help

ja mislim da ima pravo da greši...pa čovek je valjda...ako treba,snosiće posledice svojih grešaka...ona,ne mi:)

i svako je bio u sličnoj ako ne istoj situaciji...dakle,samo je uplašena i zatražila je savet...al na pogrešnom mestu:neutral:

i ajde,da krenemo od toga da je sama kriva za sve...jel treba još dodatno da je zabrinjavamo...kao da ona ne zna šta može da joj se desi...

nemaju svi forumaško predznanje pred stupanje u odnose po prvi put:hahaha:
 
khm, informisati se prije stupanja u seksualne odnose je stvar kulture, brige o svom i partnerovom zdravlju i odraz zrelosti, posjet ginekologu da ne spominjem
nije sramota ne znati, tragedija je

Pa zato sam i digla "bunu" oko toga,..ne kazem da sam ja bezgresna (daleko bilo)

ali ono sto sam napisala u postovima je meni ne prihvatljivo da neko hoce sex a da
ne prelista JOY ili sta ja znam gde vec pise i o obliku ki.te i sta i kako i kako pusshiti i sve ...

potpuno se slazem sa tvojim postom.... a mene napali ovde stgo sam
devojci skrenula paznju da nije bila obavestena :)
 
ima pravo da gijesi... sa svojim zivotom, ne tudjim... i ima puno pravo da se uplasi, kada ima dvanaest godina
ne kao odrasla seksualno aktivna osoba koja nije mrdnula dupe da nauci osnovne stvari koje se bar u teenu pred ulazak u pubertet pokupe jbte.
kao da je rodjena u pecini :confused:
ili je jedna od onih koje su se obrazovale uz odradjenu filozofiju te misle da se djeca radjaju samo ako su "pod svijetlima kazina"
 
Pa zato sam i digla "bunu" oko toga,..ne kazem da sam ja bezgresna (daleko bilo)

ali ono sto sam napisala u postovima je meni ne prihvatljivo da neko hoce sex a da
ne prelista JOY ili sta ja znam gde vec pise i o obliku ki.te i sta i kako i kako pusshiti i sve ...

potpuno se slazem sa tvojim postom.... a mene napali ovde stgo sam
devojci skrenula paznju da nije bila obavestena :)

ma... svi bi da budu selektivno odrasli, kako kada im odgovara.... pa na jednoj strani praktikuje seks bez zastite
a na drugoj se pravi klinka koja misli da rode donose djecu

a pazi ovo - iskusan partner, koji koristi metodu prekidanja snosaja kao kontracepciju i ne brine ni za infekcije :neutral:
 

I dete i otac deteta i njena majka ako joj se zet ne svidja i njen tata ako mu se zet ne svidja
i kuku leeeeeeeeleeeeeeeeeeeeeeeee
a025.gif
a025.gif
 
ma... svi bi da budu selektivno odrasli, kako kada im odgovara.... pa na jednoj strani praktikuje seks bez zastite
a na drugoj se pravi klinka koja misli da rode donose djecu

a pazi ovo - iskusan partner, koji koristi metodu prekidanja snosaja kao kontracepciju i ne brine ni za infekcije :neutral:

sto...u moe selo neka deca misle da su ih roditelji nashli u kupusu...sve je to svar videjnja...i njeno vidjenje njegovog iskustva...i njenog :confused:

sta dete zna sta je prekidac
 

Back
Top