help

ako ce da ima stepen odgovornosti djeteta, onda je red i da se igra sama u posteji kako i prilici djetetu :)

sto zna djete sto je 100tona

u moe selo se kaze 100 kila...skoro da smo nasi :lol:

sledeci tvoju analogiju...ako ce imati ikakav stepen deteta...imace i odgovornosti...odnosno nedostatka istih...a odlika je nepromisljenost...i neposlusnost starijih
 
o svemu popricaj sa ginekologom
malo je verovatno, ali, uvek ima ono ali sto devojci srecu kvari :)
ma opusti se i sve ce biti uredu
a i onako bi morala kod ginekologa obavezno posle prvog puta
 
bez obzira na odlazak kod ginekologa i na ishod tvojih sumnji
OBAVEZNO mu kazi da si trudna ili da ti kasni
cisto da vidis njegovu reakciju
neka to bude ultimativni test njegove ljubavi prema tebi
 
o svemu popricaj sa ginekologom
malo je verovatno, ali, uvek ima ono ali sto devojci srecu kvari :)
ma opusti se i sve ce biti uredu
a i onako bi morala kod ginekologa obavezno posle prvog puta

ovaj...ono sto malo fali...a devojci srecu kvari
malo je od postenja
tako da tu ginekolog ne pomaze...hirurg...mozda :neutral:
 
Ljudi, hvala na komentarima, prijatnim i manje prijatnim. Evo, samo da javim, popila sam pilulu za dan posle po savetu ginekologa...

A sto se tice rekcije mog decka, nisam ga istripovala da mi kasni ili da sam trudna, ali sam mu rekla za mogucnost trudnoce, kako je i ginekolog rekao, pogotovo sto mi je to bio jedan od plodnih dana i srecna sam kako je odreagovao:))) sad je sve ok, kondom je tu za sledeci put. Nisam trazila pomoc ovde, vec samo savet i misljenje dok ne odem kod ginekologa...hvala jos jednom na izdvojenom vremenu i trudu oko pisanja odgovara na moju temu:)

poz
 
bez obzira na odlazak kod ginekologa i na ishod tvojih sumnji
OBAVEZNO mu kazi da si trudna ili da ti kasni
cisto da vidis njegovu reakciju
neka to bude ultimativni test njegove ljubavi prema tebi

A sada veče ULTIIIIIIMATE fight-a.... U jednom uglu, zamišljena trudnjača sa punom šakom pilula, u drugom uglu moćni bačje sa kondomima na rukama...

Forumska publika je u transu...
 
Ako mogu da se nadovežem na temu, imam pitanje:

U nedelju sam imao čudnu(glupu) situaciju na početku sexualnog odnosa sa devojkom... Dakle tokom predigre, bilo je par kapljica sperme pre stavljanja kondoma... E sad, prvo sam naopako krenuo da stavljam kondom, pa sam onda okrenuo kako treba (mračno je bilo )
Tako da kada je stavljen kako treba na vrhu je ostala kapljica ili 2 sperme, rukom sam ja obrisao kolko sam mogao...u žaru borbe ali moguce da je malo ostalo...
Pa se tripujem da li je ta kapljica opasna, mislim da li moze da zatrudni od toga(znaci bilo je to na pocetku)

Imam kod sebe Postinor tablete, danas istice 72h, a devojka uzima i antibiotik (mislim da je Pentrexil), a uz to ona je velika zentara sto se tih tableta tice... Da li da uzima te tablete, frka je sad, moramo odmah da reagujemo.

Hvala unapred.
 
Ako mogu da se nadovežem na temu, imam pitanje:

U nedelju sam imao čudnu(glupu) situaciju na početku sexualnog odnosa sa devojkom... Dakle tokom predigre, bilo je par kapljica sperme pre stavljanja kondoma... E sad, prvo sam naopako krenuo da stavljam kondom, pa sam onda okrenuo kako treba (mračno je bilo )
Tako da kada je stavljen kako treba na vrhu je ostala kapljica ili 2 sperme, rukom sam ja obrisao kolko sam mogao...u žaru borbe ali moguce da je malo ostalo...
Pa se tripujem da li je ta kapljica opasna, mislim da li moze da zatrudni od toga(znaci bilo je to na pocetku)

Imam kod sebe Postinor tablete, danas istice 72h, a devojka uzima i antibiotik (mislim da je Pentrexil), a uz to ona je velika zentara sto se tih tableta tice... Da li da uzima te tablete, frka je sad, moramo odmah da reagujemo.

Hvala unapred.

predejakulativna tecnost....sadrzi nesto spermatozoida....ali sanse su jako male...mislim jasno ti je da ljudi prave decu i po godinu dana iako im nista ne fali treba sto stvari da se poklopi
a postinor nije bombonica da bi se kljukao za svaku glupost
nek preracuna plodne i nepolodne dane...ali verovatno nista od toga
 
Pa se tripujem da li je ta kapljica opasna, mislim da li moze da zatrudni od toga(znaci bilo je to na pocetku)

Imam kod sebe Postinor tablete, danas istice 72h, a devojka uzima i antibiotik (mislim da je Pentrexil), a uz to ona je velika zentara sto se tih tableta tice... Da li da uzima te tablete, frka je sad, moramo odmah da reagujemo.

Hvala unapred.
koji joj je dan ciklusa?
 
uf, nezgodno

ne znam šta da ti kažem, šansa da je ostala u drugom stanju je jako mala, malecna, skoro i da je nema, ali...
realno, ne mislim da se išta desilo, ali znam kako vam je
 
u stvari, kad malo bolje razmislim, verovatno znaš da postinor treba popiti što pre
a vi ste sada već na granici, pa ako ga do sada nije popila, bolje da ga ni ne pije
 
u stvari, kad malo bolje razmislim, verovatno znaš da postinor treba popiti što pre
a vi ste sada već na granici, pa ako ga do sada nije popila, bolje da ga ni ne pije

Uf, sad sam tek nervozan, kako da docekam sledecu menstruaciju, tek za 2 nedelje...
A njoj je frka da uzima tablete, jos pogorsava situaciju... Veca frka meni izgleda :(
 
pa moraćeš da čekaš 3 meseca
jer žena može da ima menzis dok je trudna jedno par meseci
tako da ti to nije neki baš 100 % siguran znak
al stomaćić već jeste

šalim se
ništa se nije desiloU
 

Back
Top