Grčka zbirno

devojkaK:
@esperanca137

I da obidjete nekoliko izleta (bliza:ostrvo Kleopatra, Daylan-plaza kornjaca, kraljevska grobnica, krstarenja oko Marmarisa, Fetija, blato-kupatilo... ; dalja: Efes, Pamukale)

ako ne mozete sve, izaberi kako ti odgovara. :)


@jelenabg77
ne secam ga, to je bilo pre 5 god. moj hotel je bio Pasha Beach(komsija Pasha Bey)
Kakvi su tvoji utisci o hotelu Pasha Beach?Vidim da ga ima u ponudama agencija.
 
@gost,29.jun 2005
Ups, koliko je vremena proslo... :)

Mogu reci, veoma je zadovoljuci. Pasha Bey i Pasha Beach su dve hotela, jedan pored drugog. Kad sam stigla tamo, trazili su da izaberem hotela(sada vise ne vazi). Odgovor: Pasha Bey zbog blize plaze(samo 20m); pre nego sto krenes na plazu, tu su pored bazena i bara, sve je savrseno. Kao sto rekoh, svi imamo razlicite ukuse, neko kaze da je Pasha Beach bolji, kad ode tamo vidi sta je bolje. To je stvar ukusa. Za mene je Pasha Bey bolji.
Inace, hotel Pasha je dovde 1.5 km, na samoj obali su sve poredjani hoteli, bazeni, diskoteke i setaliste glavna strafta, do centra.
 
Planiram u septembru Green Nature u varijanti all inc. interesuje me da li je neko bio i šta nije pokriveno ovom varijantom, odnosno ima li razlike između onog što kažu u agenciji i stvarnog stanja, pošto se oni ograde u fazonu ako neki od sadržaja trenutno nije u funkciji šta mi tu možemo.
 
intra:
Planiram u septembru Green Nature u varijanti all inc. interesuje me da li je neko bio i šta nije pokriveno ovom varijantom, odnosno ima li razlike između onog što kažu u agenciji i stvarnog stanja, pošto se oni ograde u fazonu ako neki od sadržaja trenutno nije u funkciji šta mi tu možemo.

Pa zavisi koja je agencija u pitanju i sta su ti rekli...mada sve lazu po malo :roll:
 
As je tipičnp porodično mesto !!! Šetalište je renovirano i odlično je za malu decu!!!
Što se tiče provoda nema neki noćni život ima dosta kafića koji ne rade nešto dugo ima dosta poslastičarnica!!!
kao što rekoh tipično porodično mesto :P :P :P !!!
 
U agenciji su me ipak savjetovali da izaberem Kušadasi i hotel Adakule, prema fotografijama na netu fantastičan je. Da li bio neko? Ima 5 zvjezdica, a interesuje me da li posebno naplaćuju neke od usluga (sauna i sl.) ako se ide na all inclusive. Poz.
 
intra:
U agenciji su me ipak savjetovali da izaberem Kušadasi i hotel Adakule, prema fotografijama na netu fantastičan je. Da li bio neko? Ima 5 zvjezdica, a interesuje me da li posebno naplaćuju neke od usluga (sauna i sl.) ako se ide na all inclusive. Poz.

Hm...pa oni uglavnom preporucuju ono sto nemaju popunjeno...
Ne znam gde je taj hotel, iako sam bila u kusadasiju.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hotel je na tri kilometra od grada, smješten je na stijeni. Nekad je valjda trebao biti zatvor. Ima 395 soba, a na bazen i plažu silazi se panoramskim liftom ima četiri bazena (jedan zatvoreni) i četiri bara, tri restorana ma svašta nešto samo da me ne ogule kad dođem tamo. Moćno izgleda zaista, ima na adresi http://www.adacule.com
 
intra:
Hotel je na tri kilometra od grada, smješten je na stijeni. Nekad je valjda trebao biti zatvor. Ima 395 soba, a na bazen i plažu silazi se panoramskim liftom ima četiri bazena (jedan zatvoreni) i četiri bara, tri restorana ma svašta nešto samo da me ne ogule kad dođem tamo. Moćno izgleda zaista, ima na adresi http://www.adacule.com

Da, secam ga se, izgleda mocno i iz autobusa, ali je stvarno daleko od centra grada i drugih plaza...secam se da se on nalazi negde ka putu za Aqua Fantasy

A verujem da je hotel kao hotel super i lep, ali sve zavisi sta ti hoces od letovanja...mislim, kako da ga provedes :)
 
Grčka je.... ma extra.... Ove godine idem sa porodicom na Krf, u Kassiopi (pošto me uglavnom ne interesuju ludi provodi do zore), ali je i Halkidiki bez premca, a posebno Hanioti.... Samo sam se jedanput prevario i otišau u Turkey, e pa nećeš više bato, boga mi..... Inače imam duboku želju da odem na Santorini.... Ali.... Ma biće para jednog dana...... :lol: Ljudi, palite u Hellas i ne berite brigu, ne možete se razočarati!!!
 
