Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja polomila bus plus karticu i isla tamo, prebacili su mi pare na drugu...cini mi se da predas pa za par dana ides da podignes

Otišla sam u Beograđanku i ona sojka na šalteru mi reče, može, plaća se 200 dinara nova kartica i odma vam se sve prebacuje na nju.
Pitam ja nju jel mogu da donesem važeću nepersonalizovanu pa da mi na nju prebace, što da plaćam za novu.
-aaaa pa može i tako ako hoćete.
Uzela neku od keve i prebacila joj da ima ako joj dune da ide negde :lol:
492 dinara
 
Jesu li zavrseni radovi u Ruzveltovoj? Nisam prolazio tuda vec par dana.
Jesu li krenuli 3 i 12 sa Omladinskog, i ako nisu, zna li se kad ce?

- - - - - - - - - -

Tramvaji 7 i 7L...
Kad ide sa NBG ide do Tasa i onda se ceka 7 do Ustanicke...
Sa Ustanicke ide 7i 7L samo do pristanista...

nista mi nije jasno...

Ma nista me ne cudi, grad prepun radova... sve su raskopali
 
juce kontrola `uhvatila` mladju zenu bez karte...otvorise se vrata i ona im umace...zvali su `nekog` telefonom i kazu `bus br taj i taj, zadnji deo bus-a, ima video zapis`

i kako njoj moze da stigne kazna na osnovu kamere? mislim da su samo tako pravili kao `predstavu` da zaplase ostatak putnika
 
juce kontrola `uhvatila` mladju zenu bez karte...otvorise se vrata i ona im umace...zvali su `nekog` telefonom i kazu `bus br taj i taj, zadnji deo bus-a, ima video zapis`

i kako njoj moze da stigne kazna na osnovu kamere? mislim da su samo tako pravili kao `predstavu` da zaplase ostatak putnika

Naravno da su pravili predstavu... Niko osim policije nema pravo da ti ogranicava kretanje, tvoje je samo da kazes da silazis na sledecoj i ne smeju da te pipnu... Ali ljudi uglavnom zentaju ili nisu uopznati sa zakonom...
 
juce kontrola `uhvatila` mladju zenu bez karte...otvorise se vrata i ona im umace...zvali su `nekog` telefonom i kazu `bus br taj i taj, zadnji deo bus-a, ima video zapis`

i kako njoj moze da stigne kazna na osnovu kamere? mislim da su samo tako pravili kao `predstavu` da zaplase ostatak putnika
Ne smeju oni da koriste snimak za bilo sta drugo osim bezbednosni razlozi.. :roll:
predstava
 
Ma kakav gradski prevoz... Treba nabaviti ovaj skuter
maxresdefault.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top