Hašim Tači: Prihvatićemo odluku Međunarodnog suda pravde

Srbi iz Srbije ne zele da se bore za neku tamo teritoriju naseljenu Siptarima.

Ima i na Kosovu znacajne teritorije naseljene Srbima. ;)

Da je Djiki vladao Srbijom od 1990. i da ga patrijote nisu roknule danas bi bili balkanska sila i lokomotiva jugoistocne evrope, a ovako ne znamo ni da li ce nam sutra Srbija biti jos manja.

Sta bi bilo da je bilo. Okrenimo se buducnosti i ne zivimo na mitovima. Djindjic je mitolend kojim svesno spinuje Srbija vec 6 godina. Jeste bi harizmatican i realan politicar, ali priznacemo od 2000. godine njegova vlada je bila najgora. Da je to nesto valjalo ne bi se ni desilo da ga ubiju ti koji su ga ubili .
 
znači imaš ideju da bi nas bombardovali što nećemo da priznamo nezavisnost kosova?
koja mentalna bolest je tebe okupirala u ovom momentu?

Prilicno degutantno izrazavanje za moderatora.

Ne znam sto si shvatio bukvalno. Dovoljno je da nam blokiraju ulazak u EU zbog toga i steta ce nam biti ogromna. A patrijote su i 99 pricale kao ti da nas niko ne sme da bombarduje pa su dobili po pici. Sto je najgore, takvi huskaci se zavuku u misje rupa, a mladez odlazi da gine.
 
Ja cu i da vas uvedem nekad, a vi da vratite kosov nikad. ja sam isao do Hamburga proletos, a sto ti ne odes do Pristine :hahaha:

PS Ajojjj pa ne mogu sam protiv vas 10. A ste mi vi heroji... samo kad ste brojcano jaci. A kad ste u manjini odmah vredjate (mada i sad ste) i lupate na ignore. :hahaha: Junacine, na forumu.

E blanjo moja.........imam dovoljno argumenata,i najvaznije slobodne volje da pobijem svaku glupost koja ti izadje iz malog mozga(pod uslovom da to kod tebe postoji:lol:)
 

Sve te patriote su nas i dovele u ovu situaciju. Da je Djiki vladao Srbijom od 1990. i da ga patrijote nisu roknule danas bi bili balkanska sila i lokomotiva jugoistocne evrope, a ovako ne znamo ni da li ce nam sutra Srbija biti jos manja.

Ти углавном лупаш, по твом може и вако... ..да је Краљевина Југославија остала у пакту са хитлером, не би било Јасеновца, била би Велика Србија и Срба би било 25 милиона.И не би коминисти и њихови синови владали од четрес пете до данас....
Шта би било кад би било....свашта.
И докле више ..да је жив овај ил онај....е да је Душан поживео
 

Sve te patriote su nas i dovele u ovu situaciju. Da je Djiki vladao Srbijom od 1990. i da ga patrijote nisu roknule danas bi bili balkanska sila i lokomotiva jugoistocne evrope, a ovako ne znamo ni da li ce nam sutra Srbija biti jos manja.

Zaboravih reći, ako si već Đinđićev simpatizer, onda budi realista kao i on, i prihvati da njega više nema.
 
nije ni jedno ni drugo. stvari koje on dovodi u vezu su potpuno nerazumljive.
demonstriraću to jednim vicem:
-mama jel ono krava?
-jeste sine.
-a gde?

:worth:.....smejao bi se da nije tuzno...........:D

Prilicno degutantno izrazavanje za moderatora.

Ne znam sto si shvatio bukvalno. Dovoljno je da nam blokiraju ulazak u EU zbog toga i steta ce nam biti ogromna. A patrijote su i 99 pricale kao ti da nas niko ne sme da bombarduje pa su dobili po pici. Sto je najgore, takvi huskaci se zavuku u misje rupa, a mladez odlazi da gine.

:rotf: joj a ti si mi olicenje prefinjenosti........jos kad shvatis da od EU mozes dobiti sargarpepu(jer magarcima se moze sve servirati:lol:)
njakac...ovaj plakaces kao beba....
 
Poslednja izmena:
Ne znam sto si shvatio bukvalno. Dovoljno je da nam blokiraju ulazak u EU zbog toga i steta ce nam biti ogromna. A patrijote su i 99 pricale kao ti da nas niko ne sme da bombarduje pa su dobili po pici. Sto je najgore, takvi huskaci se zavuku u misje rupa, a mladez odlazi da gine.

jo5 ti kažem da bombardovanje nema veze sa tim, jer nit sam ja pričao i pozivao da se kosovo brani krvlju, nit je bombardovanje imalo veze (bar zvanične) sa priznanjem ili nepriznanjem nezavisnosti kosova. a za EU dolazimo do toga da ima ljudi koji bi pristali na sve da uđu u EU, a ima onih koji ne bi pristali na sve da bi ušlu u EU, pa sad oko toga možemo da naglabamo uvek i do sutra.
 
