HotMail - Gmail - Yahoo

Imam Windows XP SP3 , plus najnoviji updatovi.
Mislis da bi reinstaliranjem Live Messengera uspeo?

Zainatio sam se da mi proradi,jer mi je bas cudno :)
Svi mi programe rade,osim ovog Microsoftovog :)
Probacu ponovo pa javljam.
 
Meni se pojavljuje ova greska na najnovijem msn 2009... nece nikako da udje.z:(
 

Prilozi

  • Snap1.jpg
    Snap1.jpg
    29,9 KB · Pregleda: 6
aj probaj sad ovo, neki od ovih predloga zvuce glupo, ali znaju da prave problem:

1. Proveri da li ti je vreme ispravno;
2. Ako imas Zone Alarm ili neki drugi firewall iskljuci ga;
3. Idi Start>Run>ukucaj regsvr32 softpub.dll, pa OK. isto ovo ponovi i za regsvr32 wintrust.dll, regsvr32 initpki.dll, regsvr32 MSXML3.dll
4. Restartuj MSN
 
aj sacekacemo da vidimo da ti mozda neki virus ne pravi problem. pa ako posle toga nece da radi, da reinstaliras msn i pokusas ponovo.

aj da pokusamo jos i ovo, posto vidim da imas avg antivirus, njegov firewall moze da ti pravi problem. pogledaj na ovom linku uputstvo: http://messenger-support.spaces.live.com/blog/cns!8B3F39C76A8B853F!14004.entry

nije do virusa... juce sam deinstalirala msn i uslo je, ali mislim da ne mogu svaki dan da ga deinstaliram!z;)

A u AVG nemam firewall...
 

Prilozi

  • Snap1.jpg
    Snap1.jpg
    38 KB · Pregleda: 3
a jel imas neki firewall?

aj probaj ovo:

start>run> kucaj regedit
kada ti se otvori registry editor prati sledecu putanju HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft
> Windows live contacts > Database. sad tamo ces videti 2 fajla koje treba izbrisati, a to su ovi fajlovi:

C:\Users\ Your Windows logon name \Contacts\ tvoja email adresa
C:\Users\ Your Windows logon name \Contacts\ tvoja email adresa \ shadow
 
a jel imas neki firewall?

aj probaj ovo:

start>run> kucaj regedit
kada ti se otvori registry editor prati sledecu putanju HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft
> Windows live contacts > Database. sad tamo ces videti 2 fajla koje treba izbrisati, a to su ovi fajlovi:

C:\Users\ Your Windows logon name \Contacts\ tvoja email adresa
C:\Users\ Your Windows logon name \Contacts\ tvoja email adresa \ shadow

:zcepanje:
ne mogu da verujem... nece...
ne znam stvarno... znam da imam windows firewall, ali mislim da to ima svaki komp!z:(
 

Back
Top