Hajde sada neka muskarci pitaju a zene odgovaraju III

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šta je vaš Sveti gral?

nemam sveti gral, imam samo svete ljude
citam neke postove iznad i bas mi je tuzno koliko su neki ljudi ograniceni u svojoj jadnosti sa stavovima koje su sebi nametnuli..a stavovi su posledica njihove nesposobnosti i manjka snage da se u zivotu bore za bilo sta, pa sebe u godinama kad treba da su najproduktivniji baguju sa - kiselo mi grozdje..
 
Poslednja izmena:
nemam sveti gral, imam samo svete ljude
citam neke postove iznad i bas mi je tuzno koliko su neki ljudi ograniceni u svojoj jadnosti sa stavovima koje su sebi nametnuli..a stavovi su posledica njihove nesposobnosti i manjka snage da se u zivotu bore za bilo sta, pa sebe u godinama kad treba da su najproduktivniji baguju sa - kiselo mi grozdje..

mene bas briga dal se neko bori za sebe,al kad vidim da neko pljune na trud onog drugog,e to mi je....zato mi se svidja sto jana dupe pomera pojedincima i vidi se da to namerno radi u uziva u zaebanciji
tabe,nemam potrebu da radim nista sto nije zenski posao jer zivim sa tri muskarca,al verujem da bi umela sve sto nema veze sa strujom
 
koliko je potrebno zena da se zameni sijalica? :D

ili ti .. da li umete da radite kucne poslove koji ne potpadaju pod klasicne "zenske" poslove u kuci.

naravno , ko još ne ume da gleda sport, pije pivo i odmara posle ručka
-----------------------------
nikad mi nije problem da zamenim sijalicu ...meni je problem da se setim da je kupim
morale bi trgovine da drže sijalice kraj kase
 
naravno , ko još ne ume da gleda sport, pije pivo i odmara posle ručka

:sad2: znaci ja nisam muskarc :rumenko: od sporta gledam samo kosarku i NFL a ne pijem pivo i ne odmaram posle jela :rida:

- - - - - - - - - -

Je l poznajete neku ženu za koju znate da je srećna?


svaka ona koja je imala prilike da se upozna sa mojim ljubavnim carolijama :smeker:


:mrgreen:
 
koliko je potrebno zena da se zameni sijalica? :D

ili ti .. da li umete da radite kucne poslove koji ne potpadaju pod klasicne "zenske" poslove u kuci.

umem da radim sve sto moram
ali umem i da trepcem i da to upotrebim kada treba
i svi srecni :flert:

Je l poznajete neku ženu za koju znate da je srećna?

poznajem, sve zene koje ja poznajem su srecne
srecna sam i ja
apsolutna sreca ne postoji, ako na to mislis
 
Šta je vaš Sveti gral?

Moja ćerka :aha:

koliko je potrebno zena da se zameni sijalica? :D

ili ti .. da li umete da radite kucne poslove koji ne potpadaju pod klasicne "zenske" poslove u kuci.

Znam sve da uradim i to moja majka redovno voli da iskoristi jer mi je očuh previše lenj za većinu stvari :lol:

Je l poznajete neku ženu za koju znate da je srećna?

Da i ne... mnoge su srećne, ali ne i 100% srećne, iako je pitanje da li to uopšte postoji :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top