Hašim Tači: Prihvatićemo odluku Međunarodnog suda pravde

Živi na teritoriji svoje države-Srbije. Šta je tu nejasno? :confused:

Meni djeluje da vi, proevropski orijentisani građani Srbije, više mrzite Šiptare nego iko.
Na svakoj temi čitam vaše ''šta će nam Kosovo, na njemu su većina Albanci (Šiptari)''. Pa šta? I u Vojvodini žive Mađari, Sandžaku Muslimani itd...sasvim normalno.

Madjari su bre kulturan skolovan narod. A to sto kazes to je uvek bilo tacno. Upravo su oni koji su se najvise prsili srpstvom, najvise upropastavali isto. pogledaj sta su nam dva najveca nacionalista Sloba i Sheki uradili od Srbije posle sankcija i bombardovanja.

Dakle posto vi patrioti niste sposobni da iskalkulisete pustite nas da vodimo drzavu. A kad bude trebalo da se ratuje, kolje, nabija na kolac ne brinite se poslacemo vas jer ste tu najbolji.

Konto gore recenog ja mislim da treba da priznamo Kosovo a posto je istorija pokazala da smo MI u pravu neka tako i bude. :)
 
dakle tvoj argument za stav o priznavanju nezavisnosti kosova jeste postojanje stoke nepismene u tvojoj državi? i ti se deklarišeš kao demokrata. da nije žalosno bilo bi smešno.
drugo, mnogo je dobra ta tvoja kalkulacija vođenja države u kojoj predaješ njene delove drugima. ko nije sposoban da vodi politiku i o problematičnoj teritoriji i o ekonomiji cele zemlje u isto vreme, nek napusti politiku...pošto ima primera po celom svetu da su se i mnogo gore stvari radile u isto vreme uspešno.
 
Ma to bi onda bilo krsenje medjunarodnih prava sta li :D
Ako bi nam onda i vratili to Kosovo, kao sto su vec spomenuli dobili bi ga sa bagrom Kriminalaca :mrgreen: koji su se tu za ovo vreme odomacili, tako da bi nama na stetu to na kraju islo :D
Sad but true :D

Jeli ako je tebi ovo sprdnja,seti se sta je bilo dok nisu dobili tu navodnu "nezavisnost",opet bi ginuli Srbi i placali nevini.......u slucaju da presuda bude dobra za Srbiju nek se junacine pripremaju....jer siptari nece sedeti...to su dokazivali 18 godina i vise.........

dakle tvoj argument za stav o priznavanju nezavisnosti kosova jeste postojanje stoke nepismene u tvojoj državi? i ti se deklarišeš kao demokrata. da nije žalosno bilo bi smešno.
drugo, mnogo je dobra ta tvoja kalkulacija vođenja države u kojoj predaješ njene delove drugima. ko nije sposoban da vodi politiku i o problematičnoj teritoriji i o ekonomiji cele zemlje u isto vreme, nek napusti politiku...pošto ima primera po celom svetu da su se i mnogo gore stvari radile u isto vreme uspešno.

To ti je Srpska demokratija...na delu...;):ok:
 
dakle tvoj argument za stav o priznavanju nezavisnosti kosova jeste postojanje stoke nepismene u tvojoj državi? i ti se deklarišeš kao demokrata. da nije žalosno bilo bi smešno.
drugo, mnogo je dobra ta tvoja kalkulacija vođenja države u kojoj predaješ njene delove drugima. ko nije sposoban da vodi politiku i o problematičnoj teritoriji i o ekonomiji cele zemlje u isto vreme, nek napusti politiku...pošto ima primera po celom svetu da su se i mnogo gore stvari radile u isto vreme uspešno.

Smaras. Trsis se tu, a da te poslaju na Kosovo samo bi se sutra vratio bez bubrega uplakan. Srbi iz Srbije ne zele da se bore za neku tamo teritoriju naseljenu Siptarima. Ne treba nam to.
 
Madjari su bre kulturan skolovan narod.

A Šiptari nisu. Ok. Nisu ni Cigani (ajde da se foliram, pa da kažem Romi...). Nije ni veći dio Afrike. Azije. I? Narodi drugog reda? Trećeg?
Elem, školovanje naroda mi je nejasan pojam, za razliku od školovanja pojedinca.

A to sto kazes to je uvek bilo tacno. Upravo su oni koji su se najvise prsili srpstvom, najvise upropastavali isto. pogledaj sta su nam dva najveca nacionalista Sloba i Sheki uradili od Srbije posle sankcija i bombardovanja.

Sloba se prsio srpstvom? Sloba koji je maštao o svojoj Jugi? Mani me te priče...
A Šeki je baš često bio u Vladi, a i kada je bio, baš su ga pitali šta misli :roll:

Dakle posto vi patrioti niste sposobni da iskalkulisete pustite nas da vodimo drzavu. A kad bude trebalo da se ratuje, kolje, nabija na kolac ne brinite se poslacemo vas jer ste tu najbolji.

