help

Nisam rekla da sumnjam, samo nije i da ne sumnjam...zato sto on ima dosta sexualnog iskustva...i sad je bilo bez kondoma...

baš zato bi to i trebalo da te brine,više nego trudnoća...ne želim da te plašim,niti optužujem...samo kad kreneš sa odnosima,posete ginekologu treba da ti postanu rutina:ok:
 
Nisam rekla da sumnjam, samo nije i da ne sumnjam...zato sto on ima dosta sexualnog iskustva...i sad je bilo bez kondoma...

ko ti to reko...e muski lazu...i zenski...sem forumaskog tela naravno :lol:
kad bi se deca pravila tako olako...pola ovde prisutnih ne bi ni imali komp
hipohondri strahuju da ce im splovilom preneti pesak...za to sleper treba :mrgreen:
nego o kakvom je strahu rec...o iskusvu koje je imao...ili ima
 
Devojka vam trazila obican savet, a vi cete jos da joj nabijete kompleks...

Zaboravi na te pilule... Idi do prve prodavnice, uzmi neki test za trudnocu i resi sebi dilemu... Ako skupis hrabrosti, mozes i do ginekologa da odes... Mada, ako ti test bude negativan, nemas potrebe, bar za sada...

I nema razloga ni za brigu u vezi infekcije... Stvari se preuvelicavaju... Ne dobijaju ljudi infekcije svaki dan... Opusti se malo... Cak i kad se dobije, danas se to sve lako resava...

Kao protivnik kondoma, o tome necu nista komentarisati... Jer je to samo moj licni stav... Opusti se i uzivaj...
 
ebi ga, nisu svi iskusni i obavesteni ko ti, ali hvala na komentarima
postoji pilula za dan posle, koja se pise u roku od 72 h, a meni nije proslo jos uvek ni 48 tacno...

svrsio jeste izvan mene, ali pitam, jer ipak samo je trenutak dovoljan...

poseticu ginekologa, to je sigurno, napisala sam i u prvoj poruci da smatram da je to najbolje, ali hocu i od drugih ljudi da cujem komentare...

postoji...

http://www.femalelife.co.nz/scripts/products/postinor/index.php

i jos uvijek je mozes popiti
medjutim, svakako odi ginekologu i posavjetuj se oko neke...normalne kotracepcije
jer day after pill to nije...

sto se spolno prenosivih bolesti tice; kondom je jos uvijek jedina relativno...efikasna opcija...narocito ako nisi u duzoj vezi...pa i onda...
 
Joooooooj znaci zabole me....

najvise me nerviraju ovi sto se hebu a nemaju pojma ni sta ni kako ni nista! :rtfm:

Kao prvo NE MOZES DA PIJES PILULU ZA DAN POSLE ako si imala sex pre 2 dana!!!

Kao drugo mala je verovatnoca da ces ostati trudna ako NIJE svrsio u tebe , ako ti je srsio na licu, sisama, dupetu, ustima onda je mala verovatnoca za trudnocu!!!

Kao trece PRVO PROCITAJ I OBRAZUJ SE sto se tice sexa, bolesti, kontracepcija sad barem imas preko neta, knjiga i svega ne moras da pitas mamu

Kao cetrvto zakazi pregled kod ginekologa cisto radi sebe!!! Izgubila si nevinost i vreme je da pocnes da brines o sebi!!!

:roll:

Moze. Postinor 2 se uzima najkasnije 72 h od odnosa ;)
 

Back
Top