Хрвати опет жмире на злочине

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Problem je u tome što ne mogu bez nas. Forumske patriote bi prestale postojati.

:hahaha::hahaha::hahaha:

problem je sto ste poput nadzak baba koje bi sve da znaju sta se desava u okolini,
pa se pojavljujete kao gliste posle kise...umesto da se nakacite na vase forume i tamo orgijate , ne vi se nadjete pametni da drzite moralnu disciplinu u tudjem dvoristu...a onda vam smeta kad vas oheftamo i posaljemo na odmor:mrgreen:

naravno tu se uvek nadje po koji jomini koji ce da izigrava moralnog sudiju i plete po sopstvenom narodu ,sa silnim uvlacenjem u bulju gde samo ostaju pete kao simbol ''jedinstva'' iz (ne ) znanih razloga koje samo jomini zna ...ili cova sprema teren za more i mesto na plazi , djavo ce ga znati :mrgreen:
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

problem je sto ste poput nadzak baba koje bi sve da znaju sta se desava u okolini,
pa se pojavljujete kao gliste posle kise...umesto da se nakacite na vase forume i tamo orgijate , ne vi se nadjete pametni da drzite moralnu disciplinu u tudjem dvoristu...a onda vam smeta kad vas oheftamo i posaljemo na odmor:mrgreen:

naravno tu se uvek nadje po koji jomini koji ce da izigrava moralnog sudiju i plete po sopstvenom narodu ,sa silnim uvlacenjem u bulju gde samo ostaju pete kao simbol ''jedinstva'' iz (ne ) znanih razloga koje samo jomini zna ...ili cova sprema teren za more i mesto na plazi , djzvo ce ga znati :mrgreen:

Ma znamo mi da ćeš i ove godine doći kod nas na ljetovanje.:per::cool:
 
Posecujete srpski forum, tacnije receno visite ovde i kad vam je vreme za posao i kad je vreme za nedeljnu misu, jer su vam Srbi vazniji od svega drugog u zivotu

I onda kazes kako Srbi ne mogu bez Hrvata???

Ti si stvarno klinjo koji ne zna sta pise

Ajde koliko ste tema otvorili o nama u zadnjih mjesec dana. Kad bi se manje bavili nama, a više svojim problemima, kojih imate puno, nebi ni nas bilo. problem je u tome što onda nebi bilo ni vas forumskih patriota. :kafa:
 
Ajde koliko ste tema otvorili o nama u zadnjih mjesec dana. Kad bi se manje bavili nama, a više svojim problemima, kojih imate puno, nebi ni nas bilo. problem je u tome što onda nebi bilo ni vas forumskih patriota. :kafa:

:hahaha::hahaha::hahaha:

ma otvorili smo na milione tema o vama ,ZADOVOLJAN !? i jos cemo toliko jer ste nam zanimljivi da vas heftamo i da se sprdamo sa vasim akcentom ,novim jezikom, smesnim ponasanjem ,glupim humorom, sterlilnoscu drustva, kompleksima, jednostavno sve sto nam cinite zivot zabavnim ,jer vecih zabavljaca od vas nema .

milion x smo vas pitali ZASTO VIRTUELNO NE ODEBETE U ONU LEPU VASU ,I NA VASE FORUME , PRIZNALI STE DA VAM JE KOD NAS ZABAVNO ,A ZABAVNO JE JER STE KAO PUCANSTVO HLADNI ,SMORENI, BEZ IDEJA I SL.
JEDINO VAM OD RUKE IDE ROKANJE CIVILA :whistling:
 
Ajde koliko ste tema otvorili o nama u zadnjih mjesec dana. Kad bi se manje bavili nama, a više svojim problemima, kojih imate puno, nebi ni nas bilo. problem je u tome što onda nebi bilo ni vas forumskih patriota. :kafa:

Da niste toliko opsednuti Srbima ne bi vas uopste zanimalo sta se ovde pise

Kao sto mene zaboli qurac sta se pise na ustaskim forumima ...

Ali ako sam sebe moras da tesis i lazes samo izvoli ..



:mazi:
 
Vampirče je glumio hrvaticu? Čuo sam ja da on to voli.:per:

:hahaha::hahaha::hahaha:

sta se koji ku-rac hvatas za 2ge forumase ,imas li ti nesto zabavno pisati !?

pusti 2ge , ali ajde da ti pomognem ..............i tako ti se nama pridruzi i vampir , a rvatica vristi u p.m. naravno iskljucimo joj mozak i pokazemo joj kako da ostane plodna ...sad ono msm bole nas ku-rac sta ce joj tata rvat i mama rvatica reci sto nosi :mrgreen:...bitno je da je cura osetila ljuti kulen ...
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

sta se koji ku-rac hvatas za 2ge forumase ,imas li ti nesto zabavno pisati !?

pusti 2ge , ali ajde da ti pomognem ..............i tako ti se nama pridruzi i vampir , a rvatica vristi u p.m. naravno iskljucimo joj mozak i pokazemo joj kako da ostane plodna ...sad ono msm bole nas ku-rac sta ce joj tata rvat i mama rvatica reci sto nosi :mrgreen:...bitno je da je cura osetila ljuti kulen ...

I onda si se probudio sa svojim klikerom u ruci i vlažnom plahtom.:zcepanje:
 
I onda si se probudio sa svojim klikerom u ruci i vlažnom plahtom.:zcepanje:

:hahaha::hahaha::hahaha:

ma ne Brate Bolje Bezi ...opet nisi razumeo ........posle toga sam se probudio sa japanskim kuglicama u njenoj beckoj goozi , al kuglice nece van , ejjj jebte cucak
nece van...doslo do grcenja anusnog misica , oce rvatica jos :dash:...mislimo se mi pa gde ces vise ,ali onda skapiramo PA ,DA RVATICA JE TO ,KAO I NJENA BRACA VOLE DA GA PRIMAJU :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
:hahaha::hahaha::hahaha:

ma ne Brate Bolje Bezi ...opet nisi razumeo ........posle toga sam se probudio sa japanskim kuglicama u njenoj beckoj goozi , al kuglice nece van , ejjj jebte cucak
nece van...doslo do grcenja anusnog misica , oce rvatica jos :dash:...mislimo se mi pa gde ces vise ,ali onda skapiramo PA ,DA RVATICA JE TO ,KAO I NJENA BRACA VOLE DA GA PRIMAJU :mrgreen:

je ,a kaj je sad ,ne ....je tak il ne ?

:kafa:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top