Patriotizam je vrlina.
A ''vi'' koji ''treba'' da upravljate državom nemate tu vrlinu? :eek:
U tom slučaju nije mi logično (još manje poželjno) da ''vi'' upravljate Srbijom.

Ako sam te dobro shvatio:
MI- patriote, nepismeni koljači, šovinisti, rasisti...
VI- osobe sa fakultetom, znate šta i kako treba raditi bolje od svih itd...

P.S. Mogu da dodam još komplimenata na ''VI'' strani, ako treba da pojačam ovo crno-bijelo, zaostalo viđenje srpskog društva...

Konto gore recenog ja mislim da treba da priznamo Kosovo a posto je istorija pokazala da smo MI u pravu neka tako i bude. :)

A zaključak ti je...ne znam, jednostavno ne znam šta da kažem...
 
Smaras. Trsis se tu, a da te poslaju na Kosovo samo bi se sutra vratio bez bubrega uplakan. Srbi iz Srbije ne zele da se bore za neku tamo teritoriju naseljenu Siptarima. Ne treba nam to.


bitno da si nam ti zanimljiv. i nisam ja pričao ni o kakvoj fizičkoj borbi. za normalne davati život zarad bilo čega nije vredno. diplomatijom i politikom bi mogli rešiti problem, da imamo ljude koji umeju i koji HOĆE.
 
Poslednja izmena:
Smaras. Trsis se tu, a da te poslaju na Kosovo samo bi se sutra vratio bez bubrega uplakan. Srbi iz Srbije ne zele da se bore za neku tamo teritoriju naseljenu Siptarima. Ne treba nam to.

....A kao si mi obrazovan ajde bre pokrij se usima...procitaj svoje izjave pa mi reci jel su vas cika Bota i Ceda ucili demokratiji...kultura ti je onako bas na nivou.......:roll:
 
A Šiptari nisu. Ok. Nisu ni Cigani (ajde da se foliram, pa da kažem Romi...). Nije ni veći dio Afrike. Azije. I? Narodi drugog reda? Trećeg?
Elem, školovanje naroda mi je nejasan pojam, za razliku od školovanja pojedinca.



Sloba se prsio srpstvom? Sloba koji je maštao o svojoj Jugi? Mani me te priče...
A Šeki je baš često bio u Vladi, a i kada je bio, baš su ga pitali šta misli :roll:




Patriotizam je vrlina.
A ''vi'' koji ''treba'' da upravljate državom nemate tu vrlinu? :eek:
U tom slučaju nije mi logično (još manje poželjno) da ''vi'' upravljate Srbijom.

Ako sam te dobro shvatio:
MI- patriote, nepismeni koljači, šovinisti, rasisti...
VI- osobe sa fakultetom, znate šta i kako treba raditi bolje od svih itd...

P.S. Mogu da dodam još komplimenata na ''VI'' strani, ako treba da pojačam ovo crno-bijelo, zaostalo viđenje srpskog društva...



A zaključak ti je...ne znam, jednostavno ne znam šta da kažem...

Sve te patriote su nas i dovele u ovu situaciju. Da je Djiki vladao Srbijom od 1990. i da ga patrijote nisu roknule danas bi bili balkanska sila i lokomotiva jugoistocne evrope, a ovako ne znamo ni da li ce nam sutra Srbija biti jos manja.
 
Sve te patriote su nas i dovele u ovu situaciju. Da je Djiki vladao Srbijom od 1990. i da ga patrijote nisu roknule danas bi bili balkanska sila i lokomotiva jugoistocne evrope, a ovako ne znamo ni da li ce nam sutra Srbija biti jos manja.

Da i mali leprikoni iz Irske bi dolazili preko duga sa cupovima punim zlata....
Ala je tebi ispran mozak to je ludilo............:lol:
Bas si droid
 

Sve te patriote su nas i dovele u ovu situaciju. Da je Djiki vladao Srbijom od 1990. i da ga patrijote nisu roknule danas bi bili balkanska sila i lokomotiva jugoistocne evrope, a ovako ne znamo ni da li ce nam sutra Srbija biti jos manja.


Iz ovog Đinđićevog intervjua se može jasno zaključiti ko ga je ubio.
I to nisu oni na koje ti misliš tj patriJote.

(Prije svega jer se atentatori ne uklapaju u profil patriJota koji ti ovdje potenciraš: glupi, nepismeni itd. Jer kako neko sa takvim osobinama može uspješno da izvrši atentat na premijera Srbije?)
 
A sto nas ti ne uvedes u Eu robote a?:per::hahaha:

Ja cu i da vas uvedem nekad, a vi da vratite kosov nikad. ja sam isao do Hamburga proletos, a sto ti ne odes do Pristine :hahaha:

PS Ajojjj pa ne mogu sam protiv vas 10. A ste mi vi heroji... samo kad ste brojcano jaci. A kad ste u manjini odmah vredjate (mada i sad ste) i lupate na ignore. :hahaha: Junacine, na forumu.
 

Back
Top