Ok. Vidim ima vas ko Kineza.

Sad cu reci jasno i glasno.

Srbija ce priznati nezavisno Kosovo. A vi mozete iz stolica za monitorima da pozivate na borbu za Kosovo koliko hocete. Od toga nema nista.

I da Srbija ne prizna.. sto se nece desiti, Kosovo je odavno nezavisno. Mi nemamo nikakve ingerencije nad Kosovom. Ono je odovjeno.

Evropska unija kakva god da je je nas prirodni i jedini put.

Eto toliko.

Dalje ne mogu ima vas mnogo. Dobro ste organizovani kao i svaka anti srpska organizacija. Svaka cast na vasem jedinstvu ali !!! Srbija nece stati pa da ste jos toliki ! :)

Asta la vista !

pozdrav od Droida
 
Ok. Vidim ima vas ko Kineza.

Sad cu reci jasno i glasno.

Srbija ce priznati nezavisno Kosovo. A vi mozete iz stolica za monitorima da pozivate na borbu za Kosovo koliko hocete. Od toga nema nista.

I da Srbija ne prizna.. sto se nece desiti, Kosovo je odavno nezavisno. Mi nemamo nikakve ingerencije nad Kosovom. Ono je odovjeno.

Evropska unija kakva god da je je nas prirodni i jedini put.

Eto toliko.

Dalje ne mogu ima vas mnogo. Dobro ste organizovani kao i svaka anti srpska organizacija. Svaka cast na vasem jedinstvu ali !!! Srbija nece stati pa da ste jos toliki ! :)

Asta la vista !

pozdrav od Droida
Rece on i ode na information feed i punjenje baterija......
:rotf::cool:
 
jo5 ti kažem da bombardovanje nema veze sa tim, jer nit sam ja pričao i pozivao da se kosovo brani krvlju, nit je bombardovanje imalo veze (bar zvanične) sa priznanjem ili nepriznanjem nezavisnosti kosova. a za EU dolazimo do toga da ima ljudi koji bi pristali na sve da uđu u EU, a ima onih koji ne bi pristali na sve da bi ušlu u EU, pa sad oko toga možemo da naglabamo uvek i do sutra.

To ne znaci da treba da budes vulgaran kada mi se obracas jer ti se ja obracam sa postovanjem.

Spustas se na nivo ovih vasih pripadnika opasnih udarnih jedinica stvaranja Velike Srbije kojoj niko ne treba i koja ce u samoizolaciji da stvori raj na zemlji kao Severna Koreja :hahaha::hahaha:
 
To ne znaci da treba da budes vulgaran kada mi se obracas jer ti se ja obracam sa postovanjem.

Spustas se na nivo ovih vasih pripadnika opasnih udarnih jedinica stvaranja Velike Srbije kojoj niko ne treba i koja ce u samoizolaciji da stvori raj na zemlji kao Severna Koreja :hahaha::hahaha:

Evo jesam li te ja nečim uvrijedio?
Da se odmah izvinim...
 
Madjari su bre kulturan skolovan narod. A to sto kazes to je uvek bilo tacno. Upravo su oni koji su se najvise prsili srpstvom, najvise upropastavali isto. pogledaj sta su nam dva najveca nacionalista Sloba i Sheki uradili od Srbije posle sankcija i bombardovanja.

Dakle posto vi patrioti niste sposobni da iskalkulisete pustite nas da vodimo drzavu. A kad bude trebalo da se ratuje, kolje, nabija na kolac ne brinite se poslacemo vas jer ste tu najbolji.

Konto gore recenog ja mislim da treba da priznamo Kosovo a posto je istorija pokazala da smo MI u pravu neka tako i bude. :)

Националиста Слоба? Највећог комунисту и југославена ти називаш српским националистом? Смешно!
 
Ovo je ključno, što se mene tiče. Džaba Kosovu ''nezavisnost'' koju će izdejstvovati zapad, ako Srbija ostavi prostor da, u nekim boljim vremenima (pri boljoj raspodjeli snaga velikih sila), ponovo uspostavi kontrolu nad svojom pokrajinom :ok:

Strpljen-spašen :)

a-a-a...ne-ne... Ne uspostavi kontrolu... Preore, bato...preore...a posle kontrola dolazi sama po sebi.
 

Back
Top