Хрвати опет жмире на злочине

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stalno otvarate nove teme o Hrvatskoj i Hrvatima.:per:

Pa zna šta BBB , ja mislim da sam shvatio konačno zašto. Logičnije bi bilo da cvile nad šiptarima koji su im uzeli Kosovo a oni opet o nama.

Ma što god oni rekli, razlog je samo jedan - pobijedili smo ih , time smo im nabili vojnički kompleks i oni ne mogu vjerovati da im se desilo to što im se desilo, da svi srbi više ne žive u jednoj državi, da su na krilima imperijalizma došli prilično daleko a onda sve izgubili. Prvo rat u Hrvatskoj, djelomično u Bosni, Kosovo je otišlo, Crna Gora ih je ostavila, a Vojvodina nije prezadovoljna sa sisanjem njihovih para iz Beograda. I u takvim okolnostima, najmoćnije oružje koje im ostaje je - krstarica. Da se liječe. - ne svi ali velik dio njih.
 
Pa zna šta BBB , ja mislim da sam shvatio konačno zašto. Logičnije bi bilo da cvile nad šiptarima koji su im uzeli Kosovo a oni opet o nama.

Ma što god oni rekli, razlog je samo jedan - pobijedili smo ih , time smo im nabili vojnički kompleks i oni ne mogu vjerovati da im se desilo to što im se desilo, da svi srbi više ne žive u jednoj državi, da su na krilima imperijalizma došli prilično daleko a onda sve izgubili. Prvo rat u Hrvatskoj, djelomično u Bosni, Kosovo je otišlo, Crna Gora ih je ostavila, a Vojvodina nije prezadovoljna sa sisanjem njihovih para iz Beograda. I u takvim okolnostima, najmoćnije oružje koje im ostaje je - krstarica. Da se liječe. - ne svi ali velik dio njih.

Hrvati koji su zadovoljni "ostvarenjem tisucljetnog sna" uzivaju u svojoj NDH, nemaju potrebe ni vremena posecivati srpske stranice i glumiti kako im je sve naj naj ... iskompleksirani i frustrirani besposlicari nemaju nista pametnije da rade
 
Pa zna šta BBB , ja mislim da sam shvatio konačno zašto. Logičnije bi bilo da cvile nad šiptarima koji su im uzeli Kosovo a oni opet o nama.

Ma što god oni rekli, razlog je samo jedan - pobijedili smo ih , time smo im nabili vojnički kompleks i oni ne mogu vjerovati da im se desilo to što im se desilo, da svi srbi više ne žive u jednoj državi, da su na krilima imperijalizma došli prilično daleko a onda sve izgubili. Prvo rat u Hrvatskoj, djelomično u Bosni, Kosovo je otišlo, Crna Gora ih je ostavila, a Vojvodina nije prezadovoljna sa sisanjem njihovih para iz Beograda. I u takvim okolnostima, najmoćnije oružje koje im ostaje je - krstarica. Da se liječe. - ne svi ali velik dio njih.

E doktore... Ja na jednom posecenom hrvatskom forumu ne videh toliko Srba koliko vidim ovde Hrvata... Kada se toliko nabacujete, ne moze ni da se izbegne prica o vama, a to opet pokazuje o cijim se kompleksima ovde radi :hahaha:

Doktor :hahaha::cepanje:
 
E doktore... Ja na jednom posecenom hrvatskom forumu ne videh toliko Srba koliko vidim ovde Hrvata... Kada se toliko nabacujete, ne moze ni da se izbegne prica o vama, a to opet pokazuje o cijim se kompleksima ovde radi :hahaha:

Doktor :hahaha::cepanje:
Pa jeftinije mi je otići na krstu,nego svaki dan kupovati novine. Ovdje odmah saznam što ima kod nas novoga.:per:
 
Pa zna šta BBB , ja mislim da sam shvatio konačno zašto. Logičnije bi bilo da cvile nad šiptarima koji su im uzeli Kosovo a oni opet o nama.

