HIM

HeArTaGrAm_89

Zainteresovan član
Poruka
351
Uf,meni je poslednji album strava...Samo da nastave i dalje tako,mada ne verujem.Milion puta sam rekla,al' ajde da jos jednom ponovim:lol:,razocarace me ako naprave DL 2,mnogo ce me razocarati...

+SpookyGirl+

Veoma poznat
Poruka
11.349
malo potonula ova tema...:confused:

elem da vas pitam za pomoć...slušam neki finski bend i intro jedne pesme je bukvalno isti kao intro jedne himove pesme..samo ja nikako ne mogu da se setim koje i užaaasno se nerviraaam -.-. a pošto nemam him na kompu, vrlo je nezgodno tražiti po tubu...ajte svega vam..evo linka:

VILLETARD

Početnik
Poruka
1
deep shadows jeste smoran album al se moze slusati................i promasaj je jer Ville nije bio tu kad su mixovali il sta vec...........i da Ville nije operisao kukove niti usne-sta se brukate................:P

Fency_Killer

Domaćin
Poruka
4.593
malo potonula ova tema...:confused:

elem da vas pitam za pomoć...slušam neki finski bend i intro jedne pesme je bukvalno isti kao intro jedne himove pesme..samo ja nikako ne mogu da se setim koje i užaaasno se nerviraaam -.-. a pošto nemam him na kompu, vrlo je nezgodno tražiti po tubu...ajte svega vam..evo linka:

pa nije baš isti :confused:
podseća na nešto između Vampire Heart i demo verzije I Love you....

gost 237967

Veoma poznat
Poruka
13.188
a novi album ljudi? sledece godine..screamworks: love in theory and practice?

Novi album je izasao februara 2010, bas pod tim nazivom Screamworks:Love in theory and Practice, sedmi je studijski album HIM-a. Sniman u Los Andjelesu, producent Matt Squire. Album ima 13 numera, a prvi singl sa albuma je Heartkiller:

1. "In Venere Veritas"
2. "Scared to Death"
:super:
10. "Shatter Me With Hope"
11. "Acoustic Funeral (For Love in Limbo)"
12. "Like St. Valentine"
13. "The Foreboding Sense of Impending Happiness"

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.