HIM

prelepa je :shock::oops:

Lepša je od Jonne :o :D



11_m_878a5ff314569fc0aca0afbb204efc60.jpg
 
Pa ova je mlađa i od mene, a on ima nekih 37 ako ne grešim.
Očekivala sam nekog gabora, a ovako i nisu baš neki par...beauty and the beast!
9.jpg


Ma, ovo je momak i po:)
Ville_Valo-1182_7305.jpg
 
Ja tragam za ogrlicom sa heartagramom vec godinama...Drugarice su mi gledale po NS-u i BG-u ali navodno nisu nista nasle(ili ne znaju gde da traze).Jel zna neko radnju(npr. u Novom Sadu) gde mogu to da nadjem?:)

ne znam za Novi Sadu, ali ja sam kupila pre par meseci sebi heartagram mindjuse u BG-u preko puta SKC-a, oni ulicni prodavci, ali to je stvarno srebro, a imaju i priveske koji su oko 650 koliko se ja secam, malo skuplji ako imaju krug okolo... tako da, ako imas nekog u BG-u ko moze da ti kupi, tamo imas sigurno.
 
hej, na znam da l' ste primetili, ali ispod onog intervjua sto je Fency postavio, ima i jedan sa Villeom, ja ga nisam jos procitala, ali evo linka, samo u slucaju da niste videli
http://ultimate-guitar.com/intervie...ng_music_is_a_cross_im_delighted_to_bear.html

I najpoznatija pesma sa King of Rock'n'Roll se upravo tako i zove, a to je ujedno i jedina pesma koju sam ja uspela da (nelegalno:) skinem sa neta, i neki live gde Ville peva Lonely Road, ali to je zvanicno Daniel Lioneye cover (samo za slucaj da neko ne zna to je ime Lindeovog benda) tako da ako neko ima jos neku pesmicu sa tog albuma, mogao bi da je postavi
 
da joj lice nije ovalno, glava njeznih linija, nego je nekako... kao da je lupala glavom u zid....vise puta
oci i nos kao da pripadaju muskarcu, ima jaku bradu,
cheljust kao Trex i iznad rumenila (pored oka) opet onu kost pretjerano iskocenu

samo cekam kad ce da me shakne kroz monitor...
jasnije sad ovo "coshkasto" ? :)
 
da joj lice nije ovalno, glava njeznih linija, nego je nekako... kao da je lupala glavom u zid....vise puta
oci i nos kao da pripadaju muskarcu, ima jaku bradu,
cheljust kao Trex i iznad rumenila (pored oka) opet onu kost pretjerano iskocenu

samo cekam kad ce da me shakne kroz monitor...
jasnije sad ovo "coshkasto" ? :)

ahahahaha...koja poređenja :rotf: pašću sa stolice...
 
Hahahahha, "šakne"!!
Sviđa mi se izraz!
Šta znam, meni je lepa. Mislim, ja volim takav tip face, i te istaknute jagodice. Inače, ja se ložim na Mišel Fajfer i Penelope Kruz.
 
njah, oni su opusteni po tim stvarima,
ljube se tu i tamo sa nekim drugom iz zezanja
imas i Children of Bodom kao primjer takvog ponasanja

a opet, sve i da jesu, sto nas briga
 
Običaj?..fuj..
Nailazila sam na gomilu slika gde se Ville ljubi sa nekim tipovima..a ima i gde se ljubi sa Jussijem iz 69 eyes...
Negde sam procitala da je Villeova sexualna orjentacija-bi...:confused:

Nego..jeste videli ovo...
Jadan Ville... :(
 
Da,bas puno pusi...Cigarete,naravno:lol: Citala sam(stvarno ne znam u kojim novinama) da on sebi prognozira jos par god.zivota.Upravo zbog toga...

Znam ja da on ima astmu..imam je i ja,pa se saosecam sa njim.. :(
Ali nisam znala da ima napade astme..jadan... :-(

Da, prognozira do 33...jer je Isus umro tada..blabla..
Neko je postavio taj intervju..To se Ville malo folira..ali stvarno bi trebao i cigarete da batali,pogotovo zbog astme...
 

Back
Top