Ispovest prostitutke: Zaradila 6.000 evra na Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Ispovest prostitutke: Zaradila 6.000 evra na Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ispovest prostitutke: Zaradila 6.000 evra na Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu

VISOKE potpetice, uske pantalone i raspuštena smeđa duga kosa. Ispod tamnih naočara za sunce nazire se diskretna šminka i negovano lice. Ne deluje nimalo vulgarno, naprotiv.

- Ne, ne zovem se Nora - kaže, blago se osmehujući, dok pali cigaretu. - To ime koristim samo u poslu.

Oprezno, osvrćući se oko sebe, iz šljašteće markirane torbice, vadi i pruža jednu podsetnicu. Simbolično, erotska fotografija polunage žene, broj telefona i potpis na engleskom "For your pleasure..."

NIJE JEDINA
    Nora nije bila jedina devojka koja je svoje usluge nudila bogatim učesnicima minulog sajma, bilo je tu i desetak njenih koleginica iz Beograda, Zrenjanina, Kragujevca, pa čak i Mađarske. Nije bila ni najtraženija. To je bila jedna mlada meleskinja, kojoj je direktor poznate inostrane kompanije platio 5.000 evra za dva dana.

- Ne volim kada me nazivaju prostitutkom. Ja radim isto što i političari ili direktori. Samo to ne krijem. Ja ne prodajem samo svoje telo, već pružam mnogo više od toga. Oni prodaju i sebe i svoja načela i porodicu i prijatelje, sve rade za novac - samouvereno govori ova tridesetdvogodišnja rođena Beograđanka.

U Novom Sadu živi već sedam godina. U ovom gradu je elitnu prostituciju, tvrdi, izdigla na najviši nivo. Kada se 2005. godine doselila, ponudila je svoje usluge strancima na Poljoprivrednom sajmu, a od jednog klijenta prihvatila sugestiju da napravi vizit-kartu.

Na ovogodišnjem Poljoprovrednom sajmu, svoje društvo bogatim biznismenima iz Evrope, naplatila je ukupno 6.000 evra. Samo sa dvojicom provela je noć (sa direktorom holandske firme i mlađim austrijskim diplomatom), a još trojici bila je dnevna pratnja. Samo od druženja sa Holanđaninom i Austrijancem zaradila je 4.000 evra.

- Poljoprivredni sajam je za mene najunosniji posao u celoj godini - priznaje Nora. - Govorim tri jezika: engleski, nemački i mađarski, i na njima, ma koliko to nekome možda zvučalo čudno, sa mojim klijentima i njihovim poslovnim partnerima vodim sasvim intelektualne razgovore.

To nije čudno, jer je Nora studirala političke nauke u Beogradu, koje je napustila zbog teške materijalne situacije, na četvrtoj godini.

- Moja rođena sestra i dalje živi u Beogradu, ja joj svojim novcem pomažem da završi studije - nastavlja. - Roditelji su nam razvedeni, i samo sa majkom smo u kontaktu. Moja priča se zapravo svodi na to da sam na vreme shvatila da je čovek danas bez novca - ništa. Moja tetka je umrla od raka, jer nije imala para za lečenje.

Nora, otvoreno i bez ustezanja, priznaje da je niko nije naterao da se bavi ovim "poslom". Sama je odlučila na koji način će zarađivati za život. Ne stidi se svog poziva. Muškarci koji hoće sa njom da provedu vreme moraju da ispune tri uslova - da budu vaspitani, šarmantni i naravno - bogati.

Izbirljiva je postala pošto ju je jedan Grk, pre tri godine, uhvatio za kosu i počeo da vuče napolje iz restorana. Bio je pijan, a ona je, uvidevši to, u pola večeri stavila na sto novac koji joj uvek unapred mušterije daju, i saopštila mu da od noći provedene sa njom ipak neće ništa biti.

- Naravno, uvek ima onih koji su drski i bezobrazni, ali s njima lako izlazim na kraj. Imam jednog prijatelja spremnog da me zaštiti u takvim situacijama - zaključila je Nora sa nimalo naivnim osmehom.