Ma što god oni rekli, razlog je samo jedan - pobijedili smo ih , time smo im nabili vojnički kompleks i oni ne mogu vjerovati da im se desilo to što im se desilo, da svi srbi više ne žive u jednoj državi, da su na krilima imperijalizma došli prilično daleko a onda sve izgubili. Prvo rat u Hrvatskoj, djelomično u Bosni, Kosovo je otišlo, Crna Gora ih je ostavila, a Vojvodina nije prezadovoljna sa sisanjem njihovih para iz Beograda. I u takvim okolnostima, najmoćnije oružje koje im ostaje je - krstarica. Da se liječe. - ne svi ali velik dio njih.


:hahaha::hahaha::hahaha:

pobedili ste politikom ,medijima ,molbama da vas ameri i nemci pomognu
,jer sami nista niste umeli.
pobedili ste jer ste znali kako sakingovati zapadnim gospodarima, i to je uspeh i to treba znati :mrgreen:
pobedili ste jer se umete uvuci u svaku bulju ,kako bi izbegli zrtve jer vas je ionako malo
pobedili ste jer ste ljigavi

to sto vi tripujete o vasim kojekakvim VITESKIM uspesima kroz istoriju ,i nacin kako ucite rvatsku mladez to je ok , ali kad popijete samar MORATE I TO ZNATI PODNETI ,KAO PRAVI VITEZOVI :rotf::rotf::rotf:

kompleksi o kojekakvim vojnim uspesima su u vas produkt mozdanih ohrabrenja da nastavite ,tamo gde NIKAD NISTE STALI ...a mozda ste hteli

pricas o VOJVODINI !!? :rotf::rotf::rotf: dalmacija vam ebe mater vama kontinetalnim rvatima ,jer im posisaste sav kapital koji je tesko zaradjen ,a mora da uzmu kintu jer pokusavaju skrpiti vanjski dug od 50 milijardi dolara
ako ne to ,onda cete opet morati kleknuti i gutati zapadu.

ostrva su vam bila na meti za prodaju , i jos ce biti na licitaciji samo se ispituje teren kad dodje vreme za to .
dalmacija trazi nezavisnost , italija vas smeka ,ugari samo cekaju nije vazno kad ,ali doci ce dan kad ce vas pocepati velike sile
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Poslednja izmena:
:hahaha::hahaha::hahaha:

pobedili ste politikom ,medijima ,molbama da vas ameri i nemci pomognu
,jer sami nista niste umeli.
pobedili ste jer ste znali kako sakingovati zapadnim gospodarima, i to je uspeh i to treba znati :mrgreen:
pobedili ste jer se umete uvuci u svaku bulju ,kako bi izbegli zrtve jer vas je ionako malo
pobedili ste jer ste ljigavi
Glavno da smo pobijedili i da se ti pjeniš zbog toga.:cool:

to sto vi tripujete o vasim kojekakvim VITESKIM uspesima kroz istoriju ,i nacin kako ucite rvatsku mladez to je ok , ali kad popijete samar MORATE I TO ZNATI PODNETI ,KAO PRAVI VITEZOVI :rotf::rotf::rotf:

kompleksi o kojekakvim vojnim uspesima su u vas produkt mozdanih ohrabrenja da nastavite ,tamo gde NIKAD NISTE STALI ...a mozda ste hteli

pricas o VOJVODINI !!? :rotf::rotf::rotf: dalmacija vam ebe mater vama kontinetalnim rvatima ,jer im posisaste sav kapital koji je tesko zaradjen ,a mora da uzmu kintu jer pokusavaju skrpiti vanjski dug od 50 milijardi dolara
ako ne to ,onda cete opet morati kleknuti i gutati zapadu.

ostrva su vam bila na meti za prodaju , i jos ce biti na licitaciji samo se ispituje teren kad dodje vreme za to .
dalmacija trazi nezavisnost , italija vas smeka ,ugari samo cekaju nije vazno kad ,ali dodci ce dan kad ce vas pocepati velike sile
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Evo besposliočara opet na forumu. :per:
Cijeli post ti je u stilu sprem te se spremte.:per: Za razliku od vas, talijani i mađari priznaju naše granice. Bolje ti je da gledaš i meteš u svojem dvorištu. Ostali ste bez drugog oka u glavi,Kosova, a sad su na redu Vojvodina i Sandžak.:per::p:cool:
 
Poslednja izmena:
Pa zna šta BBB , ja mislim da sam shvatio konačno zašto. Logičnije bi bilo da cvile nad šiptarima koji su im uzeli Kosovo a oni opet o nama.

