HIM

ja se sasvim sluchajno utrpala napred, kasnije nisam mogla ni da izadjem jer kad sam doshla, pocheli su Deathstars i bilo je poluprazno...
u roku od pola sata sva sam bila siva od one prashine koja se podigla kad je masa krenula da pravi one talase...
izgubila sam bila ortakinju i onda sam se za vreme Billyja jurila sa njom...i naravno propustila pola Billyja...stupid me...
al sve u svemu...nije loshe...jes' da je HIM malo razocharenje al jbg.
 
evo par slika...nisu moje,a nisu ni tako male...izvinjavam se dial-upovcima



dsc003835md.jpg


dsc003878yz.jpg


dsc003976no.jpg





meni je najveci utisak ostavio ovaj prepolovljeni heartagram :lol: koji krs...
 
eeeeee ja kad sam chula ovo bila sam u shoku...
Pitam ja druga(koji Obozhava HIM)kako mu je bilo on kazhe HIMTASTICHNO,samo shto ga iznervir'o ville jer je pustio brkove :confused: ja nisam mogla da verujem...
 
Fency_Killer:
to je zato sto covek nema pojma da komunicira sa publikom...mogao je nesto da nauci od svog drugara Billya...jos kad krene da mumla u mikrofon...you know,my friend is brbrkrbkillkrvbrbfix i tako pred svaku pesmu...
:lol:

~~~
Inache, HIM bi bio dobar vizuelni ugodjaj da Ville nije nabio kapu na glavu ;)
 
Ja sam ogroman obozavatelj HIMove muzike, ali zao mi je sto je drugi toliko ne cene. Kada sam videla 'sta' je doslo na nastup nije ni cudo sto je Ville delovao kao da zeli sto pre da zavrsi posao. Mnogo kratko su svirali, bez biseva i icega, kontakt sa publikom (u transu) ocajan, glasovne sposobnosti propadaju usled toliko cigareta... sve u svemu drago mi je da je Billy popravio atmosferu...svaka mu cast! Covek je genije! Villeov izgled ne bih komentarisala jer ne vidim u cemu je tolika frka da li je imao kapu i brkove ili ne?! Nadam se samo da ce HIM odrzati jos koji koncert u Srbiji u buducnosti i da ce popraviti utiske...
 
Oni obicno ne izlaze na bis, bas gledao i na drugim koncertima...
Ali vidi se da Ville nije pravi profesionalac. Pa ipak je to neka vrsta posla, ako je imao nekih privatnih problema, ne treba sada da smori 10.000 ljudi...
 
Pa naravno da nisu izasli na bis, pa nije to samo njihov cert pa da mogu da rade sta hoce. Imali su tacno odredjeno pocetak i kraj nastupa i bilo bi neprofesionalno da su to prekrsili. Ma bice bolje kad Jednom dodju na tash.:-D
P.S. jel moze neko da mi napise kako tacno po redu idu pesme na albumu razorblade romance? Molim vas:sad:
 
Ma imali su vremena za bis! Izmedju njih i Bilija ostalo je pola sata! Ma da nije bilo Bilija subota (a i exit) bi bila shit!
Pesme na razorblade romance idu ovako:
I love you (prelude to tragedy)
Poison girl
Join me
Right here in my arms
Gone with the sin
Razorblade kiss
Please don't let it go
Heaven tonight
Death is in love with us
Resurection
One last time
 
E hvala ti puno.
Ma ja sam cula da su ovi morali da namestaju neko posebno ozvucenje za idola, pa im je trebalo tih pola sata. E sad ko ce ga znati.
Ma ja volim him iako su seljaci:-D
 
uvek im treba makar pola sata zbog promene opreme...
a pretpostavljam da su krace svirali jer je ove godine vise izvodjaca na exitu... prosle godine su svi imali po 2 sata.
 
behemoth:
Oni obicno ne izlaze na bis, bas gledao i na drugim koncertima...
Ali vidi se da Ville nije pravi profesionalac. Pa ipak je to neka vrsta posla, ako je imao nekih privatnih problema, ne treba sada da smori 10.000 ljudi...

slazem se,privatni problemi su ga sahranili...meni je i dalje najbolja Poison Girl...predvidjam da ce HIM izbaciti jos jedan odlican album tipa Love Metal i da ce onda Ville dobiti neku ne izlecivu bolest ili nesto jos gore...
 

Back
Top