HIGIJENA

btw, najbolja krema za ruke, beyond svetskih brendova izvikanih, FITOGAL (made in Srbija): mix pantenola, A i E vitamina i svile...predivno miriše, smesta upija, šljaka 101 %!!!

jeste, kažu naučnici...
e, u Turskoj imaju sapune od maslinovog ulja :P Prvo piling (pre sunčanja) i tursko kupatilo - pa za negu osunčane kože samo to koriste! :D Donela sam paket, ali ne kapiram zašto bih ga zimi koristila...

ebote koliko love ode na tu kozmetiku zhene svaka vam chast kako da se i ja tako obogatim !?!?!?!?!??!
mislim sklona sam da troshim a predmet troshenja se menja, za sad kozmetika josh nije, nego vise hrana ili ne znam ni ja shta, pa ... mislim kako ste uspele
ova je novinarcich i kao od toga zaradjuje za kamion kozmetike ebote?!??!?!! daj i ja da napishem nesto
kakav vam je rehzim zhivota kad ste uspele...je l kljuchna sex energija izgleda
ebote na dva koloseka sam nikako da predjem
samo da vam kazem da juce niste imale zashto da se ponosite mnome...donekle sam bila ok
a onda sam postala dosadna kao i uvek
bacila sam ono shto sam dobila
:(
mislim raspolozhenje
nikad gore.....ozhdrala sam se ko zhivotinja
ja moram da kazem da sam sada na sapunu ali i to se profinjuje nekad su bili oni merima pa kao ti su oshtri a jesu peche me pisha vise od njih... sad imam neke sharene
uskoro cu da imam za svaki kvadratni cm kozhe razlicitu kremu pa onda ono post-krema pa pre-krema, pa tonik, pa biter lemon, pa pishkote za kozhu, pa magarci
da li se neko mazao magarecim mlekom to je sada hit u egiptu
mogla bih ladno da vam ostavim ovu lazh ali necu poshto sam hriscanin
jesam *****..ali sad nisam povlascena
ako se iskenjam sada to je vec neshto
ajde odradite neke meditacije za mene da se pokrenem...ajde znam da ste veshtice.
:) ovako izgleda ludilo...mada ja josh znam da se zezam
vi ste svi greshni i zao mi je stho cu i ja postati takva. a mogla sam mnogo
ili necu
:'( oce neko u novi sad sutra sa mnom, mozhe da nas bude petoro, posto gde ima za dvoje ima i za petoro
a ne, znaci moze josh dvoje. posto nas je onda ukupno petoro
znaci josh dvoje na spisku za sad amozhe vozom ako ja odlucim da idem ako ne onda moze troje da vas ide. ali da uradite domaci prvo, ja nisam

hahah sad se izlazem ovim manijacima sve cu da ih skupim pa da me jebu
:I

nego shta cu sad...

e da amfibijo je l ti kuvash sapun to ima recept u patinom kuvaru ;)

uazas dule ce opet da me stavi na ignore a kad se vatio onda mi je kao bolje
uzhas zasto ja zavisim od nekih ljudi
:(
:( :( : (: (:(:(:(:(idem dauchim spava mi se a pojela sam sve shto sam videla

Od krema koristim Neutrogenu ili Eucerin.
Tonike za lice ne koristim uopste.
Sampon iskljucivo Head@... 2 in 1
Pakovanja za kosu ne koristim,
Niveu volim, ali sada se malo "odmaram" od njihovih preparata...
Volim da experimentisem sa novim proizvodima.
Za kupanje koristim Dove kupku, jer mi je koza poprilicno suva.
Posle kupanja se mazem ili Dove losionom ili mlekom, ili Eucerin losionom (bez mirisa, naravno)... a skoro sam otkrila Victoria's secret body losion "Love spell" skin-silkening body lotion - GARDEN. Ima predivan miris i ostaje dugo da mirise na kozi... a koza je mekana, mekana... Tako da menjam te mazalice za telo poprilicno.
Deodorans u stiku - bez mirisa - Dove naravno - najbolji je za mene...
Parfem - imam ih zaista mnogo, svaki je za posebnu priliku... U poslednje vreme najvise koristim Happy - Clinique (za dan), a za vece to je moj omiljeni Bvlgari (zuti), a tu je i Escada...
Za ruke koristim Neutrogenu kremu.
Za pete je kao sto nego gore vec rece - vazelin...
Perem ruke ili nekim antibakterijskim sapunom ili tecnim sapunom koji mirise na lavender.
Pasta za zube... to je PeroxiCare
Od ulozaka koristim uvek Always u svakom mogucem obliku...