Ma što god oni rekli, razlog je samo jedan - pobijedili smo ih , time smo im nabili vojnički kompleks i oni ne mogu vjerovati da im se desilo to što im se desilo, da svi srbi više ne žive u jednoj državi, da su na krilima imperijalizma došli prilično daleko a onda sve izgubili. Prvo rat u Hrvatskoj, djelomično u Bosni, Kosovo je otišlo, Crna Gora ih je ostavila, a Vojvodina nije prezadovoljna sa sisanjem njihovih para iz Beograda. I u takvim okolnostima, najmoćnije oružje koje im ostaje je - krstarica. Da se liječe. - ne svi ali velik dio njih.

Potpisujem.


:kafa:
 
Glavno da smo pobijedili i da se ti pjeniš zbog toga.:cool:

:hahaha::hahaha::hahaha:


zasto bi se ja penio ? pa nisam ja taj koji je gutao citavom zapadu , a posle dao prdu ! doduse treba i to znati ,ali eto kad vec nismo takvi mozda mozemo nauciti od vas , kako primiti a ne zagnojiti se !




Evo besposliočara opet na forumu. :per:
Cijeli post ti je u stilu sprem te se spremte.:per: Za razliku od vas, talijani i mađari priznaju naše granice. Bolje ti je da gledaš i meteš u svojem dvorištu. Ostali ste bez drugog oka u glavi,Kosova, a sad su na redu Vojvodina i Sandžak.:per::p:cool:


:hahaha::hahaha::hahaha:

besposlicar JA !? sram te bilo bakterijo,iz vojne fabrike otrova :mrgreen:.....al ajd da ti oprostim na sluzavosti ,jer jasno mi je da si ususkan u maminoj postelji i na tatinom kru'u , ljudi skontali da jos nisi zreo da napustis gnezdo pa sto kazu bolje da te jos ojacaju sa mlekom punog kalcijuma i da ti poboljasju mozdane funkcije.


sta sprem te se ,sprem te !? zelis pomoci mami usisati gajbu ? ajde ,ajde...ujo mali da razvijes motoriku misicne strukture...

:rotf::rotf::rotf:...jes ,jes...italijani su vam prizanli granice jer je politika khu-rva , a kad je khu-rva to znaci da ce vas atanemisati kad dodje vreme za to , ugari vec odavno imaju pik na slavonske ravnice , ameri , nemci i englezi na jadransko more , samo ti uzivaj do momenta kad vam uruce plave kovretice i kazu rvasti vreme je naplate :mrgreen:

dvoriste i metenje?? ja jesam u svom dvoristu ,do jaja je ...a koji ti khu-rac radis u mom dvoristu !?

vojvodina = istra :mrgreen:+dalmacija+ slavonija


Brate Bolje Bezi :rotf::rotf::rotf:
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

pobedili ste politikom ,medijima ,molbama da vas ameri i nemci pomognu
,jer sami nista niste umeli.
pobedili ste jer ste znali kako sakingovati zapadnim gospodarima, i to je uspeh i to treba znati :mrgreen:
pobedili ste jer se umete uvuci u svaku bulju ,kako bi izbegli zrtve jer vas je ionako malo
pobedili ste jer ste ljigavi

to sto vi tripujete o vasim kojekakvim VITESKIM uspesima kroz istoriju ,i nacin kako ucite rvatsku mladez to je ok , ali kad popijete samar MORATE I TO ZNATI PODNETI ,KAO PRAVI VITEZOVI :rotf::rotf::rotf:

kompleksi o kojekakvim vojnim uspesima su u vas produkt mozdanih ohrabrenja da nastavite ,tamo gde NIKAD NISTE STALI ...a mozda ste hteli

pricas o VOJVODINI !!? :rotf::rotf::rotf: dalmacija vam ebe mater vama kontinetalnim rvatima ,jer im posisaste sav kapital koji je tesko zaradjen ,a mora da uzmu kintu jer pokusavaju skrpiti vanjski dug od 50 milijardi dolara
ako ne to ,onda cete opet morati kleknuti i gutati zapadu.