VIZIT-KARTE UOBIČAJENE
    Vlasnik jedne male štamparije, kod kog Nora štampa podsetnice, kaže da je dve nedelje pred Poljoprivredni sajam imao pune ruke posla.

- Sadržaj vizit-karti je uglavnom uvek isti: polugola devojka sa izrazom velikog zadovoljstva na licu sa brojem telefona - kaže on. - Pohotnu devojku sa slike prati uglavnom i izazovna poruka tipa "probaj me", "rastopi me", "zadovoljiću te", "uzmi me" i slično. Najčešće traže da se vizit-karte štampaju sa jedne strane na srpskom, a sa druge na engleskom jeziku, a izrađuju i po 2.000 komada.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.293.html:380398-Ispovest-prostitutke-Zaradila-6000-evra-na-Poljoprivrednom-sajmu-u-Novom-Sadu

Primećen član _Maja (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Podrazumevano Re: Ispovest prostitutke: Zaradila 6.000 evra na Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu

pa dobro sve je na prodaju sta

Elita
    Učlanjen
    15.10.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ispovest prostitutke: Zaradila 6.000 evra na Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu

i shta sad
    uvek bilo kurvi
    ovaj danas
    ovaj in izraz
    prostitutki
    ovo uopshte nije
    senzacionalno
    aj da si piso o
    ubicama

Učlanjen
    27.03.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Pa i nije obaveza da sve bude senzacionalno tipa zaklao bebu ili silovao majku
    Sta si agresivna

Elita
    Učlanjen
    15.10.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

deco gde vi vidite agresiju
    ju ju ju
    pa ovo je hronika
    msm
    il si na hronici il nisi

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio B.G.D.Lejdi Pogledaj poruku
    i shta sad
    uvek bilo kurvi
    nikad nije bilo ovoliko koliko sad

Elita
    Učlanjen
    15.10.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

pf kakav si ti egoista
    samo zato shto nisi bio istorijski
    sveprisutan
    da pishesh crne hronike
    kriz crnu istoriju
    kurrvi onda nije ni bilo
    kao sad kad ti kachish linkove

Elita
    Učlanjen
    15.10.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

pa kurrva je postala
    svetica
    chuvena marija

Elita
    Učlanjen
    15.10.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

chak je nekad njima bilo i bolje

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6225

aha cito sam svaka joj cast a ne ko one sumadijske koje se iebu za voznju kolima do rode i spustaju cenu
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1023

Da bi toliko zaradila, morala je da obradi bar 20 "klijenata"
    Jer nisu ti iz eUrope ludi da placaju u jednoj bednoj zemlji takve "usluge" vise nego sto kod njih kostaju

Elita
    Učlanjen
    22.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    Jer nisu ti iz eUrope ludi da placaju u jednoj bednoj zemlji takve "usluge" vise nego sto kod njih kostaju
    ovo je visoka prostitucija...onih sto se ebu za dvaes' evra imas svuda...

Učlanjen
    27.03.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

vidi se koliko ne znas
    U Evropi prosecna plata na godisnjem nivou je oko 40tak hiljada eura, ovi poslovni ljudi lako imaju i po 200 000 i 300 000, ovo su njima smesne sume koje rado trose, i uopste ni ne razmisljaju na srpski nacin.
    On namerno oce da plati vise i radnika i kurvu jer zna neke stvari sto SRbin ne zna a to je da ako platis vise uvek vise i dobijes

Primećen član see_ya (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

Citat Original postavio _Maja Pogledaj poruku
    vidi se koliko ne znas
    U Evropi prosecna plata na godisnjem nivou je oko 40tak hiljada eura, ovi poslovni ljudi lako imaju i po 200 000 i 300 000, ovo su njima smesne sume koje rado trose, i uopste ni ne razmisljaju na srpski nacin.
    On namerno oce da plati vise i radnika i kurvu jer zna neke stvari sto SRbin ne zna a to je da ako platis vise uvek vise i dobijes
    ali zato Srbin plati manje(da ne kazem mizerno) i opet dobije, ne dobije vise, ali dobije, a ako "ti" neces, ima ko hoce...na kraju krajeva, takvi zaradjuju a sve ostalo je nebitno...

