Hoce li ikad biti mira medju rockerima i raperima?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi moji dokle ide ovaj svet!
Kako truju ove klince (doduse ja nemam sta da pricam)
Ovo me podseti na jednu pesmu koalicije: ja rodjen sam u 20. veku gde covek sece glavu coveku...
Ne mogu da verujem da osudjuju ljude zbog muzike koju slusaju...
Pa sta te briga koju ti muziku slusas, a koju tvoj prijatelj/ica. Ja imam dva najbolja ortaka (ne znam kako bih proveo nedelju dana da ne izadjemo uvece negde), jedan slusa house i dance, a drugi je okoreli narodnjak! Sta fali tome. Svi ti prijatelji reperi nikad ti nece biti ni upola prijatelji kao rockerka koju znas 6god...
 
stefdza:
evo na primer imao sam u odeljenju 6 me(n)talki i jednog druga repera.
svaki dan ih je ubijao od batina (bukvalno)
je li to normalno da se neko unisti sminkom i da nosi martinke i crnu odecu + crnu jaknu na +25
nikad mi nece biti jasni takvi retardi

ZASHTO :?: :?: :roll: :roll:
Meni nikada necje biti jasni ljudi koji ono shto ne vole i ne kapiraju smatraju loshim, ljude koji se razlikuju od njih smatraju nizim od sebe.......jbt GLUPOSTI!
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE :!:
 
stefdza:
evo na primer imao sam u odeljenju 6 me(n)talki i jednog druga repera.
svaki dan ih je ubijao od batina (bukvalno)
je li to normalno da se neko unisti sminkom i da nosi martinke i crnu odecu + crnu jaknu na +25
nikad mi nece biti jasni takvi retardi
To o cemu pricas je bolesno.
Muzika je muzika i to je OK.
Ali oblacenje uvek treba prilagoditi vremenskim uslovima, a ti o kojima pricas su uglavnom neki isfurani koji se sad kao nesto izdvajaju i hvale, a ipak okinu na grand.
 
Кулиража:
stefdza:
evo na primer imao sam u odeljenju 6 me(n)talki i jednog druga repera.
svaki dan ih je ubijao od batina (bukvalno)
je li to normalno da se neko unisti sminkom i da nosi martinke i crnu odecu + crnu jaknu na +25
nikad mi nece biti jasni takvi retardi
To o cemu pricas je bolesno.
Muzika je muzika i to je OK.
Ali oblacenje uvek treba prilagoditi vremenskim uslovima, a ti o kojima pricas su uglavnom neki isfurani koji se sad kao nesto izdvajaju i hvale, a ipak okinu na grand.

ali nije poena u tome,mislish da je taj reper ispao fer i extra zato sto je hteo da ih preobrati u nesto sto njemu godi???
 
Nema mira dok se svi ne medjusobno ne poubijamo!!!
2.gif
8.gif
23.gif
6.gif
29.gif
2.gif




:mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
 
stefdza:
evo na primer imao sam u odeljenju 6 me(n)talki i jednog druga repera.
svaki dan ih je ubijao od batina (bukvalno)
je li to normalno da se neko unisti sminkom i da nosi martinke i crnu odecu + crnu jaknu na +25
nikad mi nece biti jasni takvi retardi


Meni nisu jasni reperi sa pantalonama spustenim do one stvari?
Pa?
Svako ima svoj stil,sta fali tamnoj sminki?
Naravno jakna na +40 je glupost,pitanje je dal je stvarno tako ili si ti malo preuvelicao.
A martine nosim i ja leti.
Naime starke su me nazuljale na malom prstu i sad mi nijedne patike ne odgovaraju....i uposte mi nije vruce u njima....
A
 
joGooOOD:
Кулиража:
stefdza:
evo na primer imao sam u odeljenju 6 me(n)talki i jednog druga repera.
svaki dan ih je ubijao od batina (bukvalno)
je li to normalno da se neko unisti sminkom i da nosi martinke i crnu odecu + crnu jaknu na +25
nikad mi nece biti jasni takvi retardi
To o cemu pricas je bolesno.
Muzika je muzika i to je OK.
Ali oblacenje uvek treba prilagoditi vremenskim uslovima, a ti o kojima pricas su uglavnom neki isfurani koji se sad kao nesto izdvajaju i hvale, a ipak okinu na grand.

ali nije poena u tome,mislish da je taj reper ispao fer i extra zato sto je hteo da ih preobrati u nesto sto njemu godi???

Kako možeš takvog lika da nazoveš ortakom?
Bije devojke.....Taj se mnogo izložio na rep scene.
 

Svi znamo da se raperi i rockeri uglavnom ne vole...Ja imam drugaricu koju znam 6 godina i u poslednje vreme je postala rockerka,ona prava,a ja,ja obozavam rap...Svi mi pricaju kako treba da prestanem da se druzim sa njom,da li da to uradim? :?

kakve veze to ima?Slusate drugaciju muziku i sta sad?trebas da prekines da se druzis sa njo jer drugi tako kazu?
RAZMISLI.Koji su ti drugi?Druzite se 6 god i sad cete da prestanete jer drugi to kazu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top