Hašim Tači: Prihvatićemo odluku Međunarodnog suda pravde

sad bih mogao i ja tebe da prijavim, kao što si i ti mene. al neću, sa teletabisima igram drguačije.

Ipak si mod niko te ne tera. Moras da nam budes primer. A sto se prijave tice??? Pa kazes za sebe VI?? Sam si sebi zamesio. Opet moras da uzmes u obzir da sam ja mnogo bolje odreagovao na svo pljuvanje i vredjanje ovde, nego sto si ti na moje smirene postove. No nebitno idemo dalje iako me nazivas teletabisom.

Da se vratim na temu da ne offtopikujem.

ne mogu da verujem da neko uopste pomislja da je dobro da se kosovo vrati u Srbiju... To mi ne ide u glavu. Alo ljudi 2 milioncica Siptarije. Pa mi imamo srecu da su oni homogeno izdvojeni. Pa da mozemo da ih isecemo od severnog kosova. :)
 
Ipak si mod niko te ne tera. Moras da nam budes primer. A sto se prijave tice??? Pa kazes za sebe VI?? Sam si sebi zamesio. Opet moras da uzmes u obzir da sam ja mnogo bolje odreagovao na svo pljuvanje i vredjanje ovde, nego sto si ti na moje smirene postove. No nebitno idemo dalje iako me nazivas teletabisom.

Da se vratim na temu da ne offtopikujem.

ne mogu da verujem da neko uopste pomislja da je dobro da se kosovo vrati u Srbiju... To mi ne ide u glavu. Alo ljudi 2 milioncica Siptarije. Pa mi imamo srecu da su oni homogeno izdvojeni. Pa da mozemo da ih isecemo od severnog kosova. :)

A da li ti shvatas da se siptari nece zadovoljiti time krenuce gore...........:rtfm:
 
Dobro Droide bilo je dovoljno. Uz duzno postovanje pocinjes da spamujes. Daj malo konkretne diskusije.

Koliko god da vas je nece vam poci za rukom da iskorenite cvrsto utrte evropske vrednosti iz naseg politickog pravca.

Evropske vrednosti su demokratija, vladavina prava, visoki standardi, jaka i stabilna demokratija, postovanje i zastita prava nacionalnih,verskih i seksualnih manjina i mnoge druge. Niko to ne i ne spori. Uostalom te ideje imaju svoju genezu razvitka u duzem vremenskom intregnumu od postanka Eu.
Sa druge strane evropska vrednost nije ugrozavanje nacionalnog suvereniteta i integriteta, sve do jedne drzve u Eu imaju rukovodstva koja bez obzira na ideologiju znaju svoje granice oko kojih nema pitanja. Nijednoj jedinoj drzavi u Eu nikada nije postavljeno pitanje nacionalnog suvereniteta kao uslov za ulazak.
Drugo Eu nije Evropa. Evropa je jedna zaokruzena geografska celina od Islanda do Urala . Eu je politicka organizacija, nedefinisana nadridrzava koja se sticajem istorijskih okolnosti pokazala kao najvece dostignuce u razvoju jedne ekonomske integracije.
Evropski politicari se po pitanju Kosova ponasaju iskljucivo krseci sve medjunarodne i moralne norme. Kosovo jeste problem, ali problem koji se mora resiti dijalogom a ne nametanjem ili 99 silom.

Dovoljno je da pogledamo ko je predsednik Srbije pa da nam bude jasno kakva je danas Srbija i u kom pravcu ide.

Srbija ide neodredjenim putem. Srbija kao drzava teritorijalno nije definisana, da ne govorimo o poodavno izgubljenom identitetu. Sto se tice ekonomskog puta, tu su rezultati katastrofalni i daleko su od nekih normativa koji su neophodni za ulazak u EU. Tadic je izbore dobio zahvaljujuci jednoj finoj politickoj pricici i Kosovo i Evropa , sto je u praksi neostvarljivo i kao takav ce snositi i posledice. Kosovo je izabrao radi ocuvanja nacionalnog mira i regrutovanja neopredeljnih i izdatih DSS-ovskih biraca, a Evropu iz neophodnosti da nastavi neki ionako poljuljani kontinuitet evropskih integracija.

Ka Severnoj Koreji kao sto vi zelite, ili ka EU kao sto mi zelimo. Mi i vi.

U Severnu Koreju ni CeGecara nije mogao da ode a kamoli mi :hahaha:

Vi - proruski, antidemokratski, antoevropejci, gadafijevci, milosevicevci

Rusofili jesmo, sto je subjektivan i razuman stav nekoga ko se nacionalno izjasnjava kao Srbin. Posto zivimo u Evropi, dakle Evropljani smo , nismo Azijati . I krvna grupa i genetika Srba kaze da smo indoevropska rasa. Tako da nisi dokazao nase antievropejstvo.
Gadafi je poodavno znacajan italijanski i evropski energetski i trgovinski partner. Milosevicevaca ima jako malo na forumu.


Jeste .;)
 

Back
Top