ja idem 10.septembra u kasiopi,preko dzolija,140 evra sa busom,apartmani...kakve su cene pica,hrane...koliko kosta akvalend...imamo kola konstantno iznajmljena,koliko je sigurno voziti do grada krfa u vecernjim casovima...?
tnx
poz
 
zoranpetrovic84:
ja idem 10.septembra u kasiopi,preko dzolija,140 evra sa busom,apartmani...kakve su cene pica,hrane...koliko kosta akvalend...imamo kola konstantno iznajmljena,koliko je sigurno voziti do grada krfa u vecernjim casovima...?
tnx
poz
Imaš odličan i prilično detaljan opis Kassiopi-a
pozz :D Ono što sam proverio je da, ako možeš, promeni polazak na avgust, ili bar početak sept. pošto druga polovina zna da bude kišovita. Uostalom malo pročačkaj po netu, pa ćeš pronaći savezni hidrometeorološki zavod grčke (posetio sam ga ali ne mogu da se setim adrese....), gde ćeš naći statističke podatke odrađene na osnovu deset godina unazad. Čak su i dovoljno predusretljivi da su mi odgovorili na mail!! :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
:D Evo,mi se vratili pre neki dan sa Tasosa.Hleb: 60c,mleko: 1-1,20E,pivo u konzervi od 0,5l 1-1,2E,gazirani sokovi od 1,5l 1,7E,u kaficima frape 2E,vece toceno pivo 2,8E,giros 1,8-2E,parce pice 1,8-2E...kugla sladoleda 1E,sladoledi Delta i ostali od 0.7-2E...dosta je sve skupo,ali Grcka je tako lepa!!! :D :D :D
 
evo,ja dosla :P
olimpic beach-paralija...
kafa 2e cappuchino 2,5 frappe 2,5
kafana kuvano jelo 4,5-8
salate oko 2
giros,sufvlaki,fast food 1,5 pomfrit isto.
pice kako gde,ali 4 soka oko 8 e
ima i za 15 :?
u solunu 2 kafe i 2 coca cole 17e
aqua park u solunu odrasli 12,5 e
deca od 4 godine pa starija 9 e
kafa tamo 3 e,
po prodavnicama nemam pojma,nisam obracala paznju,jer sam kupovala u marinopulosu,pa je tamo malo dzeftinije...
sladoledi oko 1-1,5 e naravno ima i za 2
auto put do katerinija 2 e
na grani naplate nesto 3 e nemam pojma sta.
predpostavljam da je na krfu water park ista cena,jer je ista firma.
a cene klope su iste,ako ne i jeftinije jer su tamo glavni turisti englezi,koji i nisu nesto platezno jaki.mi smo im bilji potrosaci!
eto,ako se jos neceg setim,ke pisem,a vi pitajte...
 
xpajamacax:
evo,ja dosla :P
olimpic beach-paralija...
kafa 2e cappuchino 2,5 frappe 2,5
kafana kuvano jelo 4,5-8
salate oko 2
giros,sufvlaki,fast food 1,5 pomfrit isto.
pice kako gde,ali 4 soka oko 8 e
ima i za 15 :?
u solunu 2 kafe i 2 coca cole 17e
aqua park u solunu odrasli 12,5 e
deca od 4 godine pa starija 9 e
kafa tamo 3 e,
po prodavnicama nemam pojma,nisam obracala paznju,jer sam kupovala u marinopulosu,pa je tamo malo dzeftinije...
sladoledi oko 1-1,5 e naravno ima i za 2
auto put do katerinija 2 e
na grani naplate nesto 3 e nemam pojma sta.
predpostavljam da je na krfu water park ista cena,jer je ista firma.
a cene klope su iste,ako ne i jeftinije jer su tamo glavni turisti englezi,koji i nisu nesto platezno jaki.mi smo im bilji potrosaci!
eto,ako se jos neceg setim,ke pisem,a vi pitajte...

A pošto je water park?
 
našla sam neki račun,pa kaže ovako...
sokići oni u malom pakovanju 2 dl...0,40
jogurt total 3 komada 3,09
pivo bud 4 komada 4,64
coca cola 1,5 l 1,85
ice t lipton 1,5 l 1,85
čokoladno mleko 0,96
kinder jaja 0,63
pakovanje slanine(isečena) 1,99
pampers 11
vlažne maramice 1.4
tzaziki salata pakovanje 1 kg 2,70
kapuccino nescafe pakovanje od 200g 3,39
pakovanje alve 1,23
serealije kellogs 4 ukusa u pakovanju...2,74
amstel limenka 0,5 1,34
miller pivo flaša 2,68
milibrot 1,5
keksi od 2-4
itd itd...udavi ja...
e.lubenica je bila 0,20 kilo
 
e,samo da dodam jednu info o water parku...
dakle natobogane mogu da idu samo visi od 140 cm!
i decu ne mozete drzati u rukama...
vrlo su rigorozni i nema sanse da puste decu koja su manja!
eto
 

Back
Top