Učlanjen
    27.03.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Citat Original postavio see_ya_bitch Pogledaj poruku
    ali zato Srbin plati manje(da ne kazem mizerno) i opet dobije, ne dobije vise, ali dobije, a ako "ti" neces, ima ko hoce...na kraju krajeva, takvi zaradjuju a sve ostalo je nebitno...
    Srbin kao sto i sam vidis ako zivis u Srbiji dobije uvek nista i uvek je zadnji u svemu, i ceo ssvet mu se smeje i sazaljeva ga
    Pametnome dosta.

Učlanjen
    26.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

Citat Original postavio eternal dream Pogledaj poruku

To nije čudno, jer je Nora studirala političke nauke u Beogradu, koje je napustila zbog teške materijalne situacije, na četvrtoj godini.
    e kakve su ovo price majke ti, pa dobro Nora ako je novac bio problem, sad vise nije, sto se ne vratis na studije....i pazi foru, "na cetvrtoj godini"...sine, ti bi se raspala da si stigla do cetvrte godine, ni "najstariji zanat" te ne bi uzeo pod svoje okrilje....ku*vanjska posla...

Učlanjen
    27.03.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Ispravka nije zadnji bas u svemu, drugi u svetu je po odlivu mozgova, a i sigurhna sam u nekim slicnim disciplinama.

Učlanjen
    26.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

Srbin kao sto i sam vidis ako zivis u Srbiji dobije uvek nista i uvek je zadnji u svemu, i ceo ssvet mu se smeje i sazaljeva ga
    Pametnome dosta.
    ti i ja da imamo priliku da zaradjujemo "ispod stola" tako bi nas bolelo to sto nas svet smatra bednicima, a ovako suzu pustamo na svaku sirotinju...

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

chak je nekad njima bilo i bolje
    Nekad su devojke bile poštene i držale do svoje časti, a danas propagiraju što više to bolje.
    Niko ne voli isluženu robu.

Elita
    Učlanjen
    15.10.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

ja drzhim do svoje chasti
    chak planiram da odem
    u chasne sestre <3
    a mushke prostitutke
    kakva je to
    diskriminejsh

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1023

Citat Original postavio aurora5 Pogledaj poruku
    ovo je visoka prostitucija...onih sto se ebu za dvaes' evra imas svuda...
    Aj ne lupaj majke ti
    U sred Becha u klubu Babylon sat vremena kosta 300 eur i to sa devojkama vrhunskog izgleda
    I sad ce neki austrijanac ili nemac ili italijan da placa iljade evra za isto to, u zemlji treceg sveta

Učlanjen
    26.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

ja drzhim do svoje chasti
    chak planiram da odem
    u chasne sestre <3
    a mushke prostitutke
    kakva je to
    diskriminejsh
    e pa to nisu kurave, to su frajeri:em ebu em zaradjuju

sta ces, tako je...

Učlanjen
    26.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

Aj ne lupaj majke ti
    U sred Becha u klubu Babylon sat vremena kosta 300 eur i to sa devojkama vrhunskog izgleda
    I sad ce neki austrijanac ili nemac ili italijan da placa iljade evra za isto to, u zemlji treceg sveta
    hm kako onda Sandra Meljnicenko uzima onoliki kes...

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1023

vidi se koliko ne znas
    Aha, jes, bas je tako
    Samo plasticni Berluskoni, ruski milijarderi i oni iz raznih emirata placaju po par iljada jer su besmisleno bogati i ebe im se
    Pravi poslovni ljudi, osim ako nisu berzanski spekulanti ili ugojeni bankari ne bacaju pare i obicno idu da bi zavrsili poslove a ne da bi je.bavali po svetu.

Ističe se Ewa Kant (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    109

Aj ne lupaj majke ti
    Uu,hebo te Strnc bas si upoznat s cijenaa

Slične teme

1. Kineski auto za 7.000 evra
    Autor I.Sikorsky u forumu Automobili
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 23.08.2006., 20:41
  2. 10,000 evra
    Autor roze u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 16.02.2006., 11:20

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu