HotMail - Gmail - Yahoo

Htela sam da pitam,posto nisam bas neki strucnjak za komp,zasto kada razgovaram preko MSN-a preko slusalica,konekcija traje svega nekoliko min pa se prekida,i onda moram ponovo da pozovem i opet isto.Uzasno me nervira.Inace imam ovu najnoviju verziju zato sto drugu nisam mogla da instaliram.Inace pre njega sam imala 8.1 i bio je super.I kad kliknem CALL ne potamni Call vec VIDEO.kao da je video poziv a ne samo poziv.Bas me nervira,ako mozete pomozite.
 
Nece ni jednu drugu verziju da mi prihvati a Skype nije bas za moju upotrebu.:rumenko:

probaj skeniraj komp sa malwarebytes-om i spybot search&destroy, mozda neka napast pravi problem. prvo uradi ovo, pa javi sta se desava. ako ne radi, da pokusas ovo drugo.

drugu verziju msn-a i ne mozes da instaliras, osim da skines ovaj program izbrises msn i ponovo ga instaliras, jer drugo ne znam sta bi moglo da bude. da je problem sa slusalicama i mikrofonom onda bi sredili reinstalacijom drajvera, ali posto su oni dobro sljakali na prethodnoj verziji msn-a znaci nije do njih.

p.s. probaj skype. :mrgreen:
 
DA ne citam ranije postove, recite mi ako je neko imao slican problem.

Problem je u tome sto vec mesecima ne mogu da se ulogijem na msn. Ustvari mogu ali se sam izloguje za par sekundi. Tri puta sam pokusao da reinstaliram msn, napravio bar 5 razlicitih accounta i NE VREDI! Procitao sam i poslusao bezbroj saveta ali ista prica.

Verovatno je veoma bitno da napomenem da mojoj sestri radi normalno na ovom PC-u ali na drugom ''user account-u"
:dash:


Malo citiram sam sebe ali sta ima veze. :) Ovo gore sam postavio ranije i dobijao sam savete da reinstaliram program, resetujem sifru itd... ali nista nije pomoglo. U medjuvremenu sam probao sa drugog kompa i radi MSN! Ali sto je jos cudnije, radi i na drugom USER ACCOUNTU na ovom PC-u!!! Tako da dolazim do zakljucka da nije problem sa msn nalogom vec sa nekim podesavanjima u mom korisnickom nalogu. Probao sam razna podesavanja ali NE VREDI. Ima li iko ideju o cemu se ovde radi??? :dontunderstand:
 
Malo citiram sam sebe ali sta ima veze. :) Ovo gore sam postavio ranije i dobijao sam savete da reinstaliram program, resetujem sifru itd... ali nista nije pomoglo. U medjuvremenu sam probao sa drugog kompa i radi MSN! Ali sto je jos cudnije, radi i na drugom USER ACCOUNTU na ovom PC-u!!! Tako da dolazim do zakljucka da nije problem sa msn nalogom vec sa nekim podesavanjima u mom korisnickom nalogu. Probao sam razna podesavanja ali NE VREDI. Ima li iko ideju o cemu se ovde radi??? :dontunderstand:

nasao sam neka dva resenja, koja su nekim ljudima popravili msn, ali ne svima.

I resenje:
1. start>run>kucaj regedit
2. izbrisi ovaj fajl HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger\Policies
3. probaj msn

II resenje:
1. start>run>kucaj regedit
2. otvori HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger
3. izbrisi folder MSN Messenger
4. probaj da se ulogujes.

ovo sve radi kad ti je msn ugasen. nadam se da ce nesto pomoci.
 
pa da li se cesto desava da izlaze neke greske, da zablokira sama od sebe ili kad pokrenes neku jacu aplikaciju? a jesi probao da reinstaliras msn? da li imas neki dodatak instaliran vezan za izgled win-a (transformation pack itd)? zna zbog njih da pobrljavi msn.
 
cim malo duze kucam odmax blokada xD i ranije sam reinstalirao ali ne wredi ne znam koji mu xD

mozda blokira zbog starog tj zbog 2 messangera...Ali onda bi i stari block...mslm ne kapiram i firewall sam ugasio ma sta nisam ne wredi ili sam mislim ne kapiram xD
 
cim malo duze kucam odmax blokada xD i ranije sam reinstalirao ali ne wredi ne znam koji mu xD

mozda blokira zbog starog tj zbog 2 messangera...Ali onda bi i stari block...mslm ne kapiram i firewall sam ugasio ma sta nisam ne wredi ili sam mislim ne kapiram xD

Pazi kad swez windows tek ubacen i instaliram messanger reko sad je :ubica" kad ono opet blokada xD smorio sam se bio xD
 
ma ovaj novi msn je katastrofa, dosta ljudi se zali. rekao si da ti je ukljucen i stari msn? probaj njega iskljuci nek ti bude aktivan samo ovaj novi. a jesi skenirao sistem sa malwarebytes-om i spybot-om, mozda si dobio neki virus.
 
ma nije najnowiji 8.5 koji je poprilicno star 2007 cini me xD ali sam nawikao na njega..pazi ne palim zajedno 2 messengera wec posebno pazi stari taj sto se dobija uz windows sljaka bez problema ali swaki drugi kojiinstaliram nece..A owaj stari ine widim opciju da ga mogu delete ..mislim nema scan potrebe jer kazem ti instaliram windows swez kao oprane gatje xD i on opet bag mislim nije do wirusa 100posto.
 
Imam msn 8.0 srpsku verziju i ne moze vise raditi jer pise da je raspoloziva nova verzija MSN-a da downloadujem i ne mogu uci preko tog 8.0 srpskog. Ali je problem i kad skinem novi kad ga pokrenem i udjem preko svoje adrese nikako ne mogu vidjeti kontakte ni dodati nove samo prazno onako stoji... Zna li neko sta uraditi da ne trazi novu poruku ili postoji li mogucnost nekako tako reci stvoriti kontakte koji su na mojoj e-mail adresi? Pozdrav
 
jedino resenje na koje sam naisao, a koje je dobijeno od strane microsoft-a je da se skine wlm 2008 i da se on privremeno koristi. u microsoft-u kazu da je doslo do konflikta izmedju hardware-a i da ce oni to resiti u nekim novijim verzijama. evo ti link, pa ako hoces skini ovaj wlm 2008 dok ne srede 2009.
 
Windows Live Messenger 9 build 14.0.8089.726 - Offline Full Installation Package - English 134 MB

http://hotfile.com/dl/11214374/29397da/wlsetup-all.exe.html

Serbian (Srpski)
http://hotfile.com/dl/11269967/1e96b27/wlsetup-all.exe.html

Serbian Cyrillic
http://hotfile.com/dl/11270114/5b0c1b7/wlsetup-all.exe.html

Prije instalacije instalirajte Windows Instaler 4.5 odavde i bez konekcije na internet možete instalirati najnoviji Messenger.Imate u ponudi više jezika


Windows Live Messenger 8.5 Offline Installer
http://rapidshare.com/files/131876649/WindowsLiveMessenger8.5-English.zip
 
Poslednja izmena:

Back
Top