Haljina za svadbu

Pa...Vencanje je i porodican dogadjaj ne?
Tu ima i starijih i dece...Nije izlazak u nocni klub...A sve i da jeste mislim da postoji neki nepisani bonton da se ide u elegantnom,svecanom ne nuzno, kako bih rekla, u provokativnoj haljini.
Apsolutno se slažem sa tobom, osim toga nije ni pristojno truditi se na svadbi skretati pažnju na sebe ničim-pa ni raskošnom toaletom, bijelom bojom, neukusnim krojem..
Pažnja treba da bude usmjerena ka mladoj.
 
Ta lijeva mi je ljepsa od tih sto si predlozila. Predlazes mi nesto bez dekoltea?
Da. Ne treba ti uopšte dekolte, a pogotovo ne tako dubok. Nije za svadbu, mislim meni lično nije za bilo koju drugu svečanost, mozda da nemas grudi i da je haljina drugačija, duza recimo
Mozes da probas da ukođbinujes i šire pantalone sa nekom bluzom. Evo ovako nesto
 

Prilozi

  • af5ec025bf091e9ab4f732c1111f81e2.jpg
    af5ec025bf091e9ab4f732c1111f81e2.jpg
    88,5 KB · Pregleda: 6
Apsolutno se slažem sa tobom, osim toga nije ni pristojno truditi se na svadbi skretati pažnju na sebe ničim-pa ni raskošnom toaletom, bijelom bojom, neukusnim krojem..
Pažnja treba da bude usmjerena ka mladoj.
Tako je, mada pokusavam da budem otvorenih shvatanja, sta ja znam sta je danas u modi ali ipak su neke tradicije i postovanje u tim prilikama bitni.
Svakako ne bih preporucila minice i ovako jako otvorene haljine.
Ima prelepih haljina koje isticu figuru a da su vise elegantne a manje seksi.
 
Pa...Vencanje je i porodican dogadjaj ne?
Tu ima i starijih i dece...Nije izlazak u nocni klub...A sve i da jeste mislim da postoji neki nepisani bonton da se ide u elegantnom,svecanom ne nuzno, kako bih rekla, u provokativnoj haljini.
Skroz se slažem, plus valjda želiš i da se lepo osećaš, zamisli ustaneš da igraš u ovoj haljini, mislim ja ne bih imala problem jer nema sta da mi ispadne, ali ona definitivno bi😂😂
 
Da. Ne treba ti uopšte dekolte, a pogotovo ne tako dubok. Nije za svadbu, mislim meni lično nije za bilo koju drugu svečanost, mozda da nemas grudi i da je haljina drugačija, duza recimo
Mozes da probas da ukođbinujes i šire pantalone sa nekom bluzom. Evo ovako nesto
Probala sam i sire pantalone ali isto sa dekolteom. Jedino sako preko da nagrnem. U pink varijanti.
 
Haljina zavisi i od mesta venčanja i doba dana. Kroj i jedne i druge je - onako, a ti si zgodna i sigurna sam da će i svaki drugi prigodni model da ti dobro stoji. Ne dobro, nego savršeno.
 
Možda najbolje gore crno, da ti ne istakne preterano grudi, a dole neke pantalone u boji da ti istaknu struk, preko sako i bombona
Probala sam kombinaciju sa pantalonana i zatvorenom majicom
Možda najbolje gore crno, da ti ne istakne preterano grudi, a dole neke pantalone u boji da ti istaknu struk, preko sako i bombona
 

Prilozi

  • IMG-f266be5a891944169bb4db3859475c0b-V.jpg
    IMG-f266be5a891944169bb4db3859475c0b-V.jpg
    56,4 KB · Pregleda: 68

Back
Top