ostrva su vam bila na meti za prodaju , i jos ce biti na licitaciji samo se ispituje teren kad dodje vreme za to .
dalmacija trazi nezavisnost , italija vas smeka ,ugari samo cekaju nije vazno kad ,ali doci ce dan kad ce vas pocepati velike sile
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

napisao si iz svog ugla zašto smo pobijedili, drago mi je da to priznaješ, ali nikako da mi objasniš kako to da ste izgubili.

ako su eto svi pronicljivi i pametni kao ti, kako to da ste vi na kraju raskomadani uza svu vitešku i intelektualnu prošlost :D
 
E doktore... Ja na jednom posecenom hrvatskom forumu ne videh toliko Srba koliko vidim ovde Hrvata... Kada se toliko nabacujete, ne moze ni da se izbegne prica o vama, a to opet pokazuje o cijim se kompleksima ovde radi :hahaha:

Doktor :hahaha::cepanje:

statistički gledano svaka 3-a tema je o Hrvatima, otvorena od Srba na forumu.....

Znam , teško je gledati Karlobag i Viroviticu kroz Hubble teleskop.
 
Glavno da smo pobijedili i da se ti pjeniš zbog toga.:cool:



Evo besposliočara opet na forumu. :per:
Cijeli post ti je u stilu sprem te se spremte.:per: Za razliku od vas, talijani i mađari priznaju naše granice. Bolje ti je da gledaš i meteš u svojem dvorištu. Ostali ste bez drugog oka u glavi,Kosova, a sad su na redu Vojvodina i Sandžak.:per::p:cool:

Ja ti gledam ovako. Za Srbe i srpsku povijest u povijesnom kontekstu je pozitivnu ulogu zaista odigrao jedino taj Karađorđe, i jedino normalno i pošteno i razumno u povijesti što su imali je bila dinastija Obrenović. Od Nemanjića, pa sve do 20-st to je jedino smisleno i pro-europski što su imali. Međutim povijest je pokazala da su i vlastitog heroja Karađorđa skinuli sami Srbi, a Obrenoviće su poklali i pobacali kroz prozor. Prethodno tome, uspjeli su na Kosovu djelomično zaustaviti Turke, međutim, činjenični poraz u toj bitci ih nije spasio od turske vladavine preko 500 godina što im je je do danas stvorilo kompleks žrtve , a u tim uvjetima jedini obrazovni faktor je bila SPC , bez ikakvih pravih intelektualaca u vrijeme humanizma i renesanse. I konačno, I i II balkanski rat im skida kompleks gubitnika, a prethodno Karađorđe, i zaključno 1 svjetski rat im skida čizmu gubitnika na svjetskoj sceni i traje doba njihovog vojnog trijumfalizma.

Da bi nakon svega toga, jedna nenaoružana Hrvatska slomila svaki mit o njihovoj veličini i vratila ih u kaljužu njihovih srednjovjekovnih kompleksa.

U kontekstu toga i samo toga promatram pisanje APATRIDA, Sanovnika, paje i sličnih....
 
statistički gledano svaka 3-a tema je o Hrvatima, otvorena od Srba na forumu.....

Znam , teško je gledati Karlobag i Viroviticu kroz Hubble teleskop.


Ми срби отварамо теме о хрвтским злочинима да се не избрише сећање на српске жртве у налету Еу интеграција и да припремимо будућа поколења за освету! Тиме се боримо против званичне политике помирења коју воде Тадић и Јосиповић! Ми четници кажемо да неће бити мира док не легне освета,ПРАВИ ЗА ПРАВЕ, а КРИВИ ЗА КРИВЕ!

Што се тиче телескопа,то је мање важно кад се има у виду да је српска војска прошпартала кроз целу данашњу Хрватску више пута! Кад ћете ви хрвати ући тенковима у Београд?
Победу коју помињете за вас су изборили американци,као и шиптарима што су дали Косово! Зашто бих се љутио на шиптаре кад они ништа не би могли да Америка није бомбардовала Србију! Србе у предходним ратовима је победио западни империјализам на челу са САД и NATO,а не боранија као што сте ви усташе и шипци! Да САД нису спречиле Слобу данас би трг Бана Јелачића у Загребу био Трг Јасеновачких жртава!
 