Za kosu-Panten za kovrdzavu,a sad bi trebalo da isprobam i Nivein i ponekad stavim neku kremu za oblikovanje kovrdza iz avona,stavljala sam i regenerator pre,ali mi od njega kosa samo splasne pa ne koristim vise
ZA lice: neka hidrantna iz avona,mirise na kajsiju,mislim da je iz "naturals" kolekcije
Kupka:stalno menjam,trenutno Johnson's,prodavala se u liliju 400ml po ceni one od 250ml,lepo mirise i koza je baaas meka posle
Mleko za telo-isto stalno menjam,a sada dove iz silk kolekcije isto prelepo mirise
Piling za telo-nikako da kupim neki
Krema za ruke-ni ne koristim,ne treba mi,ponekad uzmem od sestre,ona koristi iz avona-skin so soft
stopala..isto slabo sta,koristim onu turpiju iz avona(ne bas cesto) a posle namazem pavlovicevu
Sapun-sve mi je jedno,samo da lepo mirise i onako samo perem ruke njime
Паста за зубе: colgate-whitening
dezodoran-isprobla sam sve na sta sam naisla i roll-one i stikove i ni jedan ne deluje,trenutno nivea-balance
posle depolacije-puder za bebe uglavnom bekutanov

Hebote al se patite,

ja sve svodim na minimum :?
Ulja za masažu su mi i umesto mleka za telo
lice suvo - susamova ulje ili već neko prirodno,
jedino kupke, mislim ulja i pene za kadu -ne znam koliko ih ima

i da dodam još nešto antihemikalijski -- za ribu se ne koristi ništa ,, a ko to ne zna sigurno ima belo pranje ,, i što se više zapira sa raznim mirisima i hemijama sve ga više ima ,,,

nije bas neka ova tema...

u kuvaru nema,to mi je baka ostavila kao porodicno nasledstvo i brizljivo cuvanu tajnu ..to spravljanje sapuna.

koristi se i ziva soda za njegovo spravljanje,instant piling

e vragolasta ,,, i meni baba ostavila stari kuvar ,, onako požutele stranice ,, ima dosta i o biljkama i lečenju njima ,, gotivna stvar a pisana onako narodskim jezikom ,,, ,,,, tako

ma meni nije nago lupam....dal neko cita sve ove postove brizno pisane..ovo je bezuspesna tema kad sve napishemo cime se kupamo i sad ko raspravljamo o kozmetici.
zene su dosadne.
ali skroz.
ja se kupam niveom onom za bebe a tebe ko interesuje zasto ja to radim?
jer mi je suva koza.
eto..
cime se ti kupas???

natopim sundjer u nešto ,, nešto ,,,, ma nemam vremena da se bakćem sa kupovinom kupkica i kremica i bla bla bla ,,, dovatim šta mi je pod ruku i dok to ne iskoristim ne kupujem drugu ,,, ma u pravu se --jeste smor ---- da te pitam --- kada si negde u javnom wc-u i recimo šoraš ---- a muški wc do ženskog ,,, i ulazi tip u muški a ti ovamo ,, i krene šoranje koje se čuje preko zida ,,, e sad pitanje --- jel se stisneš da se šora ne čuje ili se opustiš i boli te uvo ,,,????ššššššššššš

stisnem se i gledam da mlaz uperim negde u zid solje da se ne cuje...ali onda se poprskam pa mi je lose to...da,blam me je od zvucnog shoranja a bas sam juce razmisljala otome kako je glupo.muskarce boli uveo za to..
sa sobom nosim uvek vlazne maramice da pokupim to kad se poprskam...malo je nezgodno ako poprskam gatjice jer nikada ne sedim po tudjim sholjama...samo na svojoj.grozim se prljavih vecea.
nekolio puta nisam danima isla u vece(da kakim) kad sam bila u gostima samo da ne bih morala da sednem na sholju ili da ne bi smrdelo posole ako bi neko usol

da to sam ja...

to sa kakenjem imam i ja problem ,, u stanju sam po ceo godišnji odmor negde da provedem i da ne idem u wc ,,, to je strašno ali psiha ti je to ,,, ali ZAAATO kada dodjem kući pa kada zasednem ,,,,, uh ,,, moš misliti ??? i nemoj da misliš da muškarce boli uvo jer sam skoro doživela primer ;;;;; počeo on onako sa ššššššššš prosto da ti se pripiša kada ga čuješ ,,,, a ja se zakašljem u fazonu da zna da nije sam ,,,, he he ,,, usmerio ga na zid pisoara --- možda i wc šolje ,,, ma otkud bi ja znala --možda imaju i čučavac ,,

Kosa - menjam šampone, ali uglavnom: Head & Shoulders - menta, i onaj Loreal Elseve (njihov regenerator, takođe).
Lice - čišćenje /tonik, sapun, losion/ - Clinique, dnevna krema Lancome Aqua Fusion, noćna krema Anew antiage.
Telo - kupke razne, samo da mirišu sveže, trenutno Nivea, ona plava što sjajucka - Artic ili tako nekako, mleko za telo Palmolive Natural sa bademovim mlekom.
Ruke - Atrix.
Roll-on - samo, jedino i isključivo plava Herbina. Zato što vrši posao i miriše na čisto.
Parfem - Chanel - Allure, i Jil Sander - Pure.

Back