Хаџифејзовић у емисији пита да ли Додика треба ликвидирати?

senad je kao i vecina bosnjaka opsednut rs , zeli njeno nestajanje od prvog dana dejtona, kao i svi bosnjaci, i ovih dana je pod poritiskom izbora, i ponovne pobede dodika, koja se pokusala ospiriti jos preuranjenim proglasenjem pobede trivicke kada nikako jos niko to nije mogao da tvrdi jer glasovi nisu prebrojani...


evo i njenog gostovanja...

dodik je toboz problem bosnjaka? pa im treba srbin ili srpkinja koja ce ovo izjavljivati?

Trivić: Dok sam živa, ne priznajem rezultate CIK-a! Dodik se bahati i krade! EU nam bliža od Rusije!


dakle senad je u klipu sa gostom takodje pricao o dodiku i gost ga je predstavlkjao kao onog koji je izvor korupcije, zla, namestanja izbora kradje izborne volje, izvor tenzija, bla bla bla (sto vecinom i jeste ali nista manje od bakira)

i onda senad upita onako bespomocno pa dobro majku mu sta vise snjim? ako ga ne mozes izborima decenijama skinuti jel krade sta onda/ smiriti ga? skloniti ga?

ubiti ga?

naravno da je mislio da mocne velklike sile i ameriku...


ne vidim tu nista toliko tragicno
 

dobro ovo poslusajte...

ima momenata kada ga senad upita, pa dobro majku mu ispocetkau tvojoj karijeri kolko si lajao protiv radovana rezima njihovog i svega prije tebe sto je bilo ja sam mislio da cete ubiti! ili tako nesto...a sada si posto nacionalista! vodeci...


ima i jos toga sto ukazuje dje senad pokazuje kolko ima mantru bosnjacku...
 
to znaci da ti imas problem
budi ozbiljan, senad nije problem
ejste bakiru dodiku i covicu

ali narodu obicnom nije jer govori ono sto su cinjenice za ovu trojicu

ovaj je problem, ovaj hoce i da snima film o heruju naseru oricu

ovaj prica tipicnu mantru bosnjacku... gde je trn u oku iskljucivo republika srpska i treba je unistiti a jedini cuvar sigurnosti muslimana je toboz sda...

Strašan govor Hadžihafizbegovića na skupu SDA u Mostaru​

 
Bakir i Dodik su sa Covicem braca blizanci u osiromasivanju vlastitog puka, ali izvjesni SH je Srbin i ne mozes ti to da mu porices. Jel ti imas tapiju na srbstvo i srbovanje?
pa senad uvjek govori u korist bosnjacke strane toliko klipova o tome ima

sta brboces tu
daj potkrepi to nekim validnim dokazima ?
 

Back
Top