goli pupci vs hladnoca

zanimljiva koincidencija, znaci politika je pisala o tome... ocigledno aktuelna tema. i sta su sve rekli? da li je clanak bio iz filozofskog aspekta ili samo medicinskog? a u blic zeni? kupovao sam politiku samo dok je dr tosevski imao svoju kolumnu, format mi ne odgovara, treba i stipaljke da prodaju uz novinu. U blicu nisam nista primetio o pupcima.

ali je primetno da postoji pokusaj da se nastavi sa golim pupcima i sad, ispod jakni, ova koju sam video nije tek tako isla na ulici, vec u kaficu, skinula jaknu i pokazala pupak.
Gledao sam joj pupak a primetio i nezne malje sa druge strane, na ledjima iznad zadnjice, znam, ovaj podatak je van teme, mala pikanterija ako efendija cita.

znaci, nina, sve je to ok, jakna shal, rukavice, ali sta ispod jakne obicno nosis?
 
Dzempere, rolke i obavezno pantalone, ushushkano, pokriveno. Ma sto toplije to bolje. Zdravlje je uvek na prvom mestu.
Zato i preporucujem sto vise setnje pa iako je mraz, to jaca imunitet, ali naravno u prikladnoj odeci za niske temperature :)
 
samo med.strana, Randome,
a u Blic Ženi je bilo isto to ali rašireno na 2 strane sa velikim slikama - rezime trenda, pa opasnosti koje prete, pa preporuke - ništa filozofski
a ovo poslednje nisam čitala, malo mi već muka bilo jopeta :?

Mislim, svaka žena koja je jEDNOM doživela upalu jajnika/bešike potrudiće se svojski da joj se to ne desi ponovo. Bar mislim. Odvratno je :?

Toševski je fuj, kao i urednica koja ga je dovela - odlepršali su zajedno :lol: (govor mržnje npr)
 
Ja sam nosila kratke majičice pre nekoliko godinica:oops: I SVI su me grdili i terali da se obučem, a ja sam isto samo ponavljala kao pokvarena ploča-NIJEMIHLADNONIJEMIHLADNONIJEMIHLADNO:roll:

Sva sreća da nisam nešto 'navukla' pre nego sam se opametila:smile: Sad ne mogu da se zamislim bez potkošulje. I takođe se ježim kad vidim neku devojčicu kao što sam ja bila onomad.
Ne vredi pričati dok se ne razboli ili dok sama ne shvati. Ja sam sad kad sam zatrudnela kupila gomilu bodija i potkošulja, zato što nisam imala NI JEDNO:shock:
 
Шта су бабаре?

Ја сам некада носила кратке мајице, чак и зими, мада сам гледала да преко њих будем добро упакована. Само, никад није довољно и увек продува. Знало је да буде мало непријатно, али није ми стварно сметало и ја сам исто стално понаваљала брижнима да ми није хладно.

Онда је одједном почело да ми буде јако хладно и нисам могла да поднесем да ми крста зебу, па сам и ја почела да се ишчуђавам разголићеним стомацима, као да сам заборавила да сам се и ја тако облачила до пре годину-две.

Некад ми дође жао што не носим кратке мајице, поготово кад свуда око себе видим дебеле клинке са разголићеним појасевима за спасавање, док је мој раван стомак покривен, као да га кријем. Главни адут не користим. Али није више ни ствар у хладноћи, него ми некако глупо, као да сам то прерасла.

А плитке панталоне и сукње са ниским струком НЕ ПОДНОСИМ, не само због смрзавања, него зато што ми је јако неудобно да ме нешто "пресеца" на тој висини кад седнем. Боли ме стомак од тога.

И да, ја јесам "навукла" проблеме са кичмом и бубрезима. :roll:
 
random_cloud_form:
Sta mislite o teoriji da nekakav lanac zenomrzaca instaliran u pojedine centre moci plasira ovakve stvari kako bi se svetili i unistavali zene. Tacnije onaj deo mladih, dopadljivih histericnih-narcisa koji najlakse upijaju i zive u tim okvirima simbola moci i drustvenog statusa. Znamo da prehlada jajnika moze biti opasna po zenu u reproduktivnom smislu. I uopste, to uklanjanje odece sa mesta gde leze zenski unutrasnji reproduktivni organi, te bubrezi itd.
Izgleda da pored feministicke invazije o kojoj toliko pricamo, postoji i neka muska ekipa koja takodje radi....
:lol: Rendom, ovo je mnogo paranoično, čak i za tebe :wink:

Mada, znaš kako... Jedno vreme kružio neki "kolač" iz Hilandara, moja mama napravila... Posle čitam u novinama da ga je poslala neka sekta da uništi plodnost Pravoslavkama :lol:
Nikad se ne zna...

A jesu ti pupci jezivi, ja se naježim kada ih vidim. Najgore je što (ovo je jače od mene) vole da ih pokazuju debele i debeljuškaste devojke... Valjda fazon trbušne plesačice.
Nažalost, meni se sviđa niski struk. A sad postoje oni crni šitovi, pa stomak ne mora biti go. Samo mi nije jasno gde nalaze onako kratke majičice? Taman do sika...
 
storm cloud:
А плитке панталоне и сукње са ниским струком НЕ ПОДНОСИМ, не само због смрзавања, него зато што ми је јако неудобно да ме нешто "пресеца" на тој висини кад седнем. Боли ме стомак од тога.
:lol:
E, potpuno isto mogu da odgovorim, s tim što ja ne volim kratke majice, a volim niski struk :wink:
I potpuno isto - ono što sam, do nedavno, radila, sad mi je jezivo.

Sa druge strane, vrlo retko nosim one duge čarape, nisam sigurna za ime, užasno se operutam od sintetike. Tako idem samo u farmerkama napolju, i na - 10.
Ako ih, jedan dan, obučem, posle toga ne mogu bez njih! Zzzzima, bre...
 
Betty:
uh, što bih volela da privedem HeBea :lol:
Zamisli to romantično skidanje - dugme po dugme ...8) ...dok mu ne izviri guza! :P
Pa ondak lagaaaano skineš tregere sa ramena, pa urolaš ka dole....

mada bi nekim gejOvima bilo dovoljno da otkopčaju guzu :lol:

Unterciger, da! :P Prava stvar!


RoooArrrrrrrrrrrrrrrrrrr mf...8-)
E, imam i, one bre...La Perla bernude, a i kapu sa ušima :lol:
 
winterhat_w1316.jpg
- капа са ушима


Не знам, само тебе видим :razz:
 
ja počela da radim:cry:
ma, odoh da stvarno radim:roll: ako završim sve, možda ću ranije kući. U stvari malo u grad sa drugama mojim na kaficu:-D :-D :-D Nisam skoro nedelju dana izlazila iz kuće, samo da prošetam kucu po okolini:-(
a pada ceeeeeg:razz: :razz: :razz:
 

Slične teme


Back
Top