? И нема генерализовања код тебе ? Баш се држиш теме ?

Кажеш твој деда се борио против Турака ? Па што ти ниси се само солидарисао са грађанима Београда којима су исламисте довели на праг ?
Требало је само да изађеш из куће и да мирно протествујеш, да телима забранимо мењање демографске слике Србије.
Где си био, на форуму ратовао ?

Боли тебе к... што вехабије живе 200 метара од нас, ти би да ратујеш преко интернета за РСК.
 
ovo ovde nema veze sa islamistima ni jednom recju,a ti si taj koji pod navodnim napadom na muslimane brze bolje postavljas nove teme,i propagiras kako su nam hrvati prijatelji,koliko si jadan da je to za nepoverovati?

Човек је болестан, ко да то што смо шротив Хрвата, зхначи да волимо исламисте. Е па не волим ни једне ни друге, јер волим свој српски народ, а они су непријхатељи српскога народа.

А што је најгоре управо су Хрвати и муслимани највише сарађивали и заједно убијали Србе.

То говори колико је Гамбино конрадикторна особа...

- - - - - - - - - -

Дуле
А какви су твоји аргументи ? Искрени ? И нема генерализовања код тебе ? Баш се држиш теме ?

Кажеш твој деда се борио против Турака ? Па што ти ниси се само солидарисао са грађанима Београда којима су исламисте довели на праг ?
Требало је само да изађеш из куће и да мирно протествујеш, да телима забранимо мењање демографске слике Србије.
Где си био, на форуму ратовао ?

Боли тебе к... што вехабије живе 200 метара од нас, ти би да ратујеш преко интернета за РСК.

Наравно да сам се солидарисао, ништа ти о мени не знаш. А узимаш да причаш. И за Марка сам жалио, ко за братом рођеним. Опет ти кажем, немој више да лупаш молим те. Мени је жао свакога Србина ког су душмани убили.

А управо си ти тај који ратује преко интернета, не скидаш се са њега и констатно на њему шириш љубав према Хрватима. Још тврдиш да немаш ништа против њих, па то није нормално.

Тако да све у свему, у великој си заблуди, надам се да ћеш је се некад ослободити.

- - - - - - - - - -

Дуле
А какви су твоји аргументи ? Искрени ? И нема генерализовања код тебе ? Баш се држиш теме ?

Кажеш твој деда се борио против Турака ? Па што ти ниси се само солидарисао са грађанима Београда којима су исламисте довели на праг ?
Требало је само да изађеш из куће и да мирно протествујеш, да телима забранимо мењање демографске слике Србије.
Где си био, на форуму ратовао ?

Боли тебе к... што вехабије живе 200 метара од нас, ти би да ратујеш преко интернета за РСК.

ПС: да знаш нешто о балијско-хрватском братсву против Срба не би писао овакве глупости и ширио усташофилију по форуму.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top