Hajde da se vise ne lazemo....

Ja to Blajbi ne mogu da shvatim i ne mogu da verujem. Odakle ovom narodu pare, ipak mislim da su to lazne ankete.

ma to su lazne ankete.

cela srbija jedva napuni jedan avion za egipat i to za 3 letovalista - tabu sharm i hurgadu.

sezona za egipat traje nekih 9 meseci avioni nemaju vise od 200 putnika tako da ispada tamo letuje maksimum 600 ljudi mesecno ili 3600 putnika godisnje.

eto nek bude 5000 godisnje

sve n a gomilu ni 10% srba ne ode godisnje na more a samo 5% ide svake godine na more.
 
Nemoj da si naivna picolo...bila sam prosle i ove godine na Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu, u poseti nekim poslovnim partnerima....kazu da se te velike poljoprivredne masine kupuju uglavnom za kes i to ih kupuju seljaci...nista mi nije jasno...s jedne strane sela opustela, poljoprivreda u losem stanju, a onda cujes da seljak kupi polj. masinu koja kosta nekoliko desetina hiljada evra...pa ko je ovde lud, nemam pojma....svi moji poznanici letuju ovde...onde...uplatcuju aranzmane od par hiljada evra za kes....a ovamo se umire od gladi....nista ne razumem...

http://forum.krstarica.com/showthre...00-evra-na-Poljoprivrednom-sajmu-u-Novom-Sadu

:mrgreen:
 
ma to su lazne ankete.

cela srbija jedva napuni jedan avion za egipat i to za 3 letovalista - tabu sharm i hurgadu.

sezona za egipat traje nekih 9 meseci avioni nemaju vise od 200 putnika tako da ispada tamo letuje maksimum 600 ljudi mesecno ili 3600 putnika godisnje.

eto nek bude 5000 godisnje

sve n a gomilu ni 10% srba ne ode godisnje na more a samo 5% ide svake godine na more.

..a 100000 u Istri,Dalmaciji i Hrvatskom primorju...
 
Ja idem skoro svake godin na more ,vodim porodicu ,mislim da je to opredeljenje a ne stvar krize.Para nema pa nema ali na more se ide samo u avgustu ..Niko od nas ne pusi ,za more se uvek skupi nemoj da pijes nemoj da pusis nemoj na more pa sta onda? **bes krizu!.
 
:eek: CELIH POLA MILIONA Srba ce letovati na grckom moru? :eek:

Preko 100.000 na hrvatskom Jadranu...:eek:

Koliko u Turskoj, Egiptu i OSTALIM MORIMA SVETA? :think:



SVAKI SEDMI Srbin ce letovati NA NEKOM MORU? :rtfm:

I JOS VI PRICATE O NEKOJ KRIZI??????? :hahaha:

Nista vam vise NE VERUJEM!

NISTA!!!! :evil:

Ne moraš da veruješ. Evo od jutros, naravno za vreme predizborne tišine, objašnjavaju na portalu e-uprave, može preko interneta da se zakaže terminu u poštama za predu zahteva za povraćaj oduzete imovine (koja je oduzeta u Srbiji pre 60 godina).

Ej...., poštar proverava da li je zahtev uredan ?!?

Budi siguran da od ponedeljka, ti zahtevi više nikoga neće zanimati.
 

Back
Top