napisao si iz svog ugla zašto smo pobijedili, drago mi je da to priznaješ, ali nikako da mi objasniš kako to da ste izgubili.

ako su eto svi pronicljivi i pametni kao ti, kako to da ste vi na kraju raskomadani uza svu vitešku i intelektualnu prošlost :D

:hahaha::hahaha::hahaha:

aj pravnice tezak 22,000 evra da ti pomognem ;

pobedili ste medijima, uvlacenjem ,genocidom, zastrasivanjem, uvlacenjem ,lizanjem ,ljigavoscu, itd....e, sad ratove ste pusili i toga ste svesni da niste bog zna sta postigli ,tako da ste vrlo lukavo pribegli politici izbegavanja direktnog sukoba tamo gde ste uvek omasivali , zato sto ste svesni da ....a to traje jos od pre WW1 , ste isuvise mali da bi se mogli nositi sa austro-ugarskom ,ili nemackom danas amerikom ili engleskom ,zato ste uvek imali snosaje kako bi zastitili drzavu ,kazem to treba umeti.

zato ste i tokom istorije uvek nabijali svest pucanima o koje kakvim viteskim podvizima jer je elita rvatske svesna sopstvene inferiornosti u odnosu na okruzenje, i na taj nacin su vam podizali svest preko istorijskih dogadjaja i sl. samo da bi odrzali hrabrost i velicinu u rvata(e)

mnoge svetske licnosti zapada su vas okarakterisali kao genocidan narod i to je sve lepo dokumentovano ,ali vas drze zarad sopstvenih ciljeva .

zasto smo mi izgubili !? ratove nismo ,iako to nije nesto cime treba da se ponosi iko, jer se u ratovima gine ...ali srbi(n) nikad nije imao politiku tendencije ljigavosti ,vec je verovao u pravdu i to ga je kostalo...
kostalo ga je jer je glup zbog slepe vere u koje kakve ideale ,ali i to se polako popravlja....takodje su srbi izgubili jer su bili razvodnjeni ,ali i to se polako popravlja...
takodje su izgubili jer nismo imali pokvarene i ljigave politicare ,poput vasih
takodje jer nismo znali iskoristiti svetske medije

nije to zbog toga sto ste VI evropa ,a mi kao ISTOK kako vi to volite reci ,vec zato sto ste kao ljigav narod dali mnogo vise da vas vole NOVAC, BULJU, GRLO ,DRZAVU ,LUKE ,PRIRODU ZA OTPAD I SL....


srbija je bila komadana i kaznjena jer nije dala ono sto ste vi kolektivno dali , ali rekoh politika je drolja ,tako da se ne zanosite da ste u ocima zapada voljeni, jer TOLIKO STE MALI DA CE DOCI DAN KADA CE VAS ZAISTA OEBATI , necete im vise trebati ali ce potrebovati vase zene ,luke, gradove ,zemlju, vazduh ....iako to vec od svega pomalo imaju ;)
 
Ми срби отварамо теме о хрвтским злочинима да се не избрише сећање на српске жртве у налету Еу интеграција и да припремимо будућа поколења за освету! Тиме се боримо против званичне политике помирења коју воде Тадић и Јосиповић! Ми четници кажемо да неће бити мира док не легне освета,ПРАВИ ЗА ПРАВЕ, а КРИВИ ЗА КРИВЕ!

Што се тиче телескопа,то је мање важно кад се има у виду да је српска војска прошпартала кроз целу данашњу Хрватску више пута! Кад ћете ви хрвати ући тенковима у Београд?
Победу коју помињете за вас су изборили американци,као и шиптарима што су дали Косово! Зашто бих се љутио на шиптаре кад они ништа не би могли да Америка није бомбардовала Србију! Србе у предходним ратовима је победио западни империјализам на челу са САД и NATO,а не боранија као што сте ви усташе и шипци! Да САД нису спречиле Слобу данас би трг Бана Јелачића у Загребу био Трг Јасеновачких жртава!

o ovome ti je pričam Zapadni Susjed----kompleksi.

Pa dragi moj u tome i je suština, mi nikad nismo ni željeli doći do Beograda. Beograd nije Hrvatska.

A ovo za osvetu se mogu samo blago nasmijati :)

Suze ne mijenjaju